Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Bardzo dobry wybór:wink: Opona 225/35/19 i będzie malina ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- 12mm może być trochę za dużo przy 9j przymiarkę zrób będziesz widział najlepiej.
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przednie są na 100% te same. Sam moje Bose wyciągałem z S4 i sprawdziłem z moimi. Nr na głośniku był ten sam:hi:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Głośniki wysokotonowe i centralne są te same więc nie ma sensu wymieniać
  4. Aha ok. A powiedz mi jakie szklanki zabierać INA?
  5. panowie ile orientacyjnie kosztuje wałek do 1.9tdi avf firmy ruville?
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mnie wywaliło jakieś tam "ale" i nie mogłem wbić. Ale nie ważne i tak dawałem tylko 38 euro:wink:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie. Poszło za taką normalną kase teraz ten gril. Szkoda że po za DE nie można było licytować. Jakieś ograniczenia miała ta aukcja.
  8. Też jestem tego zdania za bardzo się to zlewa z resztą
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepiej jak się aukcje kończą kiedy wszyscy w robocie siedzą
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Danke:decayed:
  11. Aha no to ja w takim razie otwieram silnik w tygodniu i wrzucam zdjęcia to mam nadzieję że mi panowie pomogą
  12. Nie jeden chciał zaoszczędzić i zrobił tak samo, ale Ty płacisz więc potem będziesz płacił drugi raz za Scholla albo będziesz się wk***iał że wszystko jest w pyle Mam scholla i polecam! No ale FG400 jest tłusta i prawie nie pyli z tego co zaobserwowałem, SF4000 też tłusta jest Pyli i to bardzo fg500 Ja też zamierzam na sezon kupić coś z scholla:wink:
  13. 6-7 razy chyba musisz przekręcić. Ale ja ci gwarancji na to nie dam:wink:
  14. W b6 miałem 5mm na ori śrubach.
  15. Panowie trafiłem na ten wątek przypadkiem i od pewnego czasu mam podobne właśnie objawy. Ewidentnie słychać buczenie/dudnienie z filtra powietrza oraz gdy zamknę trochę egr to przestaje dudnić więc u mnie też raczej problem ze szklankami. Powiedzcie mi czy mieliście podobnie że w czasie jazdy w pewnym zakresie obrotów (u mnie 2500-3000) słychać właśnie takie dudnienie strasznie nie komfortowe w czasie jazdy. Dodatkowo gdy jadę prędkością okolo 140-150 6 bieg i właśnie wskazówka jest w tym zakresie to też słychać jakieś dudnienie:kwasny:
  16. To normalna cena za te silniki. Na około 180-185ps można liczyć.
  17. Ja też mam nie ustawionej zbieżności momentalnie i pali koło 8-8.5 więc może coś w tym jest.
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Idę posprawdzać ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Okazało się że jedna kostka nie stykała do końca. Już ogarnięte. Dzięki Wladi:hi:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dopiero co go przywiozłem od siemana. U mnie zawias się złamał.
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak wrzucę inną LED to mruga tak samo. A jak je włożę w lampkę która świeci na nogi to nie mrugają.
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Różne konfigurację zawsze mruga:kwasny:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej nie bo w innych lampkach nie mruga, testowałem więcej żarówek.
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie orientuje się ktoś dlaczego LED mruga w schowku a nie świeci:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.