Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gwint też zmodyfikowany na potrzeby gleby:decayed: Będzie tak nisko jak tylko idzie:kox:
  2. Tomek pewnie sobie popija Jacka i ma to w du**:decayed:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koła gotowe do sezonu:kox: Teraz zimo wypie***:decayed:
  4. Z napisem S-Line mogę ci za 80zł pogonić nowy z ASO oczywiście
  5. I dudnienie w czasie jazdy co najbardziej denerwuje:kwasny:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Procentowo sobie policz:wink:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro sprawdze:wink: Dzieki bardzo
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem że Vcds-em tylko gdzie dokładnie:decayed:
  9. Jak by nie było to już bardzo wysoka półka kosmetyków do skór:wink:
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie orientuje się ktoś jak zmienić poprawność wyświetlania spalania na FISIE. Cały czas świeci 8.5 a robię za 65L 900km?
  11. Wiem. Najlepiej te gdzie masz po części wyczyszczone tam ewidentnie widać różnicę
  12. Marek na tych fotach wyglądają nadal na mega uje****
  13. To nie podejrzenie tylko miałem objawy które na to wskazywały które są opisane w innym wątku. Ostatnio sprawdziłem wałek i nadaje się on do wymiany.
  14. Panowie mam dylemat. Mam do wymiany wałek rozrządu w swoim AVF ale nie wiem jakiej firmy wybrać. Domyślam się że z ASO najlepszy jednak cena pozostawia wiele do życzenia. Co sądzicie o zamiennikach KolbenSchmidt czy Ruvile albo FEBI czy wybrać coś całkiem innego. Z góry dzięki za odpowiedzi:wink:
  15. Zgadzam się ogromna różnica jest co do seryjnego nagłośnienia.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ściągnij pokrywę i będziesz wiedział jakie masz PD
  17. No dokładnie ja patrzałem na tą laskę co po chodniku szła:grin:
  18. W sumie Sysek to nie powiedziała że z AUDI:grin: ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- BOSE:kox::kox:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak się kaszle:decayed: To mam sprawę do Ciebie:whistling: No to dawaj na PW albo tutaj Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel? Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus? na 90% masz BA
  20. Mama mówi patrz ktoś ci kiwa z tego audi ale za późno:decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Miałem doła musiałem se pozapierdalać Nie wchodziłem bo na roboczo byłem:wink:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta pierwsza to tandeta. Beznadziejnie wygląda nie Polecam
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam Wandej już gwintów. A te co napisałeś lepiej odpuść
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a i kto to mówi :polew: ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- PUMA tez nie bo nie ma tematu Tym bardziej moje przywiązanie do B6:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.