Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To w ASO:decayed:
-
B6 DIVISION
Gwint też zmodyfikowany na potrzeby gleby:decayed: Będzie tak nisko jak tylko idzie:kox:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek pewnie sobie popija Jacka i ma to w du**:decayed:
-
B6 DIVISION
Koła gotowe do sezonu:kox: Teraz zimo wypie***:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Z napisem S-Line mogę ci za 80zł pogonić nowy z ASO oczywiście
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Świetnie to wygląda
-
Wymiana Wałka rozrządu Jaki wybrać?
I dudnienie w czasie jazdy co najbardziej denerwuje:kwasny:
-
B6 DIVISION
Procentowo sobie policz:wink:
-
B6 DIVISION
Jutro sprawdze:wink: Dzieki bardzo
-
B6 DIVISION
Wiem że Vcds-em tylko gdzie dokładnie:decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jak by nie było to już bardzo wysoka półka kosmetyków do skór:wink:
-
B6 DIVISION
Panowie orientuje się ktoś jak zmienić poprawność wyświetlania spalania na FISIE. Cały czas świeci 8.5 a robię za 65L 900km?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Wiem. Najlepiej te gdzie masz po części wyczyszczone tam ewidentnie widać różnicę
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Marek na tych fotach wyglądają nadal na mega uje****
-
Wymiana Wałka rozrządu Jaki wybrać?
To nie podejrzenie tylko miałem objawy które na to wskazywały które są opisane w innym wątku. Ostatnio sprawdziłem wałek i nadaje się on do wymiany.
-
Wymiana Wałka rozrządu Jaki wybrać?
Panowie mam dylemat. Mam do wymiany wałek rozrządu w swoim AVF ale nie wiem jakiej firmy wybrać. Domyślam się że z ASO najlepszy jednak cena pozostawia wiele do życzenia. Co sądzicie o zamiennikach KolbenSchmidt czy Ruvile albo FEBI czy wybrać coś całkiem innego. Z góry dzięki za odpowiedzi:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Zgadzam się ogromna różnica jest co do seryjnego nagłośnienia.
-
B6 DIVISION
Ściągnij pokrywę i będziesz wiedział jakie masz PD
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No dokładnie ja patrzałem na tą laskę co po chodniku szła:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W sumie Sysek to nie powiedziała że z AUDI:grin: ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- BOSE:kox::kox:
-
B6 DIVISION
Tak się kaszle:decayed: To mam sprawę do Ciebie:whistling: No to dawaj na PW albo tutaj Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel? Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus? na 90% masz BA
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mama mówi patrz ktoś ci kiwa z tego audi ale za późno:decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Miałem doła musiałem se pozapierdalać Nie wchodziłem bo na roboczo byłem:wink:
-
B6 DIVISION
Ta pierwsza to tandeta. Beznadziejnie wygląda nie Polecam
-
B6 DIVISION
Nie mam Wandej już gwintów. A te co napisałeś lepiej odpuść
-
B6 DIVISION
a i kto to mówi :polew: ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- PUMA tez nie bo nie ma tematu Tym bardziej moje przywiązanie do B6:decayed: