Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Jak dobrze pamiętam to zabezpieczenie jest od strony właśnie kratki. Nie mam tego przed sobą to tam jest zwykły taki malutki zatrzask:)
-
B6 DIVISION
Nie chcę się chwalić ale ja to w 10sek średnio rozpinam:decayed:
-
B6 DIVISION
Lekko zgięta no i wiesz przebieg robi swoje szumi mi w aucie
-
B6 DIVISION
Myślałem że chodzi ci o uszczelkę w budzie auta:decayed:
-
B6 DIVISION
Nie Turzol ale dzięki za pomoc odszukałem w tej dziwnej ETCE online chodziło mi o 8E0837911M oraz 8E0837912M
-
B6 DIVISION
Chodzi mi o uszczelki na ramce a nie te co są w budzie:wink:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
A co z tymi BBS-ami?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dobrze to wygłąda:naughty:
-
B6 DIVISION
Turzol prośba do ciebie:decayed: Ty tam ogarnięty w etce podał byś mi nr uszczelek z ramki drzwi prawa i lewa strona oczywiście przód:decayed:
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Wrzuć jakieś inne:naughty:
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Jak wrzucisz jakieś koło to na tyle masz taką glebe jak ja właśnie. Szkoda że na tyle nie idzie mocniej:kwasny:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
A u ciebie w czasie jazdy też dudnienie słychać?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Fajnie że jednak są jeszcze takie osoby jak opisywany Mechanik. Ja od Poniedziałku zaczynam wymianę góry. Modlę się aby silnik przestał dudnić w czasie jazdy bo to najbardziej denerwuje:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:shock3::shock3::shock3: ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- ładnie był sklejony:facepalm:
-
AVF STAGE 1 i STAGE 2 by GOODHOPE
Kurde jakimś ekspertem nie jestem ale strasznie pofalowany masz ten wykres. To co powoduje że mocy nie ma w górnej części obrotów to problem napinacza rozrządu jeżeli synchro tak wariuje jak piszesz. Zmień napinacz i rolkę, synchro ustaw około -2 i korekta będzie lepiej:wink:
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Pisz do Juby_P i właśnie do Spankiego:wink:
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Jestem zdania że jest wiele więcej rozsądnych rozwiązań ale jak jesteś umówiony to
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mama chora a Laura jeszcze w szkole:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kurde muszę cały Dom posprzątać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:naughty::naughty::naughty:
-
B6 DIVISION
To idealny dawca na 2.7TT:wink:
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Chodzi mi o to ile ci gwintu zostało w dół jeszcze na tyle.
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Teraz to z d*py wygląda na tych 15" musisz koło wrzucić i wyregulować. Jak mocno masz skręcone na tyle?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
I co pewnie się jeździ lepiej niż na poprzednim zawiasie?
-
B6 DIVISION
Wymień czujnik w takim razie:wink: Po wymianie ustawisz światła i błędy znikną ja tak miałem:wink: ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- A więc w przyszłym tygodniu zaczynam remont garażu. Będzie ocieplony od wewnątrz na zimowe rezania. Płytki gresowe na ziemi