Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol to co widzimy się na hamowni:decayed:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przod to na pewno. Tył będzie ciężko. W B5 też tak miałeś?
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podaj ET bo bez tego parametru ciężko coś powiedzieć. A tak z porównaniem do B5 to jest podobnie jedynie na przodzie masz już nadkola zrolowane nie to co w B5:wink:
  4. Tak rzeczywiście ta opona by sie nadawała do jazdy na codzień rozumiem ,że jeździłes Jak najbardziej.
  5. Tak rzeczywiście ta opona by sie nadawała do jazdy na codzień
  6. Sędzia pojechał ostro:decayed: Wygrały lepsze drużyny gratulacje:wink:
  7. Też mu to napisałem na PW:decayed:
  8. Też mam taką nadzieję. Ale Real zawsze jest groźny:wink: Mecze dostępne w telewizji N na kanale NsportHD oraz Npremium
  9. Jak tam typujecie kto awansuje dzisiaj?
  10. Jak nie wrzucisz gwintu i nie zrobisz mocnej gleby to na 19" nigdy nie będzie fajnie wyglądało. Co do ET to nie ci nie powiem pytaj osób co mają takie szerokie felgi:wink:
  11. Dokładnie będzie wyglądać jak wóz drabiniasty:wink:
  12. 19" i 1BE to nie dobry pomysł
  13. Włodek ona ma ratować życie, nie wyglądać ucho.77 jutro ogarnę Do jednej i drugiej nie ma pewności. Chyba że kupiłeś jedno ładunkową?
  14. Tłumacz się, tłumacz
  15. To nie ja "wyczyściłem" nakładki i wrzuciłem drugie foto dla przyszłego teścia:decayed:
  16. A5 W jakim wieku córa? 18 i 14 moga ci zrobić rezerwacje Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:[/Q Dobra Andrzej 18stka dla mnie idealnie:decayed: PS. Ja mam zawsze czyste auto wewnątrz i zewnątrz Powiedziałbym coś:whistling: Cicho kur*** ja tu Kobiety szukam:grin:
  17. A5 Byś zaprosił przyszłego zięcia na ślunsk i pokazał mu czym chata bogata już mówiłem Andrzejowi, że w okolicach czerwcach przyjadę w Wasze strony a Andrzeja córę chętnie mogę poznać, byle tylko na mnie nie kablowała, że coś nowego do auta kupuję W Czerwcu to będziesz mógł poznać ale moją żonę:grin::grin:
  18. A5 W jakim wieku córa? 18 i 14 moga ci zrobić rezerwacje Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:[/Q Dobra Andrzej 18stka dla mnie idealnie:decayed: PS. Ja mam zawsze czyste auto wewnątrz i zewnątrz:wink:
  19. co wujek google podpowiedzial
  20. A5 W jakim wieku córa? Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:
  21. Shadow Line jest w BMW:wink:
  22. orginal bo ja mam ori shadow line:decayed: Nie mam takiego czegoś w Audi:whistling::whistling::whistling:
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W silniku czwarty kanał ostatnie okienko:wink: Dokładnie
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U nas w PD nie ma takiego czegoś jak kąt wtrysku. A jeżeli chodzi o Silniki VP to na forum jest ładny opis wystarczy poszukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.