Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Turzol to co widzimy się na hamowni:decayed:
-
B6 DIVISION
Przod to na pewno. Tył będzie ciężko. W B5 też tak miałeś?
-
B6 DIVISION
Podaj ET bo bez tego parametru ciężko coś powiedzieć. A tak z porównaniem do B5 to jest podobnie jedynie na przodzie masz już nadkola zrolowane nie to co w B5:wink:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jak tam komfort na 19"?:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak rzeczywiście ta opona by sie nadawała do jazdy na codzień rozumiem ,że jeździłes Jak najbardziej.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak rzeczywiście ta opona by sie nadawała do jazdy na codzień
-
Piłka nożna
Sędzia pojechał ostro:decayed: Wygrały lepsze drużyny gratulacje:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Też mu to napisałem na PW:decayed:
-
Piłka nożna
Też mam taką nadzieję. Ale Real zawsze jest groźny:wink: Mecze dostępne w telewizji N na kanale NsportHD oraz Npremium
-
Piłka nożna
Jak tam typujecie kto awansuje dzisiaj?
-
Felgi 9j x19
Jak nie wrzucisz gwintu i nie zrobisz mocnej gleby to na 19" nigdy nie będzie fajnie wyglądało. Co do ET to nie ci nie powiem pytaj osób co mają takie szerokie felgi:wink:
-
Felgi 9j x19
Dokładnie będzie wyglądać jak wóz drabiniasty:wink:
-
Felgi 9j x19
19" i 1BE to nie dobry pomysł
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Włodek ona ma ratować życie, nie wyglądać ucho.77 jutro ogarnę Do jednej i drugiej nie ma pewności. Chyba że kupiłeś jedno ładunkową?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Tłumacz się, tłumacz
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
To nie ja "wyczyściłem" nakładki i wrzuciłem drugie foto dla przyszłego teścia:decayed:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
A5 W jakim wieku córa? 18 i 14 moga ci zrobić rezerwacje Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:[/Q Dobra Andrzej 18stka dla mnie idealnie:decayed: PS. Ja mam zawsze czyste auto wewnątrz i zewnątrz Powiedziałbym coś:whistling: Cicho kur*** ja tu Kobiety szukam:grin:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
A5 Byś zaprosił przyszłego zięcia na ślunsk i pokazał mu czym chata bogata już mówiłem Andrzejowi, że w okolicach czerwcach przyjadę w Wasze strony a Andrzeja córę chętnie mogę poznać, byle tylko na mnie nie kablowała, że coś nowego do auta kupuję W Czerwcu to będziesz mógł poznać ale moją żonę:grin::grin:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
A5 W jakim wieku córa? 18 i 14 moga ci zrobić rezerwacje Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:[/Q Dobra Andrzej 18stka dla mnie idealnie:decayed: PS. Ja mam zawsze czyste auto wewnątrz i zewnątrz:wink:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
co wujek google podpowiedzial
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
A5 W jakim wieku córa? Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Shadow Line jest w BMW:wink:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
orginal bo ja mam ori shadow line:decayed: Nie mam takiego czegoś w Audi:whistling::whistling::whistling:
-
B6 DIVISION
W silniku czwarty kanał ostatnie okienko:wink: Dokładnie
-
B6 DIVISION
U nas w PD nie ma takiego czegoś jak kąt wtrysku. A jeżeli chodzi o Silniki VP to na forum jest ładny opis wystarczy poszukać