Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Wow to mnie przestraszyłeś teraz. A wytarte gniazda zaworów się jakoś inaczej nie objawiają jeszcze? ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Co do dudnienia to jest one nadal z filtra powietrza.
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie orientujecie się czy katalog części TECDOC ma jakieś swoje części. Kupiłem ostatnio hydropopyczacze do swojej i miały być firmy INA jednak oznaczeń brak jedynie logo TecDoc:kwasny:
  3. A więc Panowie co nie co już wiem. Silnik nie odpalał itd ze względu że PD były nie odpowiednio ustawione, ten problem został już naprawiony. Nadal silnik dudni ale według niego wałek i szklanki wszystko jest odpowiednio złożone. Mocy nadal nie ma do 2.5 tys obrotów Miałem na vagu błąd przepływki jednak po wymianie przepływki oraz sprawdzeniu wszystkich nadal ten sam problem. Zrobiłem Logi okazuje się że Turbina nie ładuje do 2.5 tys obrotów potem jedzie normalnie. Mechanik obstawia że uszkodzona jest Turbina i silnik dlatego tak dudni. Proszę o jakieś cenne rady co ewentualnie jeszcze mogę sprawdzić. ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- Na tych szklankach które kupiłem u TOMA był nr 038 109 309 C napis po polsku popychacz zaworowy oraz jakieś rosyjskie napisy oraz logo tepdoc czy coś takiego. Zastanawiamy się z mechanikiem czy te szklanki są WGL firmy INA ponieważ na pudełku nie było żadnego napisu INA.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepszego Edyta:wink:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz Józek sprzedaje:decayed:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ładnie , znaczek quatto powinien być szczebel niżej Teraz obowiązkowo grill S4 na górę
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziwne tyle przypadków gdzie wkładali przecież całe boczki z B7 jak też u mnie i wszystko śmiga:wink:
  8. Straciłem zaufanie do tamtego typa. On sam nie wiedział co jest grane więc zapłaciłem nie całą kwotę i powiedziałem że będziemy w kontakcie.
  9. Auto dzisiaj jedzie na inny warsztat tam otworzą i zobaczymy co powiedzą
  10. Nie mam pojęcia oddałem do zrobienia i dostałem takiego trupa jak teraz:kwasny:
  11. Te co kupiłem u TOMA też całe były czarne
  12. Na postoju dudni głośniej niż przedtem. Jak się jeździ to głośniej pracuje niż przedtem też.
  13. Oryginalne sa od środka czarne a po bokach taki metaliczny kolor
  14. Już zrobiłem 20km od tego czasu. Kurde co do ceny to nie pamiętam dokładnie a tej faktury już nie mam. Coś 48zł chyba
  15. Szklanki kupiłem u TOMA. Kąt synchronizacji jest dobry. ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Ina ---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Robiłem Logi teraz bo mocy nie ma dlatego że jest jakiś problem ze sterowaniem Turbiny. I teraz już silnik nie odpala:facepalm:
  16. Teraz to już nie mam pewności:kwasny:
  17. jestem po wymianie wałka i szklanek. Niestety tylko się pogorszyło. Dudni teraz jeszcze mocniej dodatkowo brak reakcji na gaz.
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz taką jak z linka:decayed:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Katalizator zamiennik AUDI A4/19TDI 100/130HP 200I (3015136838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kata przy okazji wywalisz:decayed:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W jego podpisie masz jego nr:decayed:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dev nie zawsze ma czas. Zadzwon do niego na telefon. Ja zawsze do niego dzwoniłem to ci wytłumaczy wszystko ceny itd.
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to DEV sprzedaje na forum i warto u niego brać. Bo jak przeliczysz samemu + fajnie odnowić zaciski to wychodzi podobnie a on ogarnia temat.
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam mechanizm prawej szyby ori jak by komuś szyba nie działała to zapraszam
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co ciebie interesuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.