Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Paweł jeszcze se Gips pokruszysz
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale u mnie widać że mam koło szerokie a nie jakieś 8 czy 8.5 badziewie :decayed::decayed: apropo gleby- chba jakiegoś allrołłłda trza kpić bo przy wsiadaniu strasznie napier...dala mnie lewe kolano :facepalm: :decayed::decayed::decayed: Wiek daje się w znaki powoli:decayed: ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- co masz do G3?? bardzo dobra pasta do wstepnej polerki!! (wiem co pisze) :polew::polew::polew::polew::polew:
  3. Jaaaa:facepalm: Ciekawe jak to otworzy:kwasny: Wydrukuj mu to i najlepiej przyklej do radia żeby wiedział do czego to jest:decayed:
  4. Mogłem się walnąć w obliczeniach ale mniej więcej jest ok:wink:
  5. Ale daj mu wersję z obrazkami
  6. Przód 8j et 43-12 =31 Tył 8j et 43-15= 28 Czyli do tego co masz na tyle dolicz sobie jeszcze 5mm a na przodzie 8mm to będziesz wiedział jak wystawać będą. Kurde ale się naliczyłem
  7. Też jestem tego zdania. Ale dla Pawła technologia CD mogła by być jednak trochę za wcześnie. Niech chłopak się pierw obejdzie z kasetami:decayed:
  8. Podobno wkłada jakiegoś Grundiga z Forda escorta
  9. Słyszałem że rnsa sprzedajesz:whistling::whistling:
  10. Przy tym samym ET oczywiście Patrick:hi:
  11. Tak mikaszi ale teraz masz 8j a tu masz 8.5 felga jest szersza po każdej stronie o około 6mm
  12. Dokładnie to jest plastik. Tylko na moje oko będą przycierać ci te felgi:kwasny:
  13. Nom ale może przycierać
  14. Zawsze mi sie pie*doli. Ale ważne że trzeba mieć pierścień centrujący:wink: ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Czyli jak założe takie felgi to nie będę już potrzebował dystansów , które w tej chwili posiadam może jakiś przykład jak taki pierścień centrujący wygląda i czy kupic pierwszy z brzegu czy najlepiej jakiś konkretny i dobrego materiału Nie miałem z takim czymś do czynienia więc ci nie pomogę w tej kwesti
  15. Musisz kupić pierścień centrujący który zmieni z 65.5 na 57.1 taki jak jest w B6. U mnie przy mocnej glebie przy et 30 na tyle ale 8J tarło więc przy 8,5 na pewno będzie:hi:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po pierwsze G3 do kosza i kup coś sensownego. Co do zrywania lakieru to kiepsko pomalowane widocznie.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy twojej kozie to i 255:grin:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :shock3::shock3::shock3:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem jak wam ale mnie się 20" nie podoba w B6 nie pasuje już do bryły auta trochę jak wóz drabinasty wygląda:decayed:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To przecież Air więc do jazdy sobie podnosisz:wink:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak w w ostatnim słupku "D" Ok. Dzięki za pomoc:hi:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie B&O w Avancie ma głośniki w słupkach podsufitki?
  23. Z przodu masz rację, ale na tyle wygląda śmiesznie:wink:
  24. A te pasy czarne zostaną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.