Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Tu nie chodzi o Tajemnicę. Kolega Piotrek opatentował sobie idealny sposób na tworzenie tych turbin to dlaczego ma komuś mówić jak robi co i jak. Też musiał dojść do tego dużo testował poprawiał. A teraz ktoś będzie korzystał z jego ciężkiej pracy.
  2. To na pewno:decayed:
  3. Mimo to bez twojej pomocy nie wiadomo czy nie wydał bym worka pieniędzy dodatkowo:decayed:
  4. Trochę się nasiedzieliśmy myśląc o tym. Dlatego też wielkie podziękowania dla Piotrka
  5. A więc z okazji że miałem wymienione szklanki i wałek oraz musiałem wymienić wtryski. Razem z Danielem z Ecu Project postanowiliśmy wrzucić najtańszą opcję czyli takie jakie były czyt. BA Miało nie być korekty ale okazało się że Mechanik u którego stało auto wgrał sobie serię nie wiadomo po co:facepalm: Więc musiał być zrobiony nowy soft. Z góry zaznaczam że nie chciałem aby auto miało takiego strzała przy 2200 rpm jak przedtem. A więc Mirek zrobił mi bardziej płasko wstający wykres i od razu lepiej się samochodem jeździ
  6. Panowie moje auto naprawione. Można powiedzieć że jedne wielkie zamieszanie. Po odbiorze auta po wymianie szklanek i wałka miałem objawy jakie opisałem i dziękuje chłopakom za pomoc w postaci każdej wypowiedzi na temat mojego silnika. Oddałem więc auto do następnego Mechanika który jedynie poprawił wtryski ale jego teorie naprawy po prostu nie pasowały mi więc auto zawiozłem tam gdzie było już strojone 2 razy do ECU-PROJECT oni zaraz znaleźli problemy. Okazało się że szklanki się nie zgadzały bo po wymianie jest cisza:wink: Powodem braku mocy okazały się uszkodzone pompowtryski dla chłopaków też zdziwienie dlaczego z dnia na dzień się uszkodziły. Po wymianie PD auto pracuje o wiele lepiej i moc wróciła. Auto zostało na nowo wystrojone. Jeszcze raz wielkie dzięki za Pomoc dla Daniela z EcuProject.
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. Zacytuj mi gdzie napisałem" że nie lepiej zrobic duże heble "ułatwi to konwersację Wątpię że coś takiego znajdziesz więc ostatni raz tłumaczę. Czy masz 130ps w aucie czy masz 200ps większe hamulce są zawsze lepsze. Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też bym nie wiedział nie jeździłem automatem
  10. Ty nie rozumiesz albo nie chcesz rozumieć Oczywiście że auta sportowe mają większe hamulce i nie musisz mi zadawać takich pytań Dążę do tego że nie ważne ile masz koni możesz szybko jechać. Różni się jedynie czas uzyskiwania prędkości. A więc jak jesteś dalej zdania że tylko mocniejsze auta potrzebuję mocniejszych hebli to powodzenia:hi:
  11. A co twoim nie umiesz jechać 160-180? ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- puma nawaliles sie czegos jak to nie ma nic wspolnego:facepalm: Coś ci się poplątało
  12. Hamulce nie mają nic wspólnego z mocą. Czy masz 130ps czy 190ps auto możesz szybko jeździć, a to co jest seryjnie zamontowane czyt. 288 nie można nazwać hamulcami:facepalm:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry:hi:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w B6 mam wełniane przód i tył
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma takiej potrzeby wszystko w dziale DIY:decayed:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    google translate:read::read:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Enthält das Set alle Schrauben.
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wujek do Toyoty wrzucił to bardziej słychać z tamtej strony bo brakuje wygłuszenia co oryginalnie jest. Ale w A4 nie mialem do czynienia
  20. Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . Zobaczymy na wiosnę jak będzie:wink: E cwaniak u Ciebie też grube mody a silnik kaput:bag: Dlatego usunąłem wątek żeby mi nikt nie pisał jakie to padło:grin::grin::grin:
  21. W porządku. Każdy ma swój styl i gust. Szkoda że z tymi RS-ami nie wypaliło:wink:
  22. Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . +1 dla ciebie Marcin Puma ja wiem że ty jesteś koneserem krytykowania i wypatrywania aby tylko komuś dogryźć. Zauważyłem to od dawna że ty po prostu nie lubisz jak ktoś robi coś tak jak ty albo nawet lepiej od ciebie. Nie jesteś pępkiem świata i patrz też na innych, bo wszystko nie kręci wokół twojej osoby. Jesteś tak idealnym przykładem że z powodu krytyki innych osób usunąłeś temat na forum. Teraz może Tomek, Sysiek wyprzeć wszystkiego aby cię chronić, bo nikt inny za tobą nie stanie. Ja mimo to biorę wszystko na klatę i staram się pokazać że jednak potrafię No właśnie widać. Dobrze wiedzieć co o mnie sądzisz:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.