Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Tu nie chodzi o Tajemnicę. Kolega Piotrek opatentował sobie idealny sposób na tworzenie tych turbin to dlaczego ma komuś mówić jak robi co i jak. Też musiał dojść do tego dużo testował poprawiał. A teraz ktoś będzie korzystał z jego ciężkiej pracy.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
To na pewno:decayed:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Mimo to bez twojej pomocy nie wiadomo czy nie wydał bym worka pieniędzy dodatkowo:decayed:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Trochę się nasiedzieliśmy myśląc o tym. Dlatego też wielkie podziękowania dla Piotrka
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
A więc z okazji że miałem wymienione szklanki i wałek oraz musiałem wymienić wtryski. Razem z Danielem z Ecu Project postanowiliśmy wrzucić najtańszą opcję czyli takie jakie były czyt. BA Miało nie być korekty ale okazało się że Mechanik u którego stało auto wgrał sobie serię nie wiadomo po co:facepalm: Więc musiał być zrobiony nowy soft. Z góry zaznaczam że nie chciałem aby auto miało takiego strzała przy 2200 rpm jak przedtem. A więc Mirek zrobił mi bardziej płasko wstający wykres i od razu lepiej się samochodem jeździ
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysek dostałeś zdjęcia?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie moje auto naprawione. Można powiedzieć że jedne wielkie zamieszanie. Po odbiorze auta po wymianie szklanek i wałka miałem objawy jakie opisałem i dziękuje chłopakom za pomoc w postaci każdej wypowiedzi na temat mojego silnika. Oddałem więc auto do następnego Mechanika który jedynie poprawił wtryski ale jego teorie naprawy po prostu nie pasowały mi więc auto zawiozłem tam gdzie było już strojone 2 razy do ECU-PROJECT oni zaraz znaleźli problemy. Okazało się że szklanki się nie zgadzały bo po wymianie jest cisza:wink: Powodem braku mocy okazały się uszkodzone pompowtryski dla chłopaków też zdziwienie dlaczego z dnia na dzień się uszkodziły. Po wymianie PD auto pracuje o wiele lepiej i moc wróciła. Auto zostało na nowo wystrojone. Jeszcze raz wielkie dzięki za Pomoc dla Daniela z EcuProject.
-
B6 DIVISION
- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Zacytuj mi gdzie napisałem" że nie lepiej zrobic duże heble "ułatwi to konwersację Wątpię że coś takiego znajdziesz więc ostatni raz tłumaczę. Czy masz 130ps w aucie czy masz 200ps większe hamulce są zawsze lepsze. Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.- B6 DIVISION
Też bym nie wiedział nie jeździłem automatem- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Ty nie rozumiesz albo nie chcesz rozumieć Oczywiście że auta sportowe mają większe hamulce i nie musisz mi zadawać takich pytań Dążę do tego że nie ważne ile masz koni możesz szybko jechać. Różni się jedynie czas uzyskiwania prędkości. A więc jak jesteś dalej zdania że tylko mocniejsze auta potrzebuję mocniejszych hebli to powodzenia:hi:- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
A co twoim nie umiesz jechać 160-180? ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- puma nawaliles sie czegos jak to nie ma nic wspolnego:facepalm: Coś ci się poplątało- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Hamulce nie mają nic wspólnego z mocą. Czy masz 130ps czy 190ps auto możesz szybko jeździć, a to co jest seryjnie zamontowane czyt. 288 nie można nazwać hamulcami:facepalm:- B6 DIVISION
- [ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Ubezpieczona była?- B6 DIVISION
Ja w B6 mam wełniane przód i tył- B6 DIVISION
Nie ma takiej potrzeby wszystko w dziale DIY:decayed:- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
google translate:read::read:- B6 DIVISION
Enthält das Set alle Schrauben.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Poszło PW.- B6 DIVISION
Wujek do Toyoty wrzucił to bardziej słychać z tamtej strony bo brakuje wygłuszenia co oryginalnie jest. Ale w A4 nie mialem do czynienia- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . Zobaczymy na wiosnę jak będzie:wink: E cwaniak u Ciebie też grube mody a silnik kaput:bag: Dlatego usunąłem wątek żeby mi nikt nie pisał jakie to padło:grin::grin::grin:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
W porządku. Każdy ma swój styl i gust. Szkoda że z tymi RS-ami nie wypaliło:wink:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . +1 dla ciebie Marcin Puma ja wiem że ty jesteś koneserem krytykowania i wypatrywania aby tylko komuś dogryźć. Zauważyłem to od dawna że ty po prostu nie lubisz jak ktoś robi coś tak jak ty albo nawet lepiej od ciebie. Nie jesteś pępkiem świata i patrz też na innych, bo wszystko nie kręci wokół twojej osoby. Jesteś tak idealnym przykładem że z powodu krytyki innych osób usunąłeś temat na forum. Teraz może Tomek, Sysiek wyprzeć wszystkiego aby cię chronić, bo nikt inny za tobą nie stanie. Ja mimo to biorę wszystko na klatę i staram się pokazać że jednak potrafię No właśnie widać. Dobrze wiedzieć co o mnie sądzisz:wink: - [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana