Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I co profi robota nie?:naughty::naughty:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A więc czekam.
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wpadaj obadać efekty:wink:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak Sysek właśnie się bawiłem ale muszę papieru dokupić bo brakło:wink: ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- Tak
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie świeci tak mocno jak zwykła żarówka H7 ale to było do przewidzenia. Te ledy przewidziane są do DRL które postaram się też jak najszybciej ogarnąć
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zrobiłem papierem 800-1000-1500-2000-2500 i potem menzerną fg500 i zostały rysy. Chyba muszę papierkiem 3000 zrobić. Wgl to już na ścianie widać że światło z soczewki jest mocniejsze w polerowanej lampie:wink:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Polerowałem dzisiaj jednego Bixa. Wyszedł dosyć fajnie jednak zostało trochę rys. Więc jutro muszę to poprawić trochę. Dodatkowo wrzuciłem Leda w Długie:decayed:
  8. U mnie jakaś rolka się odzywa właśnie ale wątpie że by to miało powiązanie z tym
  9. Sprężarka klimy właśnie się odzywa od jakiegoś czasu. A co to ma wspólnego z tym?
  10. Ja rozumiem ale żeby chodził jak kombajn przy okazji:doh:
  11. Jestem ze śląska dokładnie lubliniec a ty? Chętnie podjadę gdzieś nawet dalej dla porównania:wink:
  12. Sprzedaż spokojnie:decayed:
  13. Mikaszi ja bym brał 215 tym bardziej że ET nie jest takie idealne więc na gwincie niżej możesz zejść a co do jazdy to bym sie nie bał. Anglia to nie Polska:decayed:
  14. Library | 8.5_225_40_R18 | 8.5_225_40_R18_Continental Library | 8.5_215_40_R18
  15. Ja ci tu chciałem 215 zaproponować a ty sie o naciąg pytasz:doh:
  16. Panowie już od dawna mam problem z autem. Zauważyłem jakiś czas temu że silnik zaczął jak by dudnić na postoju i w czasie jazdy także słychać efekt jak by tuby. Przy wkręcaniu na obroty jest ewidentnie głośniejszy niż 1.9tdi od znajomych. Przy schodzeniu z obrotów także buczy. Wymieniłem już wałek rozrządu i szklanki jak i PD i teraz jest nawet minimalnie głośniej niż przedtem. Miał ktoś z was podobny przypadek albo słyszał. Już mi ręce opadają nie da się tym autem komfortowo jeździć Może na to ma jakiś wpływ FMIC i większe turbo oraz podniesiona moc? Po przekodowaniu na automata(seryjna mapa) praca silnika jednak się nie zmienia:thumbdown:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta moja pamięć
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo dzięki. Kurde zapomniałem ci tych zdjęć przesłać
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Majster a czym rozklejałeś? Ja swoje opalarką rozklejałem. I co jakieś złe skutki są? ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- Jak wywalam ten pomarańcz w kierunkach to takie żarówki musze zamontować? PY21W OSRAM DIADEM CHROME 2SZT DO KIERUNKOWSKAZÓW (3053879494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Majster a czym rozklejałeś?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak wgl rozklejał ktoś swoje bixy? ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Czemu? imo trochę za dużo roboty żeby biksa wstawić zamiast h7 Gwerty ci z nich zrobi Bixy:hi:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe z tym Bixem to dowaliłeś
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zostawił bym tak jak jest. Ładnie się front prezentuję
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możesz zadzwonić nie mam nic przeciwko:wink:
  25. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłał bym ci jak bym miał. Już mu 3 razy mówiłem o tym:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.