Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
I co profi robota nie?:naughty::naughty:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wpadaj obadać efekty:wink:
-
B6 DIVISION
Tak Sysek właśnie się bawiłem ale muszę papieru dokupić bo brakło:wink: ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- Tak
-
B6 DIVISION
Nie świeci tak mocno jak zwykła żarówka H7 ale to było do przewidzenia. Te ledy przewidziane są do DRL które postaram się też jak najszybciej ogarnąć
-
B6 DIVISION
Zrobiłem papierem 800-1000-1500-2000-2500 i potem menzerną fg500 i zostały rysy. Chyba muszę papierkiem 3000 zrobić. Wgl to już na ścianie widać że światło z soczewki jest mocniejsze w polerowanej lampie:wink:
-
B6 DIVISION
Polerowałem dzisiaj jednego Bixa. Wyszedł dosyć fajnie jednak zostało trochę rys. Więc jutro muszę to poprawić trochę. Dodatkowo wrzuciłem Leda w Długie:decayed:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
U mnie jakaś rolka się odzywa właśnie ale wątpie że by to miało powiązanie z tym
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Sprężarka klimy właśnie się odzywa od jakiegoś czasu. A co to ma wspólnego z tym?
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Ja rozumiem ale żeby chodził jak kombajn przy okazji:doh:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Jestem ze śląska dokładnie lubliniec a ty? Chętnie podjadę gdzieś nawet dalej dla porównania:wink:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Sprzedaż spokojnie:decayed:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Mikaszi ja bym brał 215 tym bardziej że ET nie jest takie idealne więc na gwincie niżej możesz zejść a co do jazdy to bym sie nie bał. Anglia to nie Polska:decayed:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Library | 8.5_225_40_R18 | 8.5_225_40_R18_Continental Library | 8.5_215_40_R18
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Ja ci tu chciałem 215 zaproponować a ty sie o naciąg pytasz:doh:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Panowie już od dawna mam problem z autem. Zauważyłem jakiś czas temu że silnik zaczął jak by dudnić na postoju i w czasie jazdy także słychać efekt jak by tuby. Przy wkręcaniu na obroty jest ewidentnie głośniejszy niż 1.9tdi od znajomych. Przy schodzeniu z obrotów także buczy. Wymieniłem już wałek rozrządu i szklanki jak i PD i teraz jest nawet minimalnie głośniej niż przedtem. Miał ktoś z was podobny przypadek albo słyszał. Już mi ręce opadają nie da się tym autem komfortowo jeździć Może na to ma jakiś wpływ FMIC i większe turbo oraz podniesiona moc? Po przekodowaniu na automata(seryjna mapa) praca silnika jednak się nie zmienia:thumbdown:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ooo dzięki. Kurde zapomniałem ci tych zdjęć przesłać
-
B6 DIVISION
Majster a czym rozklejałeś? Ja swoje opalarką rozklejałem. I co jakieś złe skutki są? ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- Jak wywalam ten pomarańcz w kierunkach to takie żarówki musze zamontować? PY21W OSRAM DIADEM CHROME 2SZT DO KIERUNKOWSKAZÓW (3053879494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
Majster a czym rozklejałeś?
-
B6 DIVISION
Tak wgl rozklejał ktoś swoje bixy? ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Czemu? imo trochę za dużo roboty żeby biksa wstawić zamiast h7 Gwerty ci z nich zrobi Bixy:hi:
-
B6 DIVISION
Hehe z tym Bixem to dowaliłeś
-
B6 DIVISION
Zostawił bym tak jak jest. Ładnie się front prezentuję
-
B6 DIVISION
Możesz zadzwonić nie mam nic przeciwko:wink:
-
B6 DIVISION
Wysłał bym ci jak bym miał. Już mu 3 razy mówiłem o tym:wink: