Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Xenon typ żarnika
Po co ci żarniki na zapas. One nie padną z dnia na dzien będziesz widział że barwę zmienia czy mruga wtedy wymienić warto
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
A ramkę będziesz modził czy jak ją do manuala wrzucisz?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Jak bym miał to bym ci sprzedał razem z tym co już kupiłeś. Tylko to co na aukcji:wink:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Gratuluje zakupu:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Wiesz gdzie dzwonić
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No zaraz lepiej ten gril wygląda:decayed: ja też w tygodniu wrzucam lato:wink:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Proszę o namiar:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Dekory na plus. Za to radio straszne kupiłeś
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Spoko dzisiaj mi koleżanka powiedziała"kurde fajnie w tym aucie tak cicho nie to co w naszej vectrze":grin::grin:
-
B6 DIVISION
Widzisz laska sobie świetnie radzi a ty nie umiesz felg przygotować do sezonu:grin::grin::grin:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
A no teraz to też wiem:decayed:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Podoba mi się oczywiscie że resztę zakładać. Tylko wrzuć 215 opony i niżej i będzie syto:wink:
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś mnie pytał o foty wnętrza mojego bo coś tam chciał obadać Jak coś to niech PW napisze:wink:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
hmmm no to sam nie wiem co to może być
-
B6 DIVISION
Pewnie czujnik poziomu płynu:wink:
-
B6 DIVISION
Na śląsku lepiej:decayed:
-
B6 DIVISION
A gdzie on by się odbył ten zlot?
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Jak tam Wojtek kiedy GTB wlatuje? Będzie Moc:kox:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Nie tak daleko to nie ma sensu. U mnie silnik ogólnie w całym zakresie pracuje bardziej basowo. Ale przy maks momencie zaczyna bardzo dudnić. A jaki masz wydech? Dudni ci z filtra powietrza?
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Powiem wam że co raz bardziej odechciewa mi się tego auta przez tą pracę silnika. Moc mocą ale te auto przestaje być komfortowe. Panowie co o tym sądzicie że przy tej mocy jak mam od turba seryjnej średnicy rurę praktycznie do połowy auta gdzie dopiero łączy się z wydechem z 2.5 TDI może to powoduje takie dudnienie? Za dużo spalin za mala średnica wydechu
-
B6 DIVISION
Ja potem robiłem 4000 na koniec
-
B6 DIVISION
A rotorki założyć kusi co nie?:naughty::naughty:
-
B6 DIVISION
Z porównaniem do mojego rykota to na pewno:decayed: Jutro kupie ten papier 3000 i poprawię powinno być wtedy dobrze bo jednak zostały takie małe ryski