Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Wątpie że to odczujesz. Rób jak tobie pasuje. Pamietaj o zbieżności:wink:
  2. Zrób zdjęcie na równym terenie:wink:
  3. Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:
  4. W B6 nie ma belki. Jest wielowahacz na tyle:wink: Z Q do FWD podejdzie a na odwrót nie tylko że nie zglebisz mocno auta inne klasy wagowe
  5. Będzie pasował różni się tylko sprężyną w Quattro jest węższa. Ale z doświadczenia wiem że klasy wagowe są potem zbyt wysokie i jest problem dobrze zglebić auto na tyle.
  6. Nie rozumiem co to ma wnieść do tematu i co to ma wspólnego z rzeczywistą usterką jak to było w moim przypadku.
  7. Artur sprawdz czy trzymają ci się te zaślepki na śrubach bo u mnie nie chcą
  8. Kurde Mikaszi masz gwint to nim pokręć trochę w dół bo straszna kozica z tego auta.
  9. hmmm a ja mam wrażenie że będzie inaczej dużo zależy od losowania jednak mnie Bayern w tym roku intryguje pozostaje tylko Robbena wywalić i będzie cudnie.... Nie zgodzę się z tobą, to co zrobił dla bayernu nikt już nie pamięta jak widać Przez jego styl gry jest często kontuzjowany i nie jest w stanie utrzymać formy na stałym poziomie. Jednak jestem zdania że jeszcze może być bardzo przydatny tym bardziej po kontuzji Kroos'a:kwasny:
  10. Tam nie ma nagród:wink: ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- No właśnie sysek wrzucił byś jakieś 20" bo małe masz to koło jak na B8:naughty:
  11. Jako Fan Bayernu powiem wam że Bayern nie wygra LM:wink: Obstawiam Real jako zwycięzce:wink:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za***iste niebieskie krzaki macie tam w Angli:grin::grin::grin:
  13. Michał, zabierz Błażeja i wpadnijcie do MC albo gdzieś indziej na mieście coś można zjeść, pogadać. Nie zawsze trzeba robić dużego spota. Moim zdaniem można się cześciej spotykać na jakiejś pizzy czy gdzieś na mieście. Komuś pasuje to wpada komu nie to odpuszcza:wink:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Nie to nie Quattro. Na 19" trochę gorzej niż na 17" nie ma katastrofy. Co do tych kolejnych pytań to wątek z moim autem. Takie coś pytaj w odpowiednich działach:hi: ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- No na dniach muszę ogarnąć tył i powycinać trochę nadkola bo w 3+ bagaż przyciera ładnie:wink:
  15. A co wracasz do zimowego setup-u:grin::grin::grin::grin:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Przód i tył jest z S4:hi: Te zimermanny co są na przodzie wyszły 740zł za komplet
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    są za***iste Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed: Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić a jak to cenowo wychodzi bo te juz drogie byly Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  18. Leży to już czy jeszcze stoi?
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pamiętaj że Poduszki kupuje się tylko w ASO bo jakość zamienników pozostawia wiele do życzenia
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    są za***iste Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.