Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. ALe Juve dobrze grało o wiele lepiej niż tydzień temu. Ale ten Vucinic że kartki nie dostał to jest dla mnie sensacja. Jestem ciekawy kto w UEFA wybrał hiszpańskiego sędziego na ten mecz:facepalm:
  2. 20zł zaoszczędziłem:banan:
  3. Mnie za założenie moich skasowali 140zł chyba. Więc rzeczywiście ich porypało:grin:
  4. Jak ściągali opony to typuję 120-130zł
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    JAAAAAAAA:wink:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Tajemnica służbowa:decayed:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Wojtek to jest jakaś Niemiecka produkcja. Mają bardzo dobrą opinię też u forumowiczów:wink: 8.5J 225/35/19 Vredestein Ultrac Sessanta ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Oryginalne czyli jakie?
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------
  9. ja moge podjechac Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Ty byłeś w BT? Puma, będę nudny ale imo grafit na kołach byłby lepszy:kox: Ale i tak :jerk: za całokształt Nie było mnie:kwasny: co do felg to moim zdaniem srebrne robią większe WOW:decayed:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój Wujek chciał dostać namiar na Hammera jak zobaczył foty jakie wkleił:grin::grin:
  12. Cóż to za zmiana? Już nie pamiętasz co mówiłeś o chłopakach z Koszęcina? Puma nie pogrążaj się bardziej niż jesteś Czyt niżej:wink: Jedno i to samo, zmień płytę bo przynudzasz Pewnie pisz sobie, pisz sobie i tak nie biorę na poważnie tego co piszesz czy mówisz więc z mojej strony konwersacja w tym momencie dobiegła końca. Pozdro! ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- Pozwoliłem sobie wrzucić cię do listy ignorowanych, pomoże mi uniknąć takiej głupoty
  13. Cóż to za zmiana? Już nie pamiętasz co mówiłeś o chłopakach z Koszęcina? Puma nie pogrążaj się bardziej niż jesteś Czyt niżej:wink:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Ciesze się że się podoba:hi::hi: Jak tam córka? ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Z doświadczenia powiem tak. Montowanie FMICA i rezanie grubej mocy obniża komfort jazdy. Najlepiej się moim zdaniem po samym sofcie jeździ:wink: Nie, nie ECU zrobiło mocny soft dlatego dym jest.
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Tak ale puszcza ładną chmurę myślę zrobić jakąś korektę, ale raczej już nie w Ecu project. Dziwi mnie że wgl robią auto i potem tak kopci:kwasny:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Kupiona październik 2011:decayed: K... to moja listopad 2011 a dalej golas edyszyn ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Eeee rezaj elektryke siedzeń, bo bidę masz Pękło 200 kucy? Nie inwestuje już takich pieniędzy w to auto z jakimi to się łączy, miałem elektrykę i bez sobie radzę bez. Jak mam być szczery to nie jara mnie już wiele rzeczy jak kiedyś Jest 197PS i 400NM
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Zmieniałeś osłony czy zostawiłeś ori bo jakieś małe się wydają przy tej tarczy środek pierwsza klasa , tak seryjnie eslajnowo Teraz wrzuciłem osłony z S4. Seryjne były mniejsze niż tarcza:decayed: Wnętrze pełen s-line mnie wystarcza całkowicie:wink:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Zaciski na przodzie odmalowane, osłony i blaszki od S4 na miejscu. Na dniach tył
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bliżej Lipca to już ich nie będzie u mnie:wink:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak zapłacisz za wysyłkę to możemy się dogadać
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    :grin::grin::grin:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    mialem recaro i nie bylem zadowolony Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- z kolezanka jechalem wtedy Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.