Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Piłka nożna
ALe Juve dobrze grało o wiele lepiej niż tydzień temu. Ale ten Vucinic że kartki nie dostał to jest dla mnie sensacja. Jestem ciekawy kto w UEFA wybrał hiszpańskiego sędziego na ten mecz:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
20zł zaoszczędziłem:banan:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie za założenie moich skasowali 140zł chyba. Więc rzeczywiście ich porypało:grin:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak ściągali opony to typuję 120-130zł- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Opony ściągali?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Cena=Jakość- A4 B6 by P-U-M-A
JAAAAAAAA:wink:- A4 B6 by P-U-M-A
Tajemnica służbowa:decayed:- A4 B6 by P-U-M-A
Wojtek to jest jakaś Niemiecka produkcja. Mają bardzo dobrą opinię też u forumowiczów:wink: 8.5J 225/35/19 Vredestein Ultrac Sessanta ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Oryginalne czyli jakie?- A4 B6 by P-U-M-A
---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja moge podjechac Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk- A4 B6 by P-U-M-A
Ty byłeś w BT? Puma, będę nudny ale imo grafit na kołach byłby lepszy:kox: Ale i tak :jerk: za całokształt Nie było mnie:kwasny: co do felg to moim zdaniem srebrne robią większe WOW:decayed:- B6 DIVISION
Mój Wujek chciał dostać namiar na Hammera jak zobaczył foty jakie wkleił:grin::grin:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Cóż to za zmiana? Już nie pamiętasz co mówiłeś o chłopakach z Koszęcina? Puma nie pogrążaj się bardziej niż jesteś Czyt niżej:wink: Jedno i to samo, zmień płytę bo przynudzasz Pewnie pisz sobie, pisz sobie i tak nie biorę na poważnie tego co piszesz czy mówisz więc z mojej strony konwersacja w tym momencie dobiegła końca. Pozdro! ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- Pozwoliłem sobie wrzucić cię do listy ignorowanych, pomoże mi uniknąć takiej głupoty- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Cóż to za zmiana? Już nie pamiętasz co mówiłeś o chłopakach z Koszęcina? Puma nie pogrążaj się bardziej niż jesteś Czyt niżej:wink:- A4 B6 by P-U-M-A
Ciesze się że się podoba:hi::hi: Jak tam córka? ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Z doświadczenia powiem tak. Montowanie FMICA i rezanie grubej mocy obniża komfort jazdy. Najlepiej się moim zdaniem po samym sofcie jeździ:wink: Nie, nie ECU zrobiło mocny soft dlatego dym jest.- A4 B6 by P-U-M-A
Tak ale puszcza ładną chmurę myślę zrobić jakąś korektę, ale raczej już nie w Ecu project. Dziwi mnie że wgl robią auto i potem tak kopci:kwasny:- A4 B6 by P-U-M-A
Kupiona październik 2011:decayed: K... to moja listopad 2011 a dalej golas edyszyn ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Eeee rezaj elektryke siedzeń, bo bidę masz Pękło 200 kucy? Nie inwestuje już takich pieniędzy w to auto z jakimi to się łączy, miałem elektrykę i bez sobie radzę bez. Jak mam być szczery to nie jara mnie już wiele rzeczy jak kiedyś Jest 197PS i 400NM- A4 B6 by P-U-M-A
Zmieniałeś osłony czy zostawiłeś ori bo jakieś małe się wydają przy tej tarczy środek pierwsza klasa , tak seryjnie eslajnowo Teraz wrzuciłem osłony z S4. Seryjne były mniejsze niż tarcza:decayed: Wnętrze pełen s-line mnie wystarcza całkowicie:wink:- A4 B6 by P-U-M-A
Zaciski na przodzie odmalowane, osłony i blaszki od S4 na miejscu. Na dniach tył- B6 DIVISION
Bliżej Lipca to już ich nie będzie u mnie:wink:- B6 DIVISION
jak zapłacisz za wysyłkę to możemy się dogadać- A4 B6 by P-U-M-A
:grin::grin::grin:- A4 B6 by P-U-M-A
mialem recaro i nie bylem zadowolony Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- z kolezanka jechalem wtedy Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!