Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W jakim kraju Ty żyjesz Dokładnie u nas pochwałę byś dostał jeszcze:decayed:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Czego Marcin brakuje? ---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- pasażerki:whistling: Ty jeszcze tego uchwytu na telefon nie wyrzuciłeś? Uchwyt zostaje
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Też tak myśle:decayed:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Oryginalnie chyba jest piecowo przyciemnione:hi:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Wnętrze Seria
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nareszcie:decayed::decayed:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    To nie jest dokładka:hi:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Dokładnie. Już leży przygotowane tylko silniczka brak:wink:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Moge ci wysłać potem:decayed:
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Na dniach będą malowane w czarny kolor. Bo ta czerwień nie pasuje kompletnie. Dodatkowo mam mocowania klocków z napisem S4:wink: Szukam jeszcze gdzieś okazyjnie silniczek wycieraczki na tył i wrzucam wycieraczkę z Q5 ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Kupiona październik 2011:decayed: miał gdzie czerpać przykład (czytaj fura sysek27 i Tomasza) Dokładnie wzorowałem się na Syska B8 i Tomasza B5 Dziękuje panowie:decayed:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Kupiona październik 2011:decayed:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Jest na przodzie et 40 i na tyle et 37 jest optymalnie nic nie przyciera:wink: Przód i tył na dystansach
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Dziękuje za miłe słowa Panowie. Dużo czasu i pracy włożyłem ale jak widać po komentarzach się opłacało dziękuje:hi: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Zobaczę Turzol na pewno nie będzie już takiego rezania jak w zeszłym roku trochę mi przeszło już. Jestem zadowolony z efektu. Ale jak by kiedyś jakaś okazja była i będzie wolny grosz to dlaczego nie:wink:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Moje środki nie są w stanie tego domyć
  15. P-U-M-A opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Na prośbę kolegów Sysek27, jozek726, Slo i Mikaszi reaktywuję wątek z moim autem:decayed: Wyposażenie - Pełen pakiet S-line/S4(Zderzak przód S-Line, Listwy S4, zderzak tył S4, Lotka S-Line) - Zawieszenie gwintowane KW V1 - BiXenon Soczewka A6 C6 + DRL LED H7 - Hamulce S4 345/300 - Wydech 2.5 TDI oraz końcówki Ulter 90rs - Soft By Ecu Project 197PS/400NM - Kierownica TTrs S-Line - RNS LED 2011 Seat Exeo - Dekory Carbon al'a RS4 - Nakładki na Pedały RS4 -Nagłośnienie BOSE - 4 Elektryczne Szyby - Felgi 19" Rotor Silver + opony 225/35/19
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra przekonaliście zaraz coś tam zrobie:decayed:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Starzejesz się
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :thumbup: Tapnięte z SGS III dzięki za oferowaną pomoc , będę pamiętał na przyszłość ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- No trochę tam jest tych odważników. Przed malowaniem mniej było o wiele:kwasny: to coś musiało być chyba spaprane przy tym malowaniu ogólnie ten felunek gniecie suty na twojej furce Możliwe mnie to tam rybka
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra sucz http://s9.postimg.org/a6o9tgih9/DSC_2233.jpg Czy mi się wydaje czy na tylnym kole z pół kilograma odważników jest naklejonych Felunia coś nie teges czy oponka ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- no i dzisiaj przyszły długo oczekiwane listwy S4 No trochę tam jest tych odważników. Przed malowaniem mniej było o wiele:kwasny:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ja też już lato wrzuciłem:wink:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w tym tygodniu może rotory wrzucę nareszcie
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma to tamto jutro kręce gwintem:decayed:
  23. Na jasnej górze jest fajna równa droga z tego co pamiętam:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.