Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B6 by P-U-M-A
Jak bym nie miał powycinanych nadkoli to bym tego nie konserwował nawet:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Spoko myśl sobie co chcesz. Pozdrawiam:wink: ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Nie wiem co przyjemność jazdy ma z komfortem. Ja lubie jak mam twarde auto bo moge sobie w zakrętach pośmigać bezpiecznie. To że nie zapierdalam po dziurach łączy się z tym że dbam o swoje. ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Nie wiem co przyjemność jazdy ma z komfortem. Ja lubie jak mam twarde auto bo moge sobie w zakrętach pośmigać bezpiecznie. To że nie zapierdalam po dziurach łączy się z tym że dbam o swoje. +1! Zaciski z tyłu jeszcze czerwone . Auto meega wygląda, ale już nie chcę się powtarzać . Ostatnio mało czasu aby temat ogarnąć na dniach będzie zrobione:wink: ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- I akuku:decayed: ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 10:36 ---------- Żeby nie było że nic się nie dzieję, zabrałem się dzisiaj za nadkola oraz zaciski o to zdjęcia z prac:wink: Nadkola przed:whistling::whistling: Na pierwszy ogień poszła Piana aktywna Efekt po Następnie zabrałem się za konserwację o to efekty po Wydech także doczekał się wypolerowania Nadkola i zaciski z drugiej strony Tym malowane zaciski Potem zabrałem się za materiałowe wypełnienia nadkola Przed Efekt Po No i zostały felgi Na jutro zostało wrzucenie materiałowych nadkoli, ponieważ baranek musi wyschnąć. Dodatkowo na zaciski przyjdzie utwardzacz. Linki ręcznego nareszcie zamontowałem na zaciskach po ściągnięciu z wahacza jednak pasowały:doh: Zostało wyregulować i wróci ręczny. Na dniach zabieram się za konserwację przodu oraz spodu auta:hi:
-
B6 DIVISION
Trochę loteria nikt nie da ci pewnej odpowiedzi. Może odpalić a może nie odpalić. Różne przypadki były:wink: Ok dzieki kolego P-U-M-A tak wiec pozostane narazie przy starych pompkach a drugi , sprawny komplecik musi czekac az zawitam do Polandowa. Gdyby nie to ze sama glowice wioze do remontu az 140 km w jedna strone bo nie mam jak auta zaciagnac do goscia warsztatu to moze bym sie bawil w podmiane pompek i sprawdzenie czy odpali a tak to same koszta podrozy tam i zpowrotem puszcza mnie z torbami a i tak same czesci do glowicy kozztowaly mnie 1450zl a jeszcze gosciowi za robocizne trzeba zaplacic. Trudno jak nie urok to sraczka albo przemarsz wojsk. Ewentualnie jak nie odpali to szukaj kogoś co ustawi Bipy to będzie śmiga:wink: ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- wg mnie nie ale jak zwykle mogw sie mylic:decayed: Wojtek wysłałeś silniczek?
-
B6 DIVISION
Trochę loteria nikt nie da ci pewnej odpowiedzi. Może odpalić a może nie odpalić. Różne przypadki były:wink:
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Koza:decayed:
-
B6 DIVISION
Widziałem nie oryginał u jednego klubowicza i wyglądało bardzo, bardzo kiepsko
-
B6 DIVISION
Dogonic Cie nie mogli, ze az tyle km musieli gonic? Hahahh Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk W moment mnie dogonili film był od 190-194km/h na odcinku nagrywania jak na 1.6 przystało:grin::grin:
-
B6 DIVISION
Mnie nagrywali parę km lecieli Vectrą za mną
-
B6 DIVISION
500 + 10 ? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk :decayed::decayed: To dawno było ale wtedy mi do śmiechu nie było:grin::grin:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Jechałem wtedy do Siemana z kumplem w tych Recaro to mieliśmy dość. S-line-owe fotele z B7 wcale nie trzymają gorzej w stosunku do RECARO a są o wiele bardziej wygodne jak dla mnie ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Dokładnie jestem zdania że wyglądają świetnie:wink:
-
B6 DIVISION
Serio 14km sie rozpędzałem 194km/h 3x razy Policjant sprawdzał w dowodzie. Prosiłem o film ale nie chcieli udostępnić
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Takie Jak Mikaszi ma recaro świetne. Ale miałem całe w skórze to byłem mega nie zadowolony. Sam fakt że skóra nie pasował mi za bardzo ale fotel był mega twardy bardzo nie komfortowy jak dla mnie ale każdy ma swoje zdanie:wink:
-
B6 DIVISION
Seba jak mam być szczery to sprawdzałem ile moje 1.6 jedzie :grin::grin: Vectra wyskoczyła i w moment mnie dogoniła i
-
Piłka nożna
No Artur nie zapomnij wczorajszego:decayed:
-
Piłka nożna
Deutschland!!!!!!! ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- :polew::polew::polew: To jak zmiana z Poloneza na Malucha:grin::grin:
-
B6 DIVISION
Na Szczecińskiej czają się bardzo często ostatnio między samochodami... Co w czasach kiedy pracowałem w Stargardzie nie przeszkadzało latać 140 tamtędy Pamiętam jak dostałem pierwszy mandat to chodziłem trzy dni nabuzowany , dostałem od prewencji "zawracanie w miejscu niedozwolonym" Mój Pierwszy to 194/90 10pkt i 500zł
-
B6 DIVISION
Miałem ostatnio identycznie 100zł i 5pkt. Muszę to zapłacić wreszcie:decayed: Nie musisz sami Ci ściągną teraz działają bardzo szybko:kwasny: Dobra zapłacone pierdziele ich niech mają
-
B6 DIVISION
Miałem ostatnio identycznie 100zł i 5pkt. Muszę to zapłacić wreszcie:decayed:
-
B6 DIVISION
W moim przypadku musi być oryginalny kolor "SOUL" to bym zabrał
-
B6 DIVISION
Świetny tunel też bym taki chętnie przytulił.
-
B6 DIVISION
Panowie jak by ktoś szukał oryginalnych żarników D1S Osram/Philps to zapraszam na PW:hi:
-
Piłka nożna
Drużyna gra jak pozwala na to przeciwnik:whistling::whistling:
-
Piłka nożna
Bierzesz moją wypowiedź zbyt dosłownie koniec OT PS. Już nie piszcie po tym 4:0, że to koniec Barcy, dominacja na lata Bayernu itp... Bo czuję się jakbym słuchał tych kretynów z NSport Czas pokaże, choć trzeba przyznać, że są w gazie Masz w 100% rację
-
Piłka nożna
Dokładnie. Po prostu jestem zdania że inteligenty człowiek nigdy by tak nie napisał. Tak jak by te chłopaki tam na Boisku mają coś wspólnego. Więc nie zgadzam się z twoją wypowiedzią
-
Piłka nożna
:facepalm::facepalm::facepalm: to słucham Ciebie znawco footbolu Bo nie wiem jak rozumieć twój komentarz Zapomniałem zaznaczyć naziści, prymitywne takie gadanie jest.