Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Jakieś konkretne produkty? Może argumenty dla czego dla ciebie są "bomba"
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakbyś nie dojechał to zadzwoń wyjadę po Ciebie:decayed: Moim w tym stanie jest wszystko możliwe:decayed:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jutro 7.30 jestem szefie u ciebie:wink:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wierzył mi że jest 345/330 musiał się upewnić
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałeś Hamer:decayed:
  6. Znam przypadek gdzie soft w firmie V-Tech wygląda tak że zostało podniesione tylko doładowanie:facepalm:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No napisałem oczywiście czyli Tak
  8. Wydaje mi się że może to być problem turbiny która bierze olej. A co do Oleju to zainwestował bym w jakiś lepszy olej na przyszłość
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście:wink:
  10. Osobiście nie spotkałem jeszcze dobrej opinii v-tech. Na twoim miejscu jechał bym na korektę do jakiegoś poleconego Tunera
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie gdybanie nie ma sensu. Podłączysz VCDS-a i zaraz będziesz wiedział
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba małżeńska:grin::grin:
  13. Nigdy nie było. Ja w KW też nie mam kontrujących i nic się nie dzieje
  14. Znów się coś nauczyłem:wink: Sry za OFF
  15. Dziwne że obrotów nie ma:eusathink:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    komputer w pracy The site you have chosen has been categorized as: Pornography ale jeszcze 2 godzinki i zobaczę w domu co tam jest ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- The site you have chosen has been categorized as: Pornography http://24.media.tumblr.com/3b20b... http://10.10.53.247:8080/webadmin/deny/images/attention_red.png Please contact the service desk if you require access to this site. If you feel that the site that you are visiting is valid and should be allowed, please click here and complete the request form, so that the enquiry can be evaluated. A tam zaraz pornography:decayed:
  17. Statycznie loguje się przynajmniej 50sek:wink:
  18. O fajnie szybko doszedł
  19. Jakie objawy samochodu? ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- Log 10 nie kompletny
  20. Od siebie polecam 4 in 1 od Chemical Guys od prawie roku spisuje się
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wąski też kiedyś nabyłem nie oryginalny włącznik ale zaraz go odesłałem jak przyszedł. Jeden wielki badziew:kwasny:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tymek wpadniesz jutro?
  23. Odpuść sobie tą 3g a skorzystaj z past które chłopaki tutaj polecają
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.