Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Te z linka nie pasują
-
B6 DIVISION
Nie mów że kupiłeś takie same:facepalm:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Marek jak by co mam znaczek S-line do kiery jak jesteś zainteresowany to dzwonń
-
B6 DIVISION
Było pare ale może to już trochę wcześniej. Za 650zł mojego dorwałem rok temu jakoś.
-
B6 DIVISION
Też tak miałem, a ostatnio było chyba z 4 sztuki dostępne:wink:
-
B6 DIVISION
Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Ta płyta mu się zacieła:decayed: Mam na karty pamieci:naughty::naughty::naughty: aleś nam powiedział :polew: totalne zaskoczenie Nie śmiej się słaby jestem w te klocki:decayed:
-
B6 DIVISION
Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Ta płyta mu się zacieła:decayed: Mam na karty pamieci:naughty::naughty::naughty:
-
B6 DIVISION
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin:
-
B6 DIVISION
Też mnie te koło jara ale nie wiem czy do B6 by pasowało jak mam być szczery.
-
B6 DIVISION
Kwestia Gustu:decayed:
-
B6 DIVISION
O kur****:polew::polew::polew::polew:
-
B6 DIVISION
Bo cię nie stać? byś się młody zdziwił ale fakt, póki co mam w miarę ładne felgi, poczekam na okazję może trafi się coś lepszego niż za 7 tys :polew::polew::polew::polew: Co ty masz z tymi okazjami? :grin: czasami wolę kupić coś taniej, równie dobrego. tak trafiłem np. mój tylny zderzak czy Ty masz jakiś problem ostatnio ze sobą? ?????
-
B6 DIVISION
Bo cię nie stać? byś się młody zdziwił ale fakt, póki co mam w miarę ładne felgi, poczekam na okazję może trafi się coś lepszego niż za 7 tys :polew::polew::polew::polew: Co ty masz z tymi okazjami? :grin:
-
B6 DIVISION
Ludzie nie potrzebuje ktoś z was aparatu do fotografowania swoich modów. Leży mi prawie nowy aparat cyfrowy Fuji i się kurzy oddam po kosztach
-
B6 DIVISION
Jesteś dokładnie 6 osobą w lutym która prosi mnie o reaktywację tematu. Może coś powstanie ale muszę skończyć parę detali bo ostatnio zaniedbałem trochę temat i przede wszystkim czeka mnie gruby serwis silnika i paru elementów:wink:
-
B6 DIVISION
no powiem ci że ładnie sie prezenci bo duze koło..ale przez to że całe w jednym kolorze to z daleka nie widać że to rotory tylko cos w stylu felg TOORA Na żywo widać że są rotory z każdej perspektywy:wink:
-
B6 DIVISION
Nie tak tylko przymiarkę zrobiłem. Myślę że za 2 tygodnie wrócą
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie:hi:
-
B6 DIVISION
No ale nie chce mi się z drugiej strony zdejmować znów boczków itd. Wszystko mam na nowych spinkach poskładane a tak znów nowe spinki kupować.
-
B6 DIVISION
Albo B8 kupić Uszczelki tańsze:decayed:
-
B6 DIVISION
U mnie to wiało jak bym miał szyby otwarte trochę poprawiło ale jednak auto już 200tys ma więc żeby idealna cisza była to jedynie nowe uszczelki trzeba wrzucić
-
B6 DIVISION
Dzięki. Przyciemnione są fabrycznie chciałem też na przodzie ale dopiero co mi dobrze ramki szyb wyregulowali u lakiernika a do ściemy znów to wyciągają i wiadomo jak potem spasowują
-
B6 DIVISION
Ciekawe czy będziemy zadowoleni:decayed:
-
B6 DIVISION
Co kupiłeś za opony?
- B6 DIVISION