Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Najgorsze że musze je zaraz zdjąć Ale za jakiś czas wrócą
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Idzie wiosna:decayed::decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty się nie śmiej bo nie wiesz z czego Twoje audi jest składane:decayed: :grin::grin::grin::grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dwa dokładnie:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jemu podobno nic się nie stało. Zdjęć nie widziałem.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak typowałem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie mam wersje z S4 B6 2005r nie było tam mikrofonu w tym zestawie:wink: Około jednego dnia trzeba liczyć na to
-
B6 DIVISION
Dobra jak coś to się odezwie do was panowie. Dzięki za propozycję
-
B6 DIVISION
Panowie nie ma ktoś jakiś bixów styranych żeby pożyczyć bo moje muszę wysłać do polerowania:wink: Dam zarobić
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Simon ja też nie miałem Bose w oryginale:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Jak nie będzie cie wkurzać mój dudniący silnik i wyjące łożysko to pojadę moim:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Myśmy z Michałem chcieli na Kręgle jechać ale żadnych chętnych:kwasny:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Właśnie żadne a coś proponujesz?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ja mam plan jechać na kręgle może będzie lecieć gdzieś
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Porypało ich tyle kasy dać za walkę dziadków którym kasy braklo:facepalm:
-
B6 DIVISION
16" ale nie pod każde:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No szczerze to powiem, że na początku jakoś tak dziwnie było bo jeszcze ciemne szyby mam i jest naprawdę ciemno podoba mi się bardzo całkiem inne auto:banan: Słyszałem że jest tak ciemno że boisz się samemu jeździć teraz:decayed:
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Mogłeś brać GTB1756
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
No zobaczysz. Z BRD to loteria jak będzie wstawać. Jedne lepiej jedne gorzej. U mnie można powiedzieć że nie najgorzej ale jednak do AWX po sofcie brakuje wiele. Dla przykładu ruszasz z miejsca pierwszy bieg kręcisz do 2tys. Zmieniasz bieg i dajesz gazu. To auto myśli,myśli i dopiero przy 1800 zaczyna jechać
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Wladi mówimy o Turbinie:decayed:
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Ciekawe na jaką sztukę trafiłeś módl się żeby fajnie z dołu wstawała. Moja wstaje dosyć dobrze ale mimo to nie jest jak na AWX po programie. Jednym słowiem drugi raz bym BRD nie wrzucił do auta:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Fajne to mosz:decayed:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Mnie się wydaje że teoretycznie tak, bo zwrotnica w S4 też jest Alu ale mogę się mylić. Z drugiej strony lepiej kupić heble 320 z 3.0 Tdi:wink: