Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja myślałem że BlueTooth:doh:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla mnie wystarczy:decayed:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali: Oj nie ciebie wcale nie widziałem. Ale na cytrynówkę to bym wpadł:naughty:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za to sysek różnie kończy imprezy:grin: ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Spoko ja Cię przygarnę do pokoju...upije a potem kluczyki wezmę i podjeb....trochę gratów z auta:polew::polew: Kurde już się bałem co dalej napiszesz:shock3::polew::polew:
  5. Ja niestety nie mam klubowicza więc cieżki temat zobaczymy jak na ogólnopolskim będzie temat
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wbijcie mnie tam gdzieś żebym nie musiał na dworze siedzieć potem
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też bym chciał mieć jedno miejsce zarezerwowane:wink:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie mam ten sam problem:grin:
  9. Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh: Kurfa mać czy ja napisałem że był jakimś naćpanym chuliganem czy coś? Napisałem po prostu że nie ważne czy był dobry czy złym człowiekiem to jest mi go szkoda. Robisz z igły widły Mateusz jak dla mnie to sysiek ma rację. Przeczytaj parę postów wyżej ze zrozumieniem
  10. Przeczytaj ze zrozumieniem swoją wypowiedź Pisząc to napisałeś jednoznacznie, że był złym człowiekiem. ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ---------- Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh: Sysek ale ja nic na gościa nie mówię. Poprostu uważam że na pewno to zdrowe nie jest, więc mogło się przyczynić do tego co się stało. Osobiście go nie znałem więc nie pozwalam sobie na żadną opinię na temat jego. A co do pracy to dla mnie obojętnie czy by był hydraulikiem czy sprzątaczką.
  11. Sysiu stwierdzam to na temat wypowiedzi osób co go znali:wink:
  12. A co w/g ciebie robił takiego, że tak napisałeś pracował w ochronie więc o h..j ci chodzi co w tej pracy takiego dziwnego żeby zaraz gościa skreślać znałeś go prywatnie, że tak piszesz:doh: Źle zrozumiałeś. Miałem na myśli bardziej wypowiedź Patryka bo ja osobiście gościa nie znam, tyle co z widzenia. A co to ma wspólnego. Uważam tylko że zdrowy facet w takim wieku nie dostaje zawału.
  13. Może masz rację. Ale zobacz jak on wyglądał. Naturalnie takiej masy nie wyćwiczył Mimo to szkoda chłopa
  14. Jak wpierdala sterydy to potem są takie klocki. Nikt zdrowy w takim wieku zawału nie dostaje:facepalm:
  15. Dlatego moje maluję na srebrno:decayed:
  16. Pomimo opinii że turbina nie odpowiednio przerobiona taki wynik. Gratulację z moje strony:hi:
  17. Dogadaj się z Bartkiem co trzeba obadać albo foty zrób i będziemy wiedzieć co na żywo to na żywo
  18. Mnie nie pasuje koło 20 stycznia:kwasny:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aha no to widzisz mój błąd. Znów coś nowego się dowiedziałem.
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak kluczyk zadziała wtedy ale czy centralny:decayed:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba by zrobić wątek u nas. Może zrobię jak ogarnę go u mnie.
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten drugi tym MK w takim razie przyjmuje. Więc nic nie zrobisz bo do siebie takiego modułu mikaszi nie wrzucisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.