Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kładziesz kabel chinch np. KABEL PRZEWÓD CHINCH (M) - 2 x RCA CHINCH (M) 3M (2905023329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o odpowiedniej długości , do tego dokładasz 4 kabelki o średnicy 1.0 i to wsio:naughty: Dziękować :hi: ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- :polew:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z Q7
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamerka i listwa z C6 już leży teraz tylko okablowanie i adapter dorwać. A jaki kupiłeś adapter?
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra Domin to jutro na spokojnie. Poprostu muszę to ogarnąć bo chce już na czysto wnętrze poskładać mam nowe spinki w słupki i progi i wolał bym tego już nie ruszać a na wiosnę to samo z bagażnikiem + wygłuszenie i wtedy kamerkę podłącze.
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin to już będzie dzisiaj trzeci Składam wnętrze na czysto i chciał bym sobie już kable rzucić od kamerki. Adapter będzie za schowkiem. Jak wyglądają takie kable od adaptera do kamerki i gdzie takie coś dostane? Koniec pytań na dzisiaj. Jutro od nowa:decayed: ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Pumcia nie miałem czasu dzisiaj bo rezałem grill i roboty w ch,uj w domu:facepalm: Jutro ogarniam sprawę ty mi daj nr konta a nie zdjęcia co ja lusterek nie widziałem:facepalm: Jak są całe i działają to wysyłaj je do mnie.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kto z was ma kamerę cofania u siebie?
  7. Ja kupiłem u nich 19" zobaczymy jak się sprawdzą w sezonie:decayed:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tymek ty sie nie śmiej i tak ty masz najlepszy:polew:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepsze Marcin że nad twoim pinem główkowałem 15min:facepalm:
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz już wiecie skąd kasa na mody i auto:grin::grin:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin dziękuje ci bardzo przyjacielu ty mój. Daj nr konta inaczej ci podziękuje.
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie dzięki za pomoc. A tobie Domin szczególnie Kiera śmiga elegancko:hi:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli osobno tylko Fotochrom. Tam są bodajże 3 przewody to wszystkie ciągne?
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niestety szkoda czasu na to autko:thumbdown: , choć wrażenie zrobił kolorkem na pierwszy rzut oka:naughty: ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- to samo:wink: No to gicior. Gdzieś czytałem że przewody grzania już są do lusterek pociągnięte czy to prawda? A przewody fotochrom muszę od górnego lusterka ciągnąć?
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie obudowany lusterek zwykłych i składanych są takie same. Bo kupiłem i się zastanawiam czy muszę malować czy mogę stare wrzucić.
  16. Wystarczyło tak jak chłopaki na dywizjonie pisali poprzekładać piny w kostce. Teraz wszystko ładnie śmiga. Dzieki za pomoc:hi:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie sprawa ogarnięta wszystko działa:hi: Wielkie dzięki za pomoc
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tu musi sie wypowiedzieć ktoś z wyższym wykształceniem w dziedzinie kabelkologii mam srednie:grin::grin: Puma czytaj i działaj ja musze spadaćhttp://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b7-bkn-wymiana-kierownicy-4-ramiennej-multi-r8-tt-multi-fotostory-33090/ ja też ale wiele mi do ciebie brakuje. Dobra zabieram się za to muszę takie piny poszukać pierw jeszcze.
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam kolorowe kabelki. Które trzeba pozamieniać?
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdziłem klakson też nie działa:kwasny:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ide sprawdzić
  22. Jak nie taśma to to kiera z modułem Q ma to latać. ????
  23. Kupiłem wszystko od gościa który wyciągnął ją ze swojej A3 według niego wszystko śmigało u niego. Najprościej jakąś kiere MF pożyczyć i sprawdzić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.