Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sysek kup se takie sitze:grin:
-
B6 DIVISION
kładziesz kabel chinch np. KABEL PRZEWÓD CHINCH (M) - 2 x RCA CHINCH (M) 3M (2905023329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o odpowiedniej długości , do tego dokładasz 4 kabelki o średnicy 1.0 i to wsio:naughty: Dziękować :hi: ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- :polew:
- B6 DIVISION
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No nareszcie:decayed:
-
B6 DIVISION
Kamerka i listwa z C6 już leży teraz tylko okablowanie i adapter dorwać. A jaki kupiłeś adapter?
-
B6 DIVISION
Dobra Domin to jutro na spokojnie. Poprostu muszę to ogarnąć bo chce już na czysto wnętrze poskładać mam nowe spinki w słupki i progi i wolał bym tego już nie ruszać a na wiosnę to samo z bagażnikiem + wygłuszenie i wtedy kamerkę podłącze.
-
B6 DIVISION
Domin to już będzie dzisiaj trzeci Składam wnętrze na czysto i chciał bym sobie już kable rzucić od kamerki. Adapter będzie za schowkiem. Jak wyglądają takie kable od adaptera do kamerki i gdzie takie coś dostane? Koniec pytań na dzisiaj. Jutro od nowa:decayed: ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Pumcia nie miałem czasu dzisiaj bo rezałem grill i roboty w ch,uj w domu:facepalm: Jutro ogarniam sprawę ty mi daj nr konta a nie zdjęcia co ja lusterek nie widziałem:facepalm: Jak są całe i działają to wysyłaj je do mnie.
-
B6 DIVISION
Panowie kto z was ma kamerę cofania u siebie?
-
Prośba o opinie replik firmy WSP Italy
Ja kupiłem u nich 19" zobaczymy jak się sprawdzą w sezonie:decayed:
-
B6 DIVISION
Tymek ty sie nie śmiej i tak ty masz najlepszy:polew:
-
B6 DIVISION
Najlepsze Marcin że nad twoim pinem główkowałem 15min:facepalm:
-
B6 DIVISION
Teraz już wiecie skąd kasa na mody i auto:grin::grin:
-
B6 DIVISION
Marcin dziękuje ci bardzo przyjacielu ty mój. Daj nr konta inaczej ci podziękuje.
-
B6 DIVISION
Fajnie dzięki za pomoc. A tobie Domin szczególnie Kiera śmiga elegancko:hi:
-
B6 DIVISION
Czyli osobno tylko Fotochrom. Tam są bodajże 3 przewody to wszystkie ciągne?
-
B6 DIVISION
niestety szkoda czasu na to autko:thumbdown: , choć wrażenie zrobił kolorkem na pierwszy rzut oka:naughty: ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- to samo:wink: No to gicior. Gdzieś czytałem że przewody grzania już są do lusterek pociągnięte czy to prawda? A przewody fotochrom muszę od górnego lusterka ciągnąć?
-
B6 DIVISION
Panowie obudowany lusterek zwykłych i składanych są takie same. Bo kupiłem i się zastanawiam czy muszę malować czy mogę stare wrzucić.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Wystarczyło tak jak chłopaki na dywizjonie pisali poprzekładać piny w kostce. Teraz wszystko ładnie śmiga. Dzieki za pomoc:hi:
-
B6 DIVISION
Panowie sprawa ogarnięta wszystko działa:hi: Wielkie dzięki za pomoc
-
B6 DIVISION
No tu musi sie wypowiedzieć ktoś z wyższym wykształceniem w dziedzinie kabelkologii mam srednie:grin::grin: Puma czytaj i działaj ja musze spadaćhttp://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b7-bkn-wymiana-kierownicy-4-ramiennej-multi-r8-tt-multi-fotostory-33090/ ja też ale wiele mi do ciebie brakuje. Dobra zabieram się za to muszę takie piny poszukać pierw jeszcze.
-
B6 DIVISION
Mam kolorowe kabelki. Które trzeba pozamieniać?
-
B6 DIVISION
Sprawdziłem klakson też nie działa:kwasny:
- B6 DIVISION
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Jak nie taśma to to kiera z modułem Q ma to latać. ????
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Kupiłem wszystko od gościa który wyciągnął ją ze swojej A3 według niego wszystko śmigało u niego. Najprościej jakąś kiere MF pożyczyć i sprawdzić.