Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Jak coś to szukam też samej kanapy na tył alcantara+skóra
-
B6 DIVISION
PS. Marcin nie masz jakiś foteli na handel?
-
B6 DIVISION
A jaką dokładnie szukasz Marcin?
-
B6 DIVISION
Bartek ogarnia temat ale zapowiada się dobrze.
-
B6 DIVISION
Ciebie szczególnie WLADI:grin::grin: Przyszły dzisiaj do mnie te pianki ze drzwi. Ciekawe czy będzie minimalnie ciszej jak będą po dwie pianki w drzwiach:decayed:
-
B6 DIVISION
Dokładnie taką kupiłem do siebie:decayed:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Z tego co widzę to jest na PL blachach więc ubezpieczone w POLSCE
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna. Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy? Emblemat S-line. :polew::polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna. Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie prawda. Mateusz też ma z S4 ale przed liftem. Po lifcie jest trochę inna
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Rs4 B8:decayed:
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
No tak kwestia gustu. Mimo to powodzenia w modach:wink:
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
Nie nie mam ale powiedzmy dyplomatycznie nie pasuje mi do mojej mocy silnika Nie wiem co to ma wspólnego ale niech ci będzie. 1.9 Tdi też są w S-line zewnętrznym jak coś
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
A to tylni zderzak już masz S-Line? Zapomniałeś o lotce na dachu:wink:
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
Jeszcze S-Line zewnątrz i będzie malina:decayed:
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
Witam kolegi z Lublinca i zapraszam na spoty:wink:
-
B6 DIVISION
Nie no lajcik widocznie nie doczytałem. Na spokojnie
-
B6 DIVISION
Bartku a jak tam sprawa poduszki. Facet jakoś współpracuje? czy nic nie wiesz:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ładnie Sysek ładnie:decayed:
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Powodzenia w Polsce:decayed:
-
B6 DIVISION
A taśmy innej nie potrzebujemy?
-
zamiana fabryczne audio, na co?
BOSE I RNS-E Przy obeznych cenach BOSE - mozna wyrezac znacznie lepsze naglosnienie wlasnie w tej cenie I z tym się nie zgodze ani w jednym procencie kolego. Bo dobre granie kosztuje 2000+ a Bose jest o wiele tańsze:wink: Jak dla mnie bose to zadne granie. A za 500 czy 600 zlociszy skompletujesz taki uzywany zestaw że bose nie pierdnie :-) Słuchałeś Bose w B6/B7 bo moim zdaniem gra naprawdę czysto
-
zamiana fabryczne audio, na co?
BOSE I RNS-E Przy obeznych cenach BOSE - mozna wyrezac znacznie lepsze naglosnienie wlasnie w tej cenie I z tym się nie zgodze ani w jednym procencie kolego. Bo dobre granie kosztuje 2000+ a Bose jest o wiele tańsze:wink: