Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
RS4 miało 420PS i mniejszą wagę.
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pewnie Dominik jeszcze Recaro i awansujesz na pierwsze miejsce.
-
B6 DIVISION
Moim zdaniem wyjdzie kupa bo będzie ciężko to pomalować ładnie równomiernie. Dozbieraj do sufitu z S-line o wiele lepiej będzie wyglądać.
-
B6 DIVISION
No, ale chyba nie za 200 zł No nie
-
B6 DIVISION
Wyśle ci foty na PW jutro.
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dokładnie:decayed:
-
B6 DIVISION
ja będę miał dekory 1nk bez tylniej popielniczki i dekora obok włącznika do sprzedania pod automat.
-
B6 DIVISION
Pomodzone na 420ps
-
B6 DIVISION
Czego to ona nie ma to mogli byśmy więcej wypisać
-
Telepanie przy gaszeniu i różne inne objawy.
Silnika
-
B6 DIVISION
Ja dopiero zaczynam +1 ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- Jaki materiał? UP ? Też mnie to interesuje jaki materiał
- B6 DIVISION
-
Telepanie przy gaszeniu i różne inne objawy.
Byłem u mechanika stuki w czasie gaszenia to poduszka stwierdził. A te buczenie lekkie to niby coś z wydechem dzwine tylko że wydech seria z 2.5tdi tylko bez kata.
-
Telepanie przy gaszeniu i różne inne objawy.
Rozumiem że sprawdzić tak że zobaczyć czy się zamyka gdy gaszę auto? To sprawdzałem i normalnie się zamyka.
-
Telepanie przy gaszeniu i różne inne objawy.
Wszystko na miejscu. Jutro pojadę się ugadać do tego mechanika żeby wyciągnął ten dwumas i sprawdził
-
Telepanie przy gaszeniu i różne inne objawy.
Mnie właśnie nie telepie budą tylko jak by silnikiem i słychać jakiś dzwiek metaliczny przy gaszeniu.
-
Telepanie przy gaszeniu i różne inne objawy.
Właśnie chłopaki na dywizjonie też mi tak pisali dodam że wymienione 3 tysiace km temu mogło sie tak szybko zniszczyć?
-
Telepanie przy gaszeniu i różne inne objawy.
Panowie mam taki problem. Jak już pisałem przy gaszeniu słychać jak by coś telepało na silniku. Kolejne objawy to tak w obrotach 2500-3000 silnik głośniej pracuje praktycznie buczy oraz na biegu jałowym pracuje głośniej. Tak typuje na poduszkę ale sie zastanawiam czy pod skrzynią czy raczej pod silnikiem albo całkiem coś innego.Dodam też że przy zmianie biegów słychać takie chropotanie. Jeżeli wciśniemy gazu to przestaje.
-
B6 DIVISION
By sie wysrał ori dwumas po 3.000km?
-
B6 DIVISION
Tak zrobię myślę nad rs4 b8
-
B6 DIVISION
Panowie mam taki problem. Jak już pisałem przy gaszeniu słychać jak by coś telepało na silniku. Kolejne objawy to tak w obrotach 2500-3000 silnik głośniej pracuje praktycznie buczy oraz na biegu jałowym pracuje głośniej. Tak typuje na poduszkę ale sie zastanawiam czy pod skrzynią czy raczej pod silnikiem albo całkiem coś innego.