Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Panowie a więc mam kluczyk z B7 vcdsa jak go teraz zakodować?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ok dzięki.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
No tak ale korby wylatują to kostka mi jakaś zostanie?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie ma ktoś nr tej kostki która potrzebna jest do modułu komfortu aby pakiet oświetlenia podłączyć
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Why me puknij się w łeb spam w takim wątku. Ja bym chętnie skoczył zobaczyć kolego ale pracuje teraz dosyć długo i raczej nie znajdę czasu.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jutro sie zabieram:decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ogarnij Bartek i daj znać jak to ruszyć ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- Zaraz po wymianie dopóki nie ruszyłem Basic Settings nie było błędów - teraz mam "Headlights not adjusted"... Idę to rozkminić. Mnie też wywaliło jak chcialem ustawić światła
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bo masz ten błąd headligts coś tam? Ja miałem pierw błąd czujnika bo pisało że z lewej strony front. Wymieniłem i teraz mam ten błąd nie ustawionych świateł. A z adaptacją jest dokładnie jak mówisz error
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Grzesiu też ma w B6 ten błąd.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No śmigam z błędem kminiliśmy z Wrc co z tym zrobić ale doszliśmy do wniosku że to przez obniżenie jest.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja tez po wymianie czujnika nadal mam błędy w 1 i 2:kwasny:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Tylko jak to pokrętło z tego plastiku wyciągnąć
-
B6 DIVISION
Wrc zaraz działam z przełącznikiem świateł to się odezwie na fejsie jak by co.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Poczekajcie jeszcze tydzień
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Nakupili se karbonów i teraz szpanować będa:facepalm:
-
B6 DIVISION
Ludzie Ludzie:decayed: Porypałem coś przy składaniu klimatronika i grzeją mi dupki jak jest na pozycji 0. jak to złożyć żeby to odpowiednio działało.
-
B6 DIVISION
Ty tu nie pier.... Masz towar dla mnie?
-
B6 DIVISION
Jak za free to ja zabieram.
-
B6 DIVISION
Wydaje mi się że nie będzie tak źle. Jedynie przydał by sie ogrzewany garaż bo na pewno nie bede tego w moim robić
-
B6 DIVISION
ja właśnie dzisiaj na allegro silniczki i wiązki kupiłem:naughty:
-
B6 DIVISION
Moje RS`y to też nie ronale Ale są to ori felgi bo już kiedyś była dyskusja że nie tylko Ronal robi oryginalne felgi do Audi. Moje są jakiejś firmy WSS:wink: ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Biali ludzie mają 19`przypominam Ci:decayed: Te wandej farmerze jeden. Ty i ta twoja koza nie cwaniakować mi tutaj:decayed:
-
B6 DIVISION
Magic jeżeli sprzedajesz bo za dużo tych felg to mojego auta już na tych felgach nie zobaczysz:wink:
-
B6 DIVISION
No właśnie mi się myliło gdzie spawane były. Czy jeszcze w chinach czy już w wietnamie:decayed:
-
B6 DIVISION
Bo magic ma repliki dlatego nie ma ronal:wink: