Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Mnie Pablo tez takie załatwił:naughty:
-
B6 DIVISION
Typowa odpowiedz na twoim poziomie:facepalm: Przy B6 i B7 rynek US pracuje na 315MhZ - pozostałe 433MHz. Dziękuje Bartek szukam 433MHz:hi:
-
B6 DIVISION
Typowa odpowiedz na twoim poziomie:facepalm:
-
B6 DIVISION
To obojętne ile Hz ma ten kluczyk czy musi się to zgadzać z czymś?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
ale do butów zimowych bedzie pasowac ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- no jakos mu to wyglada sesja kiepska bo dobrego aparatu nie mielismy hehe:facepalm: Majster wbiaj na fejsa:decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Jakie parchy:facepalm:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:polew::polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Więcej niż 420nm i tak nie będzie miał
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje nr emblematu s-line do kierownicy fajnie jak by mi ktoś sprawdził w etce
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
znaczy co ś tam sporo:grin: Nie zniechęcaj kolegi:decayed:
-
B6 DIVISION
No coś tam musisz pomodzić
-
B6 DIVISION
Dobra niech się zgłaszają chętni na wstąpienie do dywizjonu:decayed:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tosz to Serwis:decayed:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:naughty:
-
B6 DIVISION
Przede wszystkim czy Arturowi to odpowiada taka funkcja.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ale ma pewien staż na forum i reza konkretnie więc dla mnie to obojętne czy jest na tej liście na górze czy go nie ma:wink:
-
B6 DIVISION
1.Bart 2.WRC 3.Artur82 4.Mlody 5.Domin Ja proponuję taką komisję
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Szkoda że ktoś przekracza granice:doh:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Why me:facepalm:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
chętnie zobaczę te 3-4 ślady na śniegu Twojego auta:decayed: :polew::polew:- B6 DIVISION
Trzeba czekać kiedy będzie możliwość zrobienia specjalnej ankiety:facepalm:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Włącz głośniki to będziesz słyszeć - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!