Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma kto nr częsci zawiasów drzwi kierowcy:decayed:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na sysek27 temat w Audi A4 B8
    Już się wyleczyłem:kwasny:dzięki:hi:. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- To nie jest jakiś dziwaczny zderzak tylko dokładka do S-line chciałem tylko wiedzieć co to za firma bo myślałem, że jest to coś może na wzór tej z Leona Cupry co da się założyć do B6, B7 i niektórzy też w B5 mają. Nie no żartuje sam sie zastanawiam nad dokładką z Leona Cupra
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na sysek27 temat w Audi A4 B8
    Sysek wyrezaj coś sensownego a nie za jakimiś dziwacznymi zderzakami się rozglądasz:wink:
  4. Fajnie te koło wygląda:wink:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink: Dokładnie:wink: Miałem okazję założyć taką kierę ale zrezygnowałem z tego moda właśnie z tego powodu że poducha może nie wystrzelić , zresztą nawet napisałem o tym z wątku o mojej furce . Teraz założyłem rns-e i parę innych bajerów i przydało by się założyć jakąś multi kiere . O tej kierze czteroramiennej z B6 nawet nie myślę bo to jest jakaś porażka . Puma dobrze piszesz , ja myślę w ten sam sposób i bezpieczeństwo dla mnie jest najważniejsze a po za tym samochodem jeździ także moja żona . Przeczytałem cały temat który był wałkowany na tym forum odnośnie tych poduch i wiem z czym się wiąże założenie innej kiery niż tej od B6. Moze zrobie jakiego moda ze szybkim zmienianiem kierownicy jak F1 . Ja będę jeździł na takiej a żona na takiej . Jak wymyślisz to daj znac do kościoła powoli jade to sobię mogę założyć:polew:
  6. Marek daj na PW info ile kosztuje taka kompleksowa regeneracja:wink:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink: Dokładnie:wink:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie chłopaki źle mnie zrozumieliście troszkę. Myślę jednak że lepiej mieć jakąś szansę że poduszka wybuchnie niż wkładać kierownicę z poduszką która na pewno nie wybuchnie. Ale to twoje życie i twoja sprawa ty decydujesz co robisz. Ja tylko wyraziłem swoją opinię. Wladi kiedyś może były samochody bez airbaga ale nie rozumiem dlaczego miał bym rezygnować z wyposażenia w samochodzie które już mam. Po drugie te auta nie osiągały takich prędkości oraz nie było takiego ruchu na drogach jak jest teraz.
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    900-1000 PLN w wersji S LINE Kupiłem wczoraj na Ebayu za 50 funtów z wysyłką od rozbitego Audi TTS z 2010 w stanie jak na zdjęciu wyżej tylko że bez poduchy. Audi miało nakulane 30.000mil i kiera jak nowa Znowu wyhaczona okazja Wszystko fajnie ale nie rozumiem po co ryzykujecie swoim życiem dla fajnej kierownicy jeżeli poduszka nie wybuchnie.
  10. Dokladnie to byłem ja od razu wyczailem że to ty. Fajnie odszedleś ze świateł
  11. Orzeł widziałem cię dzisiaj na lublincu:decayed:
  12. Dwumas od tygodnia nowy więc raczej odpada. Zauważyłem że jak dodam gazu to też delikatnie słychać. Jeżeli chodzi o ten "hrupanie" na wolnych to chyba coś z okolic rozrządu a dokladniej alternatora.
  13. Chłopaki mam problem. Mianowicię na wolnych obrotach słychać delikatnie metaliczne odgłosy. Nie głosśno ale nie brzmi to za pięknie. Dodatkowo przy zmianie biegów a dokladnie kiedy wciskam sprzęgło słychać to dosyć wyraźnie w samochodzie możliwe że jest to ten sam problem. Dodam że kiedyś też było to słyszalne ale mniej.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja potrzebowałem na szybko bo już z rana bieda jest jak do pracy jadę W sumie to obojętnie gdzie kupisz. U znajomego sprzedawcy też miałem tanio oraz gwarancję więc lux:wink:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupiłem w sklepie w mieście u nas właściciela znam więc tak źle nie będzie. Mam nadzieje:decayed: Ten co mam teraz to jak auto trochę stało to już nie odpalało a muzyke jak odpalilem i zostawilem to w godzinke juz ledwo co palił
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawi mnie jak wygląda zła eksploatacja akumulatora.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Varta silver Wysłane z mojego MT11i Dokladnie taki nabylem 74A
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:
  19. Za "duży" jesteś na mikołaja:decayed:
  20. Bolek powiedział że takie PDC to pestka. On ci to ogarnie:polew::polew:
  21. :polew: To jego kolega ma skup słomy
  22. Też nie kumam. Ciekawe czy mają normalną hamownię. Można by było grupowo podjechać. Jak coś to wujek zna właściciela pana Jędro więc może jakiś rabat dało by rade załatwić.
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ewentualnie jaki aku polecacie?
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zauważylem ostatnio że coś mi się aku rozładowuje. Można jakoś sprawdzić czy alternator odpowiednio ładuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.