Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Panowie ma kto nr częsci zawiasów drzwi kierowcy:decayed:
-
Co to za dokładka?
Już się wyleczyłem:kwasny:dzięki:hi:. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- To nie jest jakiś dziwaczny zderzak tylko dokładka do S-line chciałem tylko wiedzieć co to za firma bo myślałem, że jest to coś może na wzór tej z Leona Cupry co da się założyć do B6, B7 i niektórzy też w B5 mają. Nie no żartuje sam sie zastanawiam nad dokładką z Leona Cupra
-
Co to za dokładka?
Sysek wyrezaj coś sensownego a nie za jakimiś dziwacznymi zderzakami się rozglądasz:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Fajnie te koło wygląda:wink:
-
B6 DIVISION
Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink: Dokładnie:wink: Miałem okazję założyć taką kierę ale zrezygnowałem z tego moda właśnie z tego powodu że poducha może nie wystrzelić , zresztą nawet napisałem o tym z wątku o mojej furce . Teraz założyłem rns-e i parę innych bajerów i przydało by się założyć jakąś multi kiere . O tej kierze czteroramiennej z B6 nawet nie myślę bo to jest jakaś porażka . Puma dobrze piszesz , ja myślę w ten sam sposób i bezpieczeństwo dla mnie jest najważniejsze a po za tym samochodem jeździ także moja żona . Przeczytałem cały temat który był wałkowany na tym forum odnośnie tych poduch i wiem z czym się wiąże założenie innej kiery niż tej od B6. Moze zrobie jakiego moda ze szybkim zmienianiem kierownicy jak F1 . Ja będę jeździł na takiej a żona na takiej . Jak wymyślisz to daj znac do kościoła powoli jade to sobię mogę założyć:polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Marek daj na PW info ile kosztuje taka kompleksowa regeneracja:wink:
-
B6 DIVISION
Dobra szkoda czasu na przekomarzanie się każdy zrobi jak uważa:wink: Dokładnie:wink:
-
B6 DIVISION
Nie chłopaki źle mnie zrozumieliście troszkę. Myślę jednak że lepiej mieć jakąś szansę że poduszka wybuchnie niż wkładać kierownicę z poduszką która na pewno nie wybuchnie. Ale to twoje życie i twoja sprawa ty decydujesz co robisz. Ja tylko wyraziłem swoją opinię. Wladi kiedyś może były samochody bez airbaga ale nie rozumiem dlaczego miał bym rezygnować z wyposażenia w samochodzie które już mam. Po drugie te auta nie osiągały takich prędkości oraz nie było takiego ruchu na drogach jak jest teraz.
-
B6 DIVISION
900-1000 PLN w wersji S LINE Kupiłem wczoraj na Ebayu za 50 funtów z wysyłką od rozbitego Audi TTS z 2010 w stanie jak na zdjęciu wyżej tylko że bez poduchy. Audi miało nakulane 30.000mil i kiera jak nowa Znowu wyhaczona okazja Wszystko fajnie ale nie rozumiem po co ryzykujecie swoim życiem dla fajnej kierownicy jeżeli poduszka nie wybuchnie.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Dzięki:wink:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Dokladnie to byłem ja od razu wyczailem że to ty. Fajnie odszedleś ze świateł
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Orzeł widziałem cię dzisiaj na lublincu:decayed:
-
Metaliczny dzwięk silnika 1.9 TDI
Dwumas od tygodnia nowy więc raczej odpada. Zauważyłem że jak dodam gazu to też delikatnie słychać. Jeżeli chodzi o ten "hrupanie" na wolnych to chyba coś z okolic rozrządu a dokladniej alternatora.
-
Metaliczny dzwięk silnika 1.9 TDI
Chłopaki mam problem. Mianowicię na wolnych obrotach słychać delikatnie metaliczne odgłosy. Nie głosśno ale nie brzmi to za pięknie. Dodatkowo przy zmianie biegów a dokladnie kiedy wciskam sprzęgło słychać to dosyć wyraźnie w samochodzie możliwe że jest to ten sam problem. Dodam że kiedyś też było to słyszalne ale mniej.
-
B6 DIVISION
Ja potrzebowałem na szybko bo już z rana bieda jest jak do pracy jadę W sumie to obojętnie gdzie kupisz. U znajomego sprzedawcy też miałem tanio oraz gwarancję więc lux:wink:
-
B6 DIVISION
Kupiłem w sklepie w mieście u nas właściciela znam więc tak źle nie będzie. Mam nadzieje:decayed: Ten co mam teraz to jak auto trochę stało to już nie odpalało a muzyke jak odpalilem i zostawilem to w godzinke juz ledwo co palił
-
B6 DIVISION
Ciekawi mnie jak wygląda zła eksploatacja akumulatora.
-
B6 DIVISION
Varta silver Wysłane z mojego MT11i Dokladnie taki nabylem 74A
-
B6 DIVISION
Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Za "duży" jesteś na mikołaja:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bolek powiedział że takie PDC to pestka. On ci to ogarnie:polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:polew: To jego kolega ma skup słomy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Też nie kumam. Ciekawe czy mają normalną hamownię. Można by było grupowo podjechać. Jak coś to wujek zna właściciela pana Jędro więc może jakiś rabat dało by rade załatwić.
-
B6 DIVISION
Ewentualnie jaki aku polecacie?
-
B6 DIVISION
Panowie zauważylem ostatnio że coś mi się aku rozładowuje. Można jakoś sprawdzić czy alternator odpowiednio ładuje?