Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Cisza każdy zajęty sobą Adam kamasutre leci, Sysek przedłużył wakacje, Michał do szkoły chodzi, A Why Me.... Pracuje na moje Felgi:grin::grin:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
TG-Bytom-Chorzów-Katowice
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Będziesz w katowicach tam gdzie się chłopaki spotykają o 09.45?
-
B6 DIVISION
i 18` chyba ze zmienił Ja mam 235 na 9J i już trzeba na rondach uważać Za miekki jesteś do tego :polew::polew::polew::polew::polew: amen :polew::polew::polew::polew: dałem mu co:decayed: Dobrze że wszyscy mają tutaj poczucie humoru:thumbup1: No no aleś mi pojechał:polew::polew:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Pablo też będę w sobotę na evencie:naughty:
-
B6 DIVISION
Nie jest taka koza:decayed: Tu dużo większe są że ledwo do trawy sięga:decayed: Koza zawsze kozą będzie.
-
B6 DIVISION
Ja za miękki to ty masz koze:grin::grin:
-
B6 DIVISION
Domin chyba ma 235. Młody nikt nie mówił nic o naciągu:decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie śmiga ktoś z was na feldze 9j i oponie o szerokości 225?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Ma ktoś wystrojone auto już na tej turbinie?
-
B6 DIVISION
Panowie co tam rezacie w sobotnie południe:naughty:
-
B6 DIVISION
Ja myślę że B6 bo B7 masz od 2005 dopiero.
-
Czy można usunąć tłumik środkowy w Audi A4 B5 1.9TDI AJM?
Żadnej straty mocy nie będzie. Delikatnie głośniejszy może być
-
B6 DIVISION
tak ja mam ten od Młodego i nie mam z nim prblemów...jedyna co to jest mi nie potrzeban funkcja auto bo Domin podłaczył mi drl w długich ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- Tymon a sam DRL sprzedaż ?? Ja mam ten drl jak bys chciał
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wrzuć jakieś aktualne foty auta
-
zawieszenie 1BV & felgi 18 cali. nie będzie wyglądał jak koza?
Gwint z allegro za 1000zł to nie gwint tylko zabawka:wink:
-
B6 DIVISION
Jeszcze nie ale jak sprzedam graty co leżą w garażu to będę miał
-
B6 DIVISION
Kolo mi jeszcze wisi przysługę za pewne sprawy w przeszłości więc może uda mi się taniej kupić.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Adam wrzuć jakieś nowe foty
-
B6 DIVISION
Julo to wpadnij do mnie bo Pablo tez się wybiera:grin:
- B6 DIVISION
-
zawieszenie 1BV & felgi 18 cali. nie będzie wyglądał jak koza?
Do takiej gleby tylko gwint
-
B6 DIVISION
Ja też jestem teraz Technik Informatyk:grin:
-
B6 DIVISION
Kolego nie mówimy tutaj o a4 B5 tylko o S4 B5. Kupując takie auto automatycznie musisz być gotowy na wysokie koszta eksploatacyjne:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Przynajmniej wiesz co czuje WHY-ME:grin: