Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe to rozumiem też bym chciał jakąś mocniejszą benzynę tak do zabawy ale na razie brak funduszy na inne auto.
  2. Mnie tam wieczorami spot zawsze odpowiada.
  3. Ja za szybko śmigam żeby zdążyły zapytać
  4. Dosłownie bo jak widzą moje B6 to się już obracają
  5. Tobie lepiej nie, bo Ty to podobno kiedyś na komarku w beczce śmierci jeździłeś Dokładnie lepiej jak tylko ja je dostane.
  6. Pewnie podobnie jak w b6/b7
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej czemu bryke sprzedajesz?
  8. WOW niszczy system:shock3:
  9. No to zmiany na plus. Jak tam teraz różnica w hamowaniu?
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W regulaminie nic nie pisze o tym że "tylko" ja nie mogę zapytać czy ktoś zainteresowany częściami. Jak by to napisał Bart czy WRC to byś nic nie napisał. A że ja ci nie pasuje co mi dałeś do zrozumienia już raz na PW to ciągle masz do mnie jakieś problemy. ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- PS. Beniek ty możesz się pytać kolegów tutaj czy chcą coś kupić? ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- W takim razie jak ktoś zainteresowany hamulcami 320/288 to zapraszam na PW
  12. Fotek sprintera nie będzie ze względu na zbyt wysokie ryzyko kradzieży tej rakiety z pod znaku Mercedes:decayed:
  13. Oooo to już przyszedł zaraz wrzucaj foty jak będzie na aucie.
  14. Tobie się to podoba:facepalm: Nie nie warto:wink:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki bart czyli rezamy dalej:decayed:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem). ja też chyba mam że tylko kierowca. W takim razie gdzie dokładnie to podłączyć? Potrzebne czarne gniazdo w podłogę 3B0 937 741 oraz pin 000 979 134 E. Oprócz tego pin do kostki w zegarach 000 979 009 E. Pin 7 w czarnym gnieździe to masa, natomiast pin 8 leci do zielonej kostki 32-pin w zegarach (pin 30). Na koniec kodowanie główne w zegarach (Instruments). Za czujnik zapięcia pasa kierowcy odpowiada przedostatni bit. Nr częsci zapisane. Bart wiesz może czy wiązka i silniczki z b7 na tył do elektryki szyb pasują do B6?
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No w sumie można by to było podłączyć jak taka opcja jest:decayed: ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem). ja też chyba mam że tylko kierowca. W takim razie gdzie dokładnie to podłączyć?
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za co odpowiada czarna kostka przy fotelu kierowcy w starych fotelach tego nie miałem:eusathink:
  19. No ja też mam ori muszę sprawdzić kiedy gasną dzisiaj.
  20. :hi: ---------- Post dopisany 23-08-2012 at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2012 at 21:37 ---------- Panowie te lampki w drzwiach gasną też same czy świecą cały czas jak otwarte drzwi bo mam takie wrażenie że bardzo długo świecą bez sensu jak sa drzwi otwarte.
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wiązka i silniczki z B7 na tył pasują. Rezam elektrykę szyb na tyle i mam okazję tanio kupić
  22. :naughty:
  23. :polew:
  24. Dziękuje kolego rozumiem że potem dołożenie elektryki tył + zmiana modułu i tył też ruszy?
  25. Dokładnie o to mi chodziło. Czyli one będą normalnie świecić po podłączeniu do silniczka? A podświetlanie klamek też leci do silniczka więc chyba też zadziała?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.