Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Hehe to rozumiem też bym chciał jakąś mocniejszą benzynę tak do zabawy ale na razie brak funduszy na inne auto.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Mnie tam wieczorami spot zawsze odpowiada.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja za szybko śmigam żeby zdążyły zapytać
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dosłownie bo jak widzą moje B6 to się już obracają
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Tobie lepiej nie, bo Ty to podobno kiedyś na komarku w beczce śmierci jeździłeś Dokładnie lepiej jak tylko ja je dostane.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Pewnie podobnie jak w b6/b7
-
B6 DIVISION
Wandej czemu bryke sprzedajesz?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
WOW niszczy system:shock3:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
No to zmiany na plus. Jak tam teraz różnica w hamowaniu?
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
W regulaminie nic nie pisze o tym że "tylko" ja nie mogę zapytać czy ktoś zainteresowany częściami. Jak by to napisał Bart czy WRC to byś nic nie napisał. A że ja ci nie pasuje co mi dałeś do zrozumienia już raz na PW to ciągle masz do mnie jakieś problemy. ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- PS. Beniek ty możesz się pytać kolegów tutaj czy chcą coś kupić? ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- W takim razie jak ktoś zainteresowany hamulcami 320/288 to zapraszam na PW- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Fotek sprintera nie będzie ze względu na zbyt wysokie ryzyko kradzieży tej rakiety z pod znaku Mercedes:decayed:- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Oooo to już przyszedł zaraz wrzucaj foty jak będzie na aucie.- A4 B6 lampy Dayline LED, co o nich myślicie ?
Tobie się to podoba:facepalm: Nie nie warto:wink:- B6 DIVISION
Dzięki bart czyli rezamy dalej:decayed:- B6 DIVISION
Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem). ja też chyba mam że tylko kierowca. W takim razie gdzie dokładnie to podłączyć? Potrzebne czarne gniazdo w podłogę 3B0 937 741 oraz pin 000 979 134 E. Oprócz tego pin do kostki w zegarach 000 979 009 E. Pin 7 w czarnym gnieździe to masa, natomiast pin 8 leci do zielonej kostki 32-pin w zegarach (pin 30). Na koniec kodowanie główne w zegarach (Instruments). Za czujnik zapięcia pasa kierowcy odpowiada przedostatni bit. Nr częsci zapisane. Bart wiesz może czy wiązka i silniczki z b7 na tył do elektryki szyb pasują do B6?- B6 DIVISION
No w sumie można by to było podłączyć jak taka opcja jest:decayed: ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem). ja też chyba mam że tylko kierowca. W takim razie gdzie dokładnie to podłączyć?- B6 DIVISION
Za co odpowiada czarna kostka przy fotelu kierowcy w starych fotelach tego nie miałem:eusathink:- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
No ja też mam ori muszę sprawdzić kiedy gasną dzisiaj.- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
:hi: ---------- Post dopisany 23-08-2012 at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2012 at 21:37 ---------- Panowie te lampki w drzwiach gasną też same czy świecą cały czas jak otwarte drzwi bo mam takie wrażenie że bardzo długo świecą bez sensu jak sa drzwi otwarte.- B6 DIVISION
Panowie wiązka i silniczki z B7 na tył pasują. Rezam elektrykę szyb na tyle i mam okazję tanio kupić- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:naughty:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew:- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dziękuje kolego rozumiem że potem dołożenie elektryki tył + zmiana modułu i tył też ruszy?- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dokładnie o to mi chodziło. Czyli one będą normalnie świecić po podłączeniu do silniczka? A podświetlanie klamek też leci do silniczka więc chyba też zadziała? - B6 DIVISION