Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Może być A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink: Przecież ty masz taką kozę to jak ma tam coś trzeć ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Już powoli rok się to ogarnia.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Józek daj linka gdzie dorwałeś w takim stanie?
-
[ALL B5] Audi S4
HardJack nam chodzi o firmę która wykonuje profesionalnie takie uslugi. Firmy tego typu jak piszesz jest wiele i robią to trochę nie umiejętne ale oczywiscie i oni znajda swoich klientow.
-
[ALL B5] Audi S4
Dobra Gracjan jeszcze raz sry za off w twoim wątku. Beniek wiem że firmy robią takie usługi za 700-800zł i jest to wykonane na prawde profesionalne. Info z z kosmetykaaut.pl Podał bym ci linka itd ale to już jakiś czas temu słyszałem. A różnica w cenie 1200 a 800zł jak dla mnie mała nie jest bo 400zł drogą nie chodzi.
-
[ALL B5] Audi S4
Beniek ty masz takie zdanie ja mam inne prosta sprawa:wink:
-
B6 DIVISION
Adamooo ja się do ciebie zgłoszę w zimę w kwesti dekorów o które kiedyś tam pytałem.
-
[ALL B5] Audi S4
Nie kumam z czego się cieszysz ale mnie tam obojętne. Słyszałem o innych cenach na KA więc dlatego stwierdziłem że 1200zł to wysoka cena jak za taką usługę i za takie kosmetyki które są używane przy tej korekcie.
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan sry za off ale to żadna kłutnia nie jest przecież. Daje koledze do zrozumienia że wiem co to korekta i wiem ile to warte.
-
[ALL B5] Audi S4
Oj Bieniek przeczytaj co napisałem:doh:
-
[ALL B5] Audi S4
Nie będę szukał ci teraz specjalnie firmy. Z drugiej strony to niech wam będzie nie ma firmy która to zrobi profi i taniej:facepalm: Zrob sam to zobaczysz jakich pieniedzy jest to warte. Bieniek korektę robiłem już na 3 samochodach wiec coś tam wiem:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Nie będę szukał ci teraz specjalnie firmy. Z drugiej strony to niech wam będzie nie ma firmy która to zrobi profi i taniej:facepalm:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan nie Panowie tylko P-U-M-A Wiem ile kosztują kosmetyki ale dać 1000-1200zł za korektę to jak dla mnie za wiele.
-
[ALL B5] Audi S4
Drogi nie drogi... Ile chcieli a na ilu skończyło jak się klient zdecydował to tez pewnie inna sprawa a jak 3/4 osób tylko pyta z ciekawości no to nie ma się co dziwić Wszyscy jesteśmy ludźmi i zawsze można się dogadać, oczywiście obie strony muszą być zdecydowane No tak ale ile też zejdą z ceny. Bo moim zdaniem nie wiele.
-
[ALL B5] Audi S4
No o to się można kłucić. Jest wiele profi firm które zrobią to taniej niż 1200zł. Ale na śląsku niestety z renomowanych firm nie ma za bardzo z czego wybierać
-
B6 DIVISION
Artur luzik ja wiem jak jest. Teraz nonstop w pracy siedze i czasu nie mam paczek powysyłać
-
[ALL B5] Audi S4
Z tego co wiem to MrCleaner dosyć drogi jest. Obiło mi się o uszy że za jakieś a4 chcieli 1200zł
-
B6 DIVISION
Z tego co mi wiadomo to komunikaty typu korki prace drogowe itd. Artur wysłałeś?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
NOSB co masz za Hamulce w białasie
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Aha no to też ok. A kiedy 19" wkładasz??
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
To jednak te moje kable poprawiły wszystko?
-
B6 DIVISION
Domin chcesz jeszcze sprzedać te fele?
-
B6 DIVISION
Artur przelew poszedł
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak nie będzie Magica to nie ma problemu:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Niech mu będzie czekam na te niemki:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Przywiozę parę brzydkich Niemek, może puma coś wybierze dla siebie Stawiam 200zł że żadna (nawet te brzydkie) do auta nie wsiądą