Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Ktoś chętny na zaciski z 3.0 tdi i dekory 1nk z B7?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie obojętne jaki dzień ten spot. Sysek wbijaj na fejsa:wink:
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Dajcie tylko adres i godzinke i czy coś będzie to podjadę ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Do Karolinki czasami jadę
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
W następną niedzielę mogę podjechać jak coś będziecie robić
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Chłopaki robicie coś w Opolu czasami tam przebywam może bym podjechał
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Spot na mlynie by się źle skończył
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysek zgadamy się jeszcze na jakąś imprezę. Kto to był ta czarna? Co do spotu to ja się oczywiście piszę za 2 tygodnie w niedzielę.
-
B6 DIVISION
Ja mam czerwone i ten sam kolorek mam co ty. Ale ja mam 345/300:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie o dziwo też nic nie ma. Wstałem o 11.30 i żadnego bólu głowy. Pozdrów dziewczyny:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysek żyjesz?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Zaraz urodziny Michała idziemy sie bawić
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No no ty już nie przesadzaj. Sysek by musiał z dyszke dorzucić przy zamianie :polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co ja B8 mam?:polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Co za gość B8 śmiga a na smsa go nie stać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Pogadam z Michałami i syskiem jeszcze:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Michała czasami widuje na fejsie a Adama to chyba kobieta zjadła:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Piszę się ktoś na spota?
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Panowie jaki dokładnie nr ma ten plastik co na zdjęciu. To jest z 3.0 Benzyna?
-
B6 DIVISION
:naughty::naughty: ---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ---------- Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę? Ma ktoś nr części tych 2 bocznych? Zdjęcie Bart-S http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/enginecovers.JPG Jakie lenistwo http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/ Ooo właśnie dzięki bardzo:hi:
-
B6 DIVISION
O dzięki Wandej a lewa z czego?
-
B6 DIVISION
:naughty::naughty: ---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ---------- Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę? Ma ktoś nr części tych 2 bocznych? Zdjęcie Bart-S
-
B6 DIVISION
Nic śmiesznego Wandej jak cie "KLUBOWICZ" obraża na PW:thumbdown:
-
B6 DIVISION
Właśnie zapomniałem że miałem to do Hugo wysłać dzięki za przypomnienie:thumbup1:
-
B6 DIVISION
Bieniek Czego ja bym nie napisał to zawsze ci nie pasuje:thumbdown:
-
B6 DIVISION
Może być A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink: Przecież ty masz taką kozę to jak ma tam coś trzeć ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Już powoli rok się to ogarnia. Kurfa jak zobaczyłem że dodałeś posta w divisionie wiedziałem że zaraz będzie o kozie:decayed: :polew::polew: