Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Od Poniedziałku kolejny Polski Parch będzie śmigać tam:decayed:
  2. To wy o tym modzie jeszcze nie wiedzieliście:decayed::decayed:
  3. Andrzej jutro postaram się ci wysłać ten kabel.
  4. Listwy S4 jak kupujesz w ASO to masz wkładane w kierunku przodu samochodu ładnie tak zachodzą. Dodatkowo 2 śrubki na końcach w S-line jest to samo nie było żadnego kleju.
  5. Tym bardziej że są przykręcane a nie odklejane:facepalm:
  6. Nie wiem dokładnie które kupiłem. Powiem ci tak żarówka nie jest tyle wazna co kondensator ponieważ bez będą się palić raz częściej raz mniej taki urok tych ledów:wink:
  7. Dlatego zderzaki bym zostawił tylko listwy dał
  8. Listwy S4 na drzwi by dobrze wyglądały. Zderzaki ok ale listwy by ładnie poszerzyły samochod.
  9. Co właściciel parkingu na to?
  10. Tak jak już pisaliśmy współczuje powinno się ich za takie coś podpalić.
  11. O co chodzi?? ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Już kumam myślałem że Andrzej u siebie coś pozmieniał
  12. Jakie lampy Andrzej zmieniłeś?
  13. Ale jakiś gwint będzie tak?
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zależy jaki zawalony masz kat. Ale jeżeli nie jest to wiele ci to nie da ostatnio z Mirkiem z ecu project o tym gadalem
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej żaden jedynie to że moc którą masz będziesz miał też w cieplejsze dni.
  16. Pokaż jak opony potem wyglądały:grin:
  17. No dokladnie ale nasze auta na tor się za bardzo nie nadają
  18. No dlatego piszę że mam samochód na codziennie z fajnym wypasem i do wyprzedzania w 100% wystarcza:wink:
  19. Dlaczego twierdzisz że mam zły tok myślenia. Moim celem jest mieć samochód który mało pali a którym śmiało mogę wyprzedzać i poruszać się sprawnie po naszych drogach. Mając spalanie na poziomie 7.5 litra i prawie 190ps mysle jest fajną sprawą. Za kasę za którą kupiłem B6 mogłem śmiało kupić S4 B5 ale moc to nie wszystko.
  20. Nie no nie przesadzajmy ale jechałem kiedyś RS4 po sofcie To robiło dla mnie szał jeżeli ktoś się z tym nie zgadza to trudno ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Dobrze ale co mi da 230PS i 1550kg wagi Jeżeli seat ibiza będzie miało 1200kg i 190ps i będą podobnie jechać
  21. 1.9tdi z żadnym turbem wg ciebie nie robi szału..no comment Dokładnie... Zapomniałem dodać że w budzie avanta B6.
  22. Dzisiaj panowie Mirek osobiście do mnie przyjechał do domu i ogarnął sprawie EGR. Muszę naprawdę pochwalić firmę Ecu-Project za takie wyjaśnienie sprawy:hi: A jeżeli panowie piszecie że BRD szału nie robi to się z tym w 100% zgodzę ale dodam że 1.9tdi z żadnym turbem nie będzie szału robić. Do takiej zabawy jest o wiele więcej samochodów do tego przeznaczonych. Ja włożyłem BRD ze względu na to że mój AWX już trochę brał olej. Także czekam aż się sytuacja z wtryskami rozwinie jeżeli nie padną to zostaną a jak nie to założymy coś ciekawszego i się wystroi.
  23. Ja ciebie rozumiem ale nawet do tego typu show nie wygląda za specjalnie. W takiej sytuacji bardziej jakieś rotiformy w kolorku lepiej wyglądały.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.