Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Od Poniedziałku kolejny Polski Parch będzie śmigać tam:decayed:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
To wy o tym modzie jeszcze nie wiedzieliście:decayed::decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Andrzej jutro postaram się ci wysłać ten kabel.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Listwy S4 jak kupujesz w ASO to masz wkładane w kierunku przodu samochodu ładnie tak zachodzą. Dodatkowo 2 śrubki na końcach w S-line jest to samo nie było żadnego kleju.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tym bardziej że są przykręcane a nie odklejane:facepalm:
-
LED H6W z CAN
Nie wiem dokładnie które kupiłem. Powiem ci tak żarówka nie jest tyle wazna co kondensator ponieważ bez będą się palić raz częściej raz mniej taki urok tych ledów:wink:
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Dlatego zderzaki bym zostawił tylko listwy dał
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Listwy S4 na drzwi by dobrze wyglądały. Zderzaki ok ale listwy by ładnie poszerzyły samochod.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Co właściciel parkingu na to?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Tak jak już pisaliśmy współczuje powinno się ich za takie coś podpalić.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O co chodzi?? ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Już kumam myślałem że Andrzej u siebie coś pozmieniał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jakie lampy Andrzej zmieniłeś?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale jakiś gwint będzie tak?
-
B6 DIVISION
To zależy jaki zawalony masz kat. Ale jeżeli nie jest to wiele ci to nie da ostatnio z Mirkiem z ecu project o tym gadalem
-
B6 DIVISION
Raczej żaden jedynie to że moc którą masz będziesz miał też w cieplejsze dni.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Pokaż jak opony potem wyglądały:grin:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
No dokladnie ale nasze auta na tor się za bardzo nie nadają
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dokładnie:decayed:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
No dlatego piszę że mam samochód na codziennie z fajnym wypasem i do wyprzedzania w 100% wystarcza:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oli:good:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Dlaczego twierdzisz że mam zły tok myślenia. Moim celem jest mieć samochód który mało pali a którym śmiało mogę wyprzedzać i poruszać się sprawnie po naszych drogach. Mając spalanie na poziomie 7.5 litra i prawie 190ps mysle jest fajną sprawą. Za kasę za którą kupiłem B6 mogłem śmiało kupić S4 B5 ale moc to nie wszystko.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Nie no nie przesadzajmy ale jechałem kiedyś RS4 po sofcie To robiło dla mnie szał jeżeli ktoś się z tym nie zgadza to trudno ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Dobrze ale co mi da 230PS i 1550kg wagi Jeżeli seat ibiza będzie miało 1200kg i 190ps i będą podobnie jechać
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
1.9tdi z żadnym turbem wg ciebie nie robi szału..no comment Dokładnie... Zapomniałem dodać że w budzie avanta B6.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Dzisiaj panowie Mirek osobiście do mnie przyjechał do domu i ogarnął sprawie EGR. Muszę naprawdę pochwalić firmę Ecu-Project za takie wyjaśnienie sprawy:hi: A jeżeli panowie piszecie że BRD szału nie robi to się z tym w 100% zgodzę ale dodam że 1.9tdi z żadnym turbem nie będzie szału robić. Do takiej zabawy jest o wiele więcej samochodów do tego przeznaczonych. Ja włożyłem BRD ze względu na to że mój AWX już trochę brał olej. Także czekam aż się sytuacja z wtryskami rozwinie jeżeli nie padną to zostaną a jak nie to założymy coś ciekawszego i się wystroi.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ja ciebie rozumiem ale nawet do tego typu show nie wygląda za specjalnie. W takiej sytuacji bardziej jakieś rotiformy w kolorku lepiej wyglądały.