Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Jadą tylko do 100 więc Luz:decayed:
  2. 1.6 VS 1.6:naughty::naughty:
  3. U mnie na prostych rurkach spadało:kwasny:
  4. ja mam duzo zlaczek silikonowych... spadły mi raz w jednym miejscu po roku czasu i temperatury jakos wielkie nie sa.... Ja także mam na złączach i także spełnia swoją rolę w 100%. Teraz jak mam rurki pofrezowane delikatnie też już nic nie spada.
  5. Zmień węże i rurki na 51mm lepiej na tym wyjdziesz. ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- Ogólnie napisz mi na GG ci pomogę ostatnio przerabiałem temat.2566126
  6. Słyszałem że Adam coś pomodził ostatnio:shock3:
  7. chyba w twoim:facepalm: wszystko zalezne na jaka sztuke sie trafi Dokładnie moja przy 2000 czuć że jedzie a u seby jest jeszcze lepiej.
  8. 2 Pseudo ESY:naughty:
  9. Boję się, że mnie objedziesz :grin: A ja mam nieszczelność dolotu:grin:
  10. Panowie ja niestety odpadam na piątek
  11. A nie robisz fmica?
  12. no tak 275 kuca i 550 Nm:wink: noga sie zeslizgnie i po sprzegle:slina: Ty cwaniaku sie nie ciesz. Mnie tam szkoda samochodu. Moje już nie chodzi za ciekawie w sumie.
  13. Hahahaha nie no żart z tym klubem GOGO
  14. Kowi ma progi kupuj od niego
  15. Dobrze że wiesz że nie nie będzie dobrze wygladać. Lepiej te ori pomaluj a tych nie zakładaj .
  16. Powiem ci dzisiaj się tak przypatrzyłem to z tyłu audi ładnie leży :naughty:
  17. A co to na ziemi leży? Progi?
  18. Z rodzinką na zakupach się było:wink:
  19. Bartek gdzieś to dzisiaj obok Klubu Go Go stał audikiem:decayed:
  20. Tomek jak by cie w piątek nie było to ci zaraz smsem napisze kogo objechałem :polew::polew:
  21. I tak byś nie wygrał:polew:
  22. No tak ale czemu przez zabawę ma sprzęgło cierpieć Wydaje mi się że wielkiej różnicy by nie było na twoją korzyść.
  23. więc wszystkie rolki z Tobą się nie liczą, następne rolki tylko z kreski:wink: No przecież z tobą jechałem z pierwszego biegu:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.