Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Bardzo ładna sztuka :naughty:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dokładkę zderzaka oczywiście na dwururkę kupiłeś?
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś kratki s-line w jakimś nie ciekawym stanie może być popękania itd
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
Niech go ktoś zgłosi bo sobie za wiele już pozwala ten typ
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co to?:eusathink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
za dużo na battalionie przebywasz:decayed: Ja te zdjęcie już wcześniej widziałem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty sie pilnuj bo czaj co dzisiaj wyrezałem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak starszy to pewnie Adam coś nowego kupił. Zawsze miał sentyment do matu:grin: Ty młody się lepiej uważaj:bicz2: Starość nie radość. Ale Adam pomimo swojego wieku jeszcze młodo wygląda:naughty: :polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak starszy to pewnie Adam coś nowego kupił. Zawsze miał sentyment do matu:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek PW:wink:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bartkowi sie impreza w lesie spodobała. Według mnie możemy znów coś w niedziele zrobić- B6 DIVISION
WRC nie chcesz sprzedać felg z twojej B6:naughty:- Spoty wrocławskie
Panowie wybieram się ze strony Opola do Ecu project około godziny 8.30-9.00 będzie wielki ruch w mieście bo sie zastanawiam którą trasę wybrać. <br /><br />- B6 DIVISION
Panowie jest tu ktoś z wrocławia:naughty:??- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
też wydaje mi się, że te światła drżą u mnie (też bix). Puma dostałeś do kogiela ten przekaźnik? Tak dostałem jutro montaż bo ostatnio czasu mało.- Amory do Eibach PRO KIT i inne pierdołki
Monroe reflex- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I udział na Olimpiadzie w Sydney:grin:- Xenony z allegro
Tak kupuj na pewno będzie lepiej świecić niż normalna żarówka. Tylko że kolor 4300K- [B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Ja cały jeden dzień szukałem na allegro ale skompletowałem pojedynczo:naughty:- Amory do Eibach PRO KIT i inne pierdołki
Łączniki i wahacze myślę że lemfordera kup jak chcesz robić porządnie.- 1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
- 1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Wykres musi poczekać dopiero w pn się będę umawiać.- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Najważniejsze że ogarnięte:wink:- B6 DIVISION
potwierdzam radyjko spoko lepiej gra niż cII ,co do płyt nie miałem jeszcze problemu z odtwarzaniem pytam chłopaki bo tak sie zastanawiam żeby sobie takie zafundować według mnie warto fajnie wygląda i dobrze gra ,dużo lepsze ma basy w porównaniu z cII który miałem wcześniej Panowie wkładajcie Rns-a a nie takie półśrodki:decayed: Noo nareszcie ktoś mówi do rzeczy http://s11.postimage.org/bgtr3j24f/concerty_wkladaja_audiofile_zasrane_en_000000.jpg <br /><br /> :polew: - [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")