Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A6 C5 4.2 2000r. ile za takie uszkodzenie ?
Malowanie zderzaka 400zł Malowanie całego boku (dobry lakiernik nie pomaluje jednego elementu) około 1500zł To już masz prawie 2000zł a gdzie reszta... Więc zgadzam się z Devem coś koło tego musiał by dostać żeby usunąć tą szkodę.
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Rozumiem to inna sprawa. Autko
-
[B6 BFC] Trzęsie autem, szarpanie przy ruszaniu
Jutro sprawdzę dokladnie i opiszę.
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Fotele fotelami ale te dywaniki to idealne sa na grudzień a nie na czerwiec:decayed:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Jutro będę do ciebie dzwonił- B6 DIVISION
A ty już stary a ciągle latasz B6:decayed:- [B6 BFC] Trzęsie autem, szarpanie przy ruszaniu
Zgaśnie:kwasny: Już tak długo latam i innych problemów nie ma. Nic nie trzaska sprzęgło się nie ślizgneło ani razu jeszcze a już pół roku autem śmigam.- B6 DIVISION
Nie bardzo rozumiem kto tu się spina?- [B6 BFC] Trzęsie autem, szarpanie przy ruszaniu
Panowie ja się do tematu podepnę także. Od jakiegoś czasu mam taki problem że strasznie długo trzeba trzymać sprzęgło przy ruszaniu. Jest to trochę uciążliwe w mieście. Żadnych innych objaw samochód nie ma. Dodam że silnik to AVF przebieg 215 tysięcy- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Tak wszystko działa i nie tylko ja mam moduł i bixy. Napisałem do kogiela i dostanę jakiś przekaźnik- B6 DIVISION
Chyba ci się fakty mylą. Ja sie nie spinam tylko podkreśliłem co sądzę o tej śmiesznej rekrutacji. Osobiście mnie to lata czy będę w Divisionie czy nie wiem że mam auto bardziej wymodzone niż nie jeden w Divisionie:wink:- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A jednak boicie sie konkurencji Ja powiem szczerzę co myślę o tej rekrutacji: Dla mnie to jest wielki pic na wodę. Co ma niby dać te głosowanie. W Batalionie jakoś nie ma żadnego problemu tam jak jakieś auto komuś z nich spodoba i rzeczywiście się nadaje to wrzucają do wątku i pytają. Jak sie 3-4 osoby zgodzą to są w Batalionie. A tutaj jakieś kombinowanie z głosowaniem które pewnie do końca lata nie będzie ogarnięte z tego powodu że Hugo ma ważniejsze sprawy na głowie. Przemyślcie to jeszcze raz bo dla mnie ten pomysł- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Panowie założyłem moduł świateł dziennych SD -2 i teraz drgają mi soczewki od Bixa w momencie gdy mam włączone auto i światła dzienne. Pomoże ktoś co to może powodować?- B7 Avant kolo 17'' optymalna guma ?
Ja w zimię śmigam na 225/45 na szerszej oponie się już nie jeździ tak dobrze. W koleinach jest przerombane.- Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Jaki login nie umiem :polew:- Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
:polew::polew:- Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
:sexinbed::sex:- Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
mnie- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Super to wyszło.- [ALL B5] Audi S4
No to tamten kolega chyba auta na żywo nie widział. Tu nie chodzi tylko o stan lakieru ale o całość. Czyli idealnie czyste felgi, dresingi na plastikach i kołach a twoje auto zawsze jest czyste. A przede wszystkim jest mega zadbane.- [ALL B5] Audi S4
to normalne szanowanie auta, sporo osób tak robi ale się tym nie chwali:wink: po Twoim jakoś tego nie widać lekka choroba może jest bo nie każdy dba tak o auto:decayed: wystarczy spojrzeć na ulice ile jeździ odpicowanych aut Że niby po Tomasza aucie tego nie widać że dba???- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Andri i pamiętaj jak coś to pisz.- B6 DIVISION
Panowie wymieniał ktoś węże podciśnienia w AWX/AVF przy okazji korekty programu chciałem wymienić na silikonowe ale nie bardzo wiem jakie kupić. - B6 DIVISION