Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Malowanie zderzaka 400zł Malowanie całego boku (dobry lakiernik nie pomaluje jednego elementu) około 1500zł To już masz prawie 2000zł a gdzie reszta... Więc zgadzam się z Devem coś koło tego musiał by dostać żeby usunąć tą szkodę.
  2. Rozumiem to inna sprawa. Autko
  3. Jutro sprawdzę dokladnie i opiszę.
  4. Fotele fotelami ale te dywaniki to idealne sa na grudzień a nie na czerwiec:decayed:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro będę do ciebie dzwonił
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ty już stary a ciągle latasz B6:decayed:
  8. Zgaśnie:kwasny: Już tak długo latam i innych problemów nie ma. Nic nie trzaska sprzęgło się nie ślizgneło ani razu jeszcze a już pół roku autem śmigam.
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie bardzo rozumiem kto tu się spina?
  10. Panowie ja się do tematu podepnę także. Od jakiegoś czasu mam taki problem że strasznie długo trzeba trzymać sprzęgło przy ruszaniu. Jest to trochę uciążliwe w mieście. Żadnych innych objaw samochód nie ma. Dodam że silnik to AVF przebieg 215 tysięcy
  11. Tak wszystko działa i nie tylko ja mam moduł i bixy. Napisałem do kogiela i dostanę jakiś przekaźnik
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba ci się fakty mylą. Ja sie nie spinam tylko podkreśliłem co sądzę o tej śmiesznej rekrutacji. Osobiście mnie to lata czy będę w Divisionie czy nie wiem że mam auto bardziej wymodzone niż nie jeden w Divisionie:wink:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jednak boicie sie konkurencji Ja powiem szczerzę co myślę o tej rekrutacji: Dla mnie to jest wielki pic na wodę. Co ma niby dać te głosowanie. W Batalionie jakoś nie ma żadnego problemu tam jak jakieś auto komuś z nich spodoba i rzeczywiście się nadaje to wrzucają do wątku i pytają. Jak sie 3-4 osoby zgodzą to są w Batalionie. A tutaj jakieś kombinowanie z głosowaniem które pewnie do końca lata nie będzie ogarnięte z tego powodu że Hugo ma ważniejsze sprawy na głowie. Przemyślcie to jeszcze raz bo dla mnie ten pomysł
  15. Panowie założyłem moduł świateł dziennych SD -2 i teraz drgają mi soczewki od Bixa w momencie gdy mam włączone auto i światła dzienne. Pomoże ktoś co to może powodować?
  16. Ja w zimię śmigam na 225/45 na szerszej oponie się już nie jeździ tak dobrze. W koleinach jest przerombane.
  17. Jaki login nie umiem :polew:
  18. No to tamten kolega chyba auta na żywo nie widział. Tu nie chodzi tylko o stan lakieru ale o całość. Czyli idealnie czyste felgi, dresingi na plastikach i kołach a twoje auto zawsze jest czyste. A przede wszystkim jest mega zadbane.
  19. to normalne szanowanie auta, sporo osób tak robi ale się tym nie chwali:wink: po Twoim jakoś tego nie widać lekka choroba może jest bo nie każdy dba tak o auto:decayed: wystarczy spojrzeć na ulice ile jeździ odpicowanych aut Że niby po Tomasza aucie tego nie widać że dba???
  20. Andri i pamiętaj jak coś to pisz.
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wymieniał ktoś węże podciśnienia w AWX/AVF przy okazji korekty programu chciałem wymienić na silikonowe ale nie bardzo wiem jakie kupić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.