Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Miazga miazga miazga:slina::slina:
  2. dwie niemieckie flagi? :polew::polew:
  3. Nie chce nic mówić ale zaraz to tu się będzie działo:decayed::decayed:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj chłopaki znajdziecie wszystko Tak w skrócie Przód w RS4 i B7 3.0 TDI są takie same więc możecie szukać używki z 3.0 ja tak właśnie kupiłem za 150zł. Tył ciężko dorwać na allegro. W Aso po rabatach 360zł z gumami i nowymi uchwytami ( bo jest grubszy). ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b6-avf-ktos-zakladal-stabilizator-rs4-zwyklej-a4-22341/ ---------- Post dopisany 06-06-2012 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 20:18 ---------- Panowie szukam rns-a w ładnym stanie miał by ktoś coś ciekawego do zaoferowania?
  5. Jak sie sprawuje SD-2 jako światła dzienne?
  6. Moim zdaniem takie pisanie nie ma sensu zobaczysz to ocenisz.
  7. No już się nie tłumacz na przodzie dzisiaj wsadzałem 10mm i normalnie pasuje. Ale nie przecież ty wszystko wiesz lepiej:grin:
  8. Bez komentarza kolego. Jak założę dostaniesz foty ze suwmiarką i ci będzie mega łyso. Pomimo twojego ogromnego doświadczenia życiowego:facepalm:
  9. Nie no widocznie nie wiesz co piszesz. Wytłumacz mi to z kąd miałem założone na tyle 12mm H&R i ori felgi Audi 2 rodzaje dokładnie sprawdzałem
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stabilizatory z RS4 panowie jeden z najlepszych modów. Nie poznaje samochodu:shock3:
  11. to ciekawe jakim cudem miałe założone 12mm na tyle z firmy H&R z kołnierzem? masz na to wytłumaczenie kolego:facepalm:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    12mm tył a 10mm na przód.
  13. jak przyjdą nasze zrobimy foto i na B5 i na B6 Dokładnie:thumbup1:
  14. To widocznie nie był zbyt kompetentny. Nie słuchaj takich bredni. Firmowe dystanse normalnie pasują
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam mniej więcej równo i czekam na dystanse 12mm
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To była regulacja twardości pewnie. Nie obciera ci przy 15mm na tyle?
  17. Fajne to masz:naughty: http://www.capa.me/uploads/posts/2012-05/fotoprikoly1111.jpg :polew: Na żywo robi jeszcze szerszą robotę :polew::polew:
  18. No no widzę że coś innego teraz rezasz:decayed:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzieś kiedyś czytałem to pisali że właśnie coś takiego. Jak tam gwint na aucie?
  20. Kurde ale cisza w temacie po za wymianą oleju nic się w tym aucie nie dzieje:decayed:
  21. Dlaczego bez kołnierza. Poczytaj trochę temat.
  22. Touran bardzo fajne autko dla rodziny:wink:
  23. Hmmm no 10 na przód a 12 na tyl było by bez stresowe na pewno.
  24. Jaką ty masz wyćwiczoną rękę to już widzałem gdy zmieniałeś biegi. Dlatego tak dobrze twoje auto jedzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.