Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Miazga miazga miazga:slina::slina:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
dwie niemieckie flagi? :polew::polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie chce nic mówić ale zaraz to tu się będzie działo:decayed::decayed:
-
B6 DIVISION
Tutaj chłopaki znajdziecie wszystko Tak w skrócie Przód w RS4 i B7 3.0 TDI są takie same więc możecie szukać używki z 3.0 ja tak właśnie kupiłem za 150zł. Tył ciężko dorwać na allegro. W Aso po rabatach 360zł z gumami i nowymi uchwytami ( bo jest grubszy). ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b6-avf-ktos-zakladal-stabilizator-rs4-zwyklej-a4-22341/ ---------- Post dopisany 06-06-2012 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 20:18 ---------- Panowie szukam rns-a w ładnym stanie miał by ktoś coś ciekawego do zaoferowania?
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Jak sie sprawuje SD-2 jako światła dzienne?
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Moim zdaniem takie pisanie nie ma sensu zobaczysz to ocenisz.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
No już się nie tłumacz na przodzie dzisiaj wsadzałem 10mm i normalnie pasuje. Ale nie przecież ty wszystko wiesz lepiej:grin:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Bez komentarza kolego. Jak założę dostaniesz foty ze suwmiarką i ci będzie mega łyso. Pomimo twojego ogromnego doświadczenia życiowego:facepalm:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Nie no widocznie nie wiesz co piszesz. Wytłumacz mi to z kąd miałem założone na tyle 12mm H&R i ori felgi Audi 2 rodzaje dokładnie sprawdzałem
-
B6 DIVISION
Stabilizatory z RS4 panowie jeden z najlepszych modów. Nie poznaje samochodu:shock3:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
to ciekawe jakim cudem miałe założone 12mm na tyle z firmy H&R z kołnierzem? masz na to wytłumaczenie kolego:facepalm:
-
B6 DIVISION
12mm tył a 10mm na przód.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
jak przyjdą nasze zrobimy foto i na B5 i na B6 Dokładnie:thumbup1:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
To widocznie nie był zbyt kompetentny. Nie słuchaj takich bredni. Firmowe dystanse normalnie pasują
-
B6 DIVISION
Ja mam mniej więcej równo i czekam na dystanse 12mm
-
B6 DIVISION
To była regulacja twardości pewnie. Nie obciera ci przy 15mm na tyle?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Fajne to masz:naughty: http://www.capa.me/uploads/posts/2012-05/fotoprikoly1111.jpg :polew: Na żywo robi jeszcze szerszą robotę :polew::polew:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
No no widzę że coś innego teraz rezasz:decayed:
-
B6 DIVISION
Gdzieś kiedyś czytałem to pisali że właśnie coś takiego. Jak tam gwint na aucie?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Kurde ale cisza w temacie po za wymianą oleju nic się w tym aucie nie dzieje:decayed:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Dlaczego bez kołnierza. Poczytaj trochę temat.
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Touran bardzo fajne autko dla rodziny:wink:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Hmmm no 10 na przód a 12 na tyl było by bez stresowe na pewno.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jaką ty masz wyćwiczoną rękę to już widzałem gdy zmieniałeś biegi. Dlatego tak dobrze twoje auto jedzie.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Daj 5mm