Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Pakiety z allegro kontra oryginał
Nie no moim zdaniem coś strasznego tak zepsuć ładne Audi no ale to ty nim jeździsz:doh:
-
Pakiety z allegro kontra oryginał
To na około grila to są te opaski ściągające?
-
Pakiety z allegro kontra oryginał
Coś ty zrobił z tym autem:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może i się myli to nie hamownia. Myślę że auta pojadą podobnie można sprawdzić w niedziele:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie pasuje jak tam reszta Adam Sysek Michał może być 17.00?
-
B6 DIVISION
Kurde musiał bym się przypatrzeć nigdy na to nie zwracałem uwagi.
-
B6 DIVISION
Ja śmigam na gwincie ale nie umiem ci pomóc za bardzo. U mnie od dołu masz Guma-Spręzyna-Regulacja nic innego tam nie widziałem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie gdzie podłączyć te przewody co idą z lampek nad słoneczkami oraz ze słoneczek mam 2 przewody?
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś schemat kostki lampki podsufitki gdzie jest stały + nie bardzo mam jak zmierzyć.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja bym był nad tym żeby był około 16-17
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie no wiesz może ktoś miał taki mega wosk że na prawde nic sie nie kurzyło. Moim odczuciem jakoś nie łapie specjalnie kurzu miałem woski które wiele bardziej łapały kurz.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja mam teraz na aucie Coli i jest wręcz przeciwnie. Hmm, a które colli masz, ja miałem na myśli opinie z kosmetykaaut.pl na temat 476s Dokładnie tego mam i nie zbiera kurzu tak bardzo jak np woski z carnaubą
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja mam teraz na aucie Coli i jest wręcz przeciwnie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Cfaniaczek trochę porobił i już się mądrzy :decayed: Taka prawda za tą kase można mieć lepsze produkty.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No dobre ale za tą kasę miałby niektóre lepsze produkty Zresztą Grzesiek i to ogarnie z czasem Dokładnie co do tej osoby to nie mam żadnych wątpliwości że to ogarnie:decayed:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
To mi się podoba:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Na początek dobre Hammer. Z czasem zainwestuje w coś lepszego.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To panowie która godzina w niedzielę wam pasuje?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Ja też zakładam ale 13mm bo na 15mm już obcierało. Jakie masz ET w tych felgach i szerokośc?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No nic trudnego ten sufit w B5 było o wiele więcej zabawy. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- Panowie żeby uruchomić lampki pod słoneczkami z pakietu oświetlenia gdzie je podłączyć?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie widać po tobie:decayed:
-
B6 DIVISION
Nie bo to Quattro najważniejsze żebyś kupił ośkę. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Panowie nie chce się ktoś może zamienić obudową i lusterkiem fotochrom czarnym na białe. Zmieniłem sufit na czarny i zostało mi białe lusterko.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie pasuje możemy jakiegoś spota zrobić. Ale z tego co wiem to np Tomaszowi nie pasuje więc może w piatek wieczorem lepiej by było.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No moje waży 1550kg bez zapasu to wywal zapas i będzie mniej więcej równo.