Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Nie no moim zdaniem coś strasznego tak zepsuć ładne Audi no ale to ty nim jeździsz:doh:
  2. To na około grila to są te opaski ściągające?
  3. Coś ty zrobił z tym autem:facepalm:
  4. Może i się myli to nie hamownia. Myślę że auta pojadą podobnie można sprawdzić w niedziele:wink:
  5. Mnie pasuje jak tam reszta Adam Sysek Michał może być 17.00?
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde musiał bym się przypatrzeć nigdy na to nie zwracałem uwagi.
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja śmigam na gwincie ale nie umiem ci pomóc za bardzo. U mnie od dołu masz Guma-Spręzyna-Regulacja nic innego tam nie widziałem
  8. Panowie gdzie podłączyć te przewody co idą z lampek nad słoneczkami oraz ze słoneczek mam 2 przewody?
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś schemat kostki lampki podsufitki gdzie jest stały + nie bardzo mam jak zmierzyć.
  10. Ja bym był nad tym żeby był około 16-17
  11. Nie no wiesz może ktoś miał taki mega wosk że na prawde nic sie nie kurzyło. Moim odczuciem jakoś nie łapie specjalnie kurzu miałem woski które wiele bardziej łapały kurz.
  12. Ja mam teraz na aucie Coli i jest wręcz przeciwnie. Hmm, a które colli masz, ja miałem na myśli opinie z kosmetykaaut.pl na temat 476s Dokładnie tego mam i nie zbiera kurzu tak bardzo jak np woski z carnaubą
  13. Ja mam teraz na aucie Coli i jest wręcz przeciwnie.
  14. Cfaniaczek trochę porobił i już się mądrzy :decayed: Taka prawda za tą kase można mieć lepsze produkty.
  15. No dobre ale za tą kasę miałby niektóre lepsze produkty Zresztą Grzesiek i to ogarnie z czasem Dokładnie co do tej osoby to nie mam żadnych wątpliwości że to ogarnie:decayed:
  16. Na początek dobre Hammer. Z czasem zainwestuje w coś lepszego.
  17. To panowie która godzina w niedzielę wam pasuje?
  18. Ja też zakładam ale 13mm bo na 15mm już obcierało. Jakie masz ET w tych felgach i szerokośc?
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok.
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nic trudnego ten sufit w B5 było o wiele więcej zabawy. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- Panowie żeby uruchomić lampki pod słoneczkami z pakietu oświetlenia gdzie je podłączyć?
  21. Nie widać po tobie:decayed:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie bo to Quattro najważniejsze żebyś kupił ośkę. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Panowie nie chce się ktoś może zamienić obudową i lusterkiem fotochrom czarnym na białe. Zmieniłem sufit na czarny i zostało mi białe lusterko.
  23. Mnie pasuje możemy jakiegoś spota zrobić. Ale z tego co wiem to np Tomaszowi nie pasuje więc może w piatek wieczorem lepiej by było.
  24. No moje waży 1550kg bez zapasu to wywal zapas i będzie mniej więcej równo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.