Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Może ją chcesz pogonić
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jutro to sprawdzę i ci odpiszę.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja tak sie pobawiłem trochę RNS to normalnie wyświetlało na navi strzałki.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
zima - 20 i jeździsz w rękawiczce synu wierze ale czego się nie robi dla ładnej gałeczki p.s mam interes PW Dokładki w niebieskiej Alcantarze:grin:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jaki mostek. Kupiłem ten przedłużacz bo mam podpiętą antene w bagażniku.
-
Obniżenie
No jak zaczynasz pisać o cięciu sprężyn to nie mamy o czym mówić.
-
AWX + BRD + wirus
Ładny wykresik też bym tak chciał u siebie.
-
Obniżenie
Kolego ja mam w B6 -6cm od seri i niczym nie przycieram chyba pierdół się kolega nasłuchał.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Umownie 2 GB zwykłe SD a w praktyce także 4GB ale mogą być problemy.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Ale tu cisza:decayed: Kiedy jakieś nowe mody będą
-
Turbo kaput
Już mu to pisałem. Bierz od razy K04 z allegro takiej okazji może nie być. Jak nie masz kasy to pożycz przecież i tak jedziesz do pracy więc kasa na oddanie będzie.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Józek ładna sztuka już widziałem wcześniej. Rezaj tak jak B5 i będzie miazga.
-
B6 DIVISION
Do tego ten hak wchodzi. Ja ciągłem dość mocno i nic nie urwałem
-
B6 DIVISION
Hmmm a co takiego?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No właśnie nie sprzedał wszyscy gadają, że taka okazja a tu d*pa każdy dzwoni i się pyta a oglądających zero jak nie sprzedam wymienię rozrząd i będę dalej jeździł ale na pewno nie oddam auta tak jak mi niektórzy proponują za 35 :doh:i to jeszcze za tyle chcą z felgami :whistling:pożyjemy zobaczymy, ewentualnie jeszcze może zdążę z PUMĄ tą zaległą kreskę walnąć jak się jakiś spocik trafi Dokładnie kreska musi być.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zrobiłem błąd chodziło mi o tą navi we fisie:hi:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wow to grubo hehe. A nie będziesz jutro na lublincu to bym ci podrzucił
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W mgielnych robisz? A nie lepiej w długich lepiej to wygląda. Ja u siebie chce zrobić takie coś właśnie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak mam mogę ci podrzucić kiedy będziesz chciał. Ja teraz ogarniałem kodowanie Rns-a ale już gotowe . Sysek z tego co wiem to nie sprzedał.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Są plany bo obwodnica zamknięta można by jakieś kreski zrobić
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie potrzebuje przedłużacza z anteny GPS co miałem do BNS podłączone a teraz chce podłączyć ją do RNS. Pytałem w navi service i otrzymałem taką odpowiedź. Jakie końcówki? Żeńska czy męska? Kątowa czy prosta? Musi mieć ten przewód żeby to pasowało? ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- MarMax Elektronic - ADAPTER ANTENOWY FAKRA --> FAKRA Czy taki kabel pasuje.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Tak na szybko obczaiłem temat. Więc można to zrobić tak żeby na włączniku ustawić na auto i się będzie włączać oraz połączyć z tym włącznikiem DRL z B7 żeby można było je wyłączać?
-
B6 DIVISION
Tam nie ma co urwać chłopie:decayed:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Jak kiedyś będę koła zdejmować to ci zrobię te zdjęcie:doh:
-
B6 DIVISION
Tak. Ciągniesz ile wlezie:decayed: