Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie pasuje Niedziela jak najbardziej:decayed: ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- My się możemy ustawić 150PS VS 160PS Auto masz leksze i ja mam 18" Przemyśl to dokładnie:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Może i znam ale ona z reguły najlepiej pasuje do niektórych wypowiedzi.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
- B6 DIVISION
Teraz będzie UNS UNS UNS Bejbe:grin:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ładna jest Kowi wkładaj mój gwint wreszcie:decayed:- B6 DIVISION
Nie ma problemu. Moze chwile sie pobawisz zanim dobrze boczek przybijesz zeby dobrze zaskoczyla regulacja polozenia wysokosci pasa. Nie jest to jakos specjalnie skomplikowane:wink: Już wszystko w samochodzie. Efekt całkiem inne wnętrze. Dzięki Tymon:wink:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Hak robi robote:slina::slina:- Zamiana emblematu z S-line na S4
Nie baw się w półśrodki kupuj od razu z RS4:decayed:- B6 DIVISION
Panowie zmieniam dzisiaj sufit. Na co zwracać uwagę podobno sa jakieś problemy z pasami na przodzie?- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No całkiem możliwe. Tylko te produkty osobno też kosztują tyle samo co średniej jakości kosmetyki typu megs itd.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
WRC dlaczego zimówki sprzedajesz. Jakieś inne plany na zimowe koło?- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jest miazga. Sieman szukaj tej felgi:kox:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ciekawe co to warte:eusathink:- B6 DIVISION
Wąski zrobił byś jakieś nowe foty twojej niuni:decayed:- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To zamiast rezać kupujesz teraz nową JCB i modzisz w niej:decayed:- B6 DIVISION
Bartek tylko obserwuje ale jest w mniejszości to nic nie pisze:decayed:- B6 DIVISION
No o najlepszym kolorze:decayed:- B6 DIVISION
Jaka tu dzisiaj cisza Marcin tylko my tu dyskutujemy:decayed:- B6 DIVISION
No niestety Recaro na razie nie ma ale może kiedyś. Ale chciał bym idealne. Bo moje Kubełki już trochę zmęczone są- B6 DIVISION
Listwy już lecą Czarny sufit w PN i rns w przyszłym czasie- B6 DIVISION
2/3 bo listwy też są- B6 DIVISION
Do mojego S4 Diesel Edition:grin::grin:- B6 DIVISION
Jak ja bym chciał mieć ten gril wygląda rewelacyjnie.- B6 DIVISION
Jak tam temat divisionu??- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Kupie coś kiedyś u ciebie to podjadę ocenić - B6 DIVISION