Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
I co jak sie sprawuje ta mata?
-
[ALL B5] czerwone TDI
Nie wygląda to na zdjęciach znajomy ma 62cm i ma coś podobnego.
-
Jaki rozstaw Srub do A4 Quattro 2.8 30V 1997 193 KM?
Pasuje możesz nawet dać bardziej wąską oponę
-
Dołożenie turbiny do 2.0 FSI.
Zrób swapa na 1.8T albo najlepiej kup sobie 1.8T i będzie to najlepsza opcja.
-
ile powietrza w 19"
Marcin podlicz wszystkie podane informacje a potem podziel przez ilość i będziesz miał optymalne ciśnienie:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał daj na pw nr rejestracyjny
-
[ALL B5] czerwone TDI
Ta gleba to na pewno nie -10 i -8cm zmierz ile masz od ziemi do błotnika.
-
Zeszlifowanie kołenierza centrującego ze względu na dystans.
Dzięki za info bo szkoda et 43 nic specjalnego a tak na et 33 już by ładnie było.
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Ale kolega napisał że bez Q. Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na PW
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/showthread.php?235192-Zeszlifowanie-ko%B3enierza-centruj%B1cego-ze-wzgl%EAdu-na-dystans Panowie jak by ktoś mógł pomóc.
-
Zeszlifowanie kołenierza centrującego ze względu na dystans.
Panowie mam taki mały problem mam zrobione dystanse 10mm z centrowaniem specjalnie na przód mają być założone. Problem jest taki że dystans nie wchodzi do końca na kołnierz ponieważ brakuje 1mm żeby był równo z tarczą. Myślałem czy nie zeszlifować ten 1mm kołnierza centrującego na tarczy. Pytanie czy to może mieć jakiś zły wpływ na cokolwiek czy śmiało mogę zeszlifować ten 1mm. Drugie pytanie jak najłatwiej to równo zeszlifować bez demontażu tarczy.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Nie można jakiego chłodzenia zrobić w wolnnosącym silniku?
-
B6 DIVISION
Ja dzisiaj zderzak S4 założyłem. We środę jedzie na malowanie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie jest sprawa nasz znajomy sysek załatwił że możemy się na rudnikach ustawić na terenie zlotu jako klub. Musimy tylko podać model auta i nr rejestracyjne. Może warto się ustawić jako a4-klub.pl i wjechać naszymi furami na teren zlotu. Więc jak to podawać do mnie na GG albo na priv nr rejestraycjny samochodu a wpisze was na listę i wtedy będziemy wszyscy stali w jednym miejscu.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kompromitujesz się.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:facepalm:
-
B6 DIVISION
od -50mm dopiero zaczyna wyglądać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oooo dokładnie Panowie od następnego spota gramy w piłe:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Obrońcy to swoją drogą cały mecz zj***li. Ale co do lewego to ja nic fantastycznego w jego bramkach nie widziałem. Na pustą bramke głową strzelić też bym dał rade.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A co zrobił? ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ---------- Aaaaa już wiem jedna brama na pustą bramkę i 2 sam na sam przed bramkarzem:thumbup1:
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/dystanse-17mm-audi-vw-5-100-i-5-112-57-1-sruby-i2333651728.html ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- http://allegro.pl/dystanse-17mm-audi-vw-57-1mm-5x112-5x100-sruby-i2334517781.html ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- http://allegro.pl/dystanse-17mm-audi-vw-57-1mm-5x112-5x100-sruby-i2334517781.html
-
B6 DIVISION
Ja też muszę jeszcze dokupić 6 sztuk. Pablo na allegro kupisz.
-
B6 DIVISION
Ja kupiłem same końcowe tłumiki z 2.5 i jade pospawać w poniedziałek do zioma od wydechów.
-
Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
Dlatego laptopa kupuje z baterią:polew:
-
B6 DIVISION
dzieki Tylko duuuży radiator zapodaj .... macie może jakieś konkrety jaki rezystor i jaki radiator. Bym od razu zamówił.