Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. I co jak sie sprawuje ta mata?
  2. Nie wygląda to na zdjęciach znajomy ma 62cm i ma coś podobnego.
  3. Pasuje możesz nawet dać bardziej wąską oponę
  4. Zrób swapa na 1.8T albo najlepiej kup sobie 1.8T i będzie to najlepsza opcja.
  5. Marcin podlicz wszystkie podane informacje a potem podziel przez ilość i będziesz miał optymalne ciśnienie:decayed:
  6. Michał daj na pw nr rejestracyjny
  7. Ta gleba to na pewno nie -10 i -8cm zmierz ile masz od ziemi do błotnika.
  8. Dzięki za info bo szkoda et 43 nic specjalnego a tak na et 33 już by ładnie było.
  9. Ale kolega napisał że bez Q. Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na PW
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/showthread.php?235192-Zeszlifowanie-ko%B3enierza-centruj%B1cego-ze-wzgl%EAdu-na-dystans Panowie jak by ktoś mógł pomóc.
  11. Panowie mam taki mały problem mam zrobione dystanse 10mm z centrowaniem specjalnie na przód mają być założone. Problem jest taki że dystans nie wchodzi do końca na kołnierz ponieważ brakuje 1mm żeby był równo z tarczą. Myślałem czy nie zeszlifować ten 1mm kołnierza centrującego na tarczy. Pytanie czy to może mieć jakiś zły wpływ na cokolwiek czy śmiało mogę zeszlifować ten 1mm. Drugie pytanie jak najłatwiej to równo zeszlifować bez demontażu tarczy.
  12. Nie można jakiego chłodzenia zrobić w wolnnosącym silniku?
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj zderzak S4 założyłem. We środę jedzie na malowanie.
  14. Panowie jest sprawa nasz znajomy sysek załatwił że możemy się na rudnikach ustawić na terenie zlotu jako klub. Musimy tylko podać model auta i nr rejestracyjne. Może warto się ustawić jako a4-klub.pl i wjechać naszymi furami na teren zlotu. Więc jak to podawać do mnie na GG albo na priv nr rejestraycjny samochodu a wpisze was na listę i wtedy będziemy wszyscy stali w jednym miejscu.
  15. Kompromitujesz się.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od -50mm dopiero zaczyna wyglądać
  17. Oooo dokładnie Panowie od następnego spota gramy w piłe:decayed:
  18. Obrońcy to swoją drogą cały mecz zj***li. Ale co do lewego to ja nic fantastycznego w jego bramkach nie widziałem. Na pustą bramke głową strzelić też bym dał rade.
  19. A co zrobił? ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ---------- Aaaaa już wiem jedna brama na pustą bramkę i 2 sam na sam przed bramkarzem:thumbup1:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/dystanse-17mm-audi-vw-5-100-i-5-112-57-1-sruby-i2333651728.html ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- http://allegro.pl/dystanse-17mm-audi-vw-57-1mm-5x112-5x100-sruby-i2334517781.html ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- http://allegro.pl/dystanse-17mm-audi-vw-57-1mm-5x112-5x100-sruby-i2334517781.html
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też muszę jeszcze dokupić 6 sztuk. Pablo na allegro kupisz.
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupiłem same końcowe tłumiki z 2.5 i jade pospawać w poniedziałek do zioma od wydechów.
  23. Dlatego laptopa kupuje z baterią:polew:
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki Tylko duuuży radiator zapodaj .... macie może jakieś konkrety jaki rezystor i jaki radiator. Bym od razu zamówił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.