Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja bym od razu wkładam 345/300 Bartek:wink:
-
ile powietrza w 19"
W 225/40/18 mam 2.4 i jest ok.
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
No 4000zł kosztuje więc musi
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
a na jakim Ty zawieszeniu jeździsz? KW:wink:
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
Ja bym wolał używkę czegoś firmowego.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dobra Panowie ruszyło jest:kox:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kto z was panowie rezał Bose?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
W mojej kostce są to piny 1 oraz 2 mam kostkę 25 pinową. Mam jednak problem że jest cisza wiem że brakuje mi jednego przewodu. Mam głośniki podpięte. Sterowanie każdego głośnika też masa także. oraz zasilanie. Jednak wiem że brakuje jednego przewodu ale jakiego wiem że na radiu Concert pin nr 6 jest + do wzmacniacza gdzie go podłączyć na wzmacniaczu cała kostka jest już pełna.? ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Wszystko podłączone za pomocą tego schematu pin 1 - głośnik centralny + pin 2 - głośnik centralny - pin 6 – radio (masa) pin 7 – radio prawy tył + pin 8 – radio lewy tył + pin 9 – radio prawy przód + pin 10 – radio lewy przód + pin 11 - masa wzmacniacza pin 13 – zasilanie wzmacniacza pin 14 - subwoofer + pin 15 - subwoofer - pin 16 - głośnik lewy przód - pin 17 - głośnik lewy przód + pin 18 - głośnik prawy przód - pin 19 - głośnik prawy przód + pin 20 - głośnik lewy tył - pin 21 - głośnik lewy tył + pin 22 - głośnik prawy tył - pin 23 - głośnik prawy tył + pin 25 - pilot Do pinu 6 podłączyłem wspólną masę sygnałową dla każdego głośnika. A według innego opisu ma być tam przewód remote. Sam już nie wiem jak to ma być podłączone dobrze. ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Wszystko podłączone za pomocą tego schematu pin 1 - głośnik centralny + pin 2 - głośnik centralny - pin 6 – radio (masa) pin 7 – radio prawy tył + pin 8 – radio lewy tył + pin 9 – radio prawy przód + pin 10 – radio lewy przód + pin 11 - masa wzmacniacza pin 13 – zasilanie wzmacniacza pin 14 - subwoofer + pin 15 - subwoofer - pin 16 - głośnik lewy przód - pin 17 - głośnik lewy przód + pin 18 - głośnik prawy przód - pin 19 - głośnik prawy przód + pin 20 - głośnik lewy tył - pin 21 - głośnik lewy tył + pin 22 - głośnik prawy tył - pin 23 - głośnik prawy tył + pin 25 - pilot Do pinu 6 podłączyłem wspólną masę sygnałową dla każdego głośnika. A według innego opisu ma być tam przewód remote. Sam już nie wiem jak to ma być podłączone dobrze.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nic nie jest na wieki No chyba że żona:decayed:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mody sie kończą zaczyna się serwis:decayed:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie a głośnik centralny potrzebuje jakieś sterowanie bo każdy z głośników w drzwiach ma pociągnięty sygnał z radia do wzmacniacza a co z centralnym?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Burza działa jak nitro na chłopaków:decayed:
-
B6 DIVISION
Właśnie jutro wybieram się do Aso po pare gratów więc to pozamawiam. Dzieki
-
Nr listwy S4 Lewy tył
Nie nie chodziło mi o listwę typowo S4 tą dolną na drzwi. Mimo to dzięki za chęci. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Panowie przy zdejmowaniu tapicerek drzwi co będę potrzebował żeby je tak samo znów solidnie założyć. Słyszałem że lubią się łamać jakieś spinki.
-
Nr listwy S4 Lewy tył
Według mnie nr jest taki 8E0-853-969-A
-
Nr listwy S4 Lewy tył
Teraz to też wyczaiłem dzieki WRC.
-
Nr listwy S4 Lewy tył
Może ktoś sprawdzić jaki ma nr listwa z S4 B6/B7 lewy tył. Chodzi o listwę na drzwi.
-
Pytanie o opony
Pisze że lepiej 235/35 dużo ludzi tak jeździ a nie kombinuje. Jak chcesz większy profil to kupujesz mniejszą felge.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ja myślałem że go objechał
-
Pytanie o opony
Zakładaj 235/35/19 taki pospolity ale najlepszy rozmiar moim zdaniem do B6
-
B6 DIVISION
No to coś grubo pogmatwałeś. Dasz rade ile razy mi coś w B5 głupiało:doh:
-
B6 DIVISION
Coś musiałeś porąbać. Sprawdz czy przyciski szyb dobrze podłączyłeś.
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Zapraszam kolego do jazdy Moim avantem byś sie zdziwił