Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jaka lubliniecka strona?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Cieszymy się z tobą. Jak jednak ktoś woli opcję na oryginalnych komponentach to zachęcam do mojej opcji.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nagraj film jak brzmi:decayed:
-
B6 DIVISION
A matura to się sama zda? Do matury jestem już przygotowany więc lajt:naughty:
-
B6 DIVISION
Ciekawi mnie jak teraz na mojej b6 będzie po pełnym etapie specjalnie odpuszczam 2 dni szkołę żeby to porządnie zrobić.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
My jak coś możemy wpaść z Michałem śpimy w polonezie:grin:
-
B6 DIVISION
Jak przeglinkowałeś to pewnie nic nie zostało.
-
B6 DIVISION
http://showcarshine.pl/990-mac-prickbort-mac-124-1l-usu-smole-zostaw-wosk.html Nasz największy mentor kosmetyków Makki go bardzo poleca
-
B6 DIVISION
Prickbort powoduje że nie ma już tyle glinkowania usunie dużą ilość asfaltu z lakieru. Potem już glinkowania jest troche tylko.
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Polerowanie to jedna z czynności. Wczoraj od rana wszystko przygotowałem dobre mycie, prickbort, glinkowanie itd a potem polerowanie.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
A biel by była:jerk:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Zrób je lepiej w jakiś bardziej widoczny kolor np: różowy:decayed:
-
B6 DIVISION
Ja w sobotę zacząłem robić korektę lakieru jutro i wtorek ciąg dalszy już 8 godzin za mną
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ale opona najlepiej 215/40 albo jeszcze lepiej 215/35
-
B6 DIVISION
Panowie macie kto może pod ręką linka do tego wątku gdzie ktoś rezał lodówkę w schowku za pomocą tej rurki i kolanka? Z góry dziękować.
-
Regeneracja gwintu KW czy opłaca się?
Ktoś mi mówił że się nie da zregenerować tak amortyzatora żeby był jak nowy.
-
B6 DIVISION
Tych 3 co chcą do DIVISIONU od rana spamują:decayed:
-
B6 DIVISION
yhym to juz wyższa magia jak dla mnie ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- P-U-M-A ale co gorzej idzie jak jest wyższa temperaturka czy niższa?? Bo powiem ci ze nie zwróciłem uwagi No na pewno gorzej jedzie wyższa temperatura w dolocie jest jak jest ciepło. Ja odczułem różnice.
-
B6 DIVISION
Pablo nie wiem jak ty ale ja przez te temperatury wczoraj np +20 czuje że auto tak nie jedzie jak jest +10
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
to już jest kwestia sprzeczna:decayed: ja wiem ze dla ciebie to wiecznie malo Ale jak by przód byl jak tyl to bylo by git malinka:wink: Ja teraz mam 62.5cm przód i tył i jest optymalnie bo przedtem było mniej
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
To już jest kwestia sprzeczna:decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Bardzo fajnie wygląda teraz :decayed:
-
B6 DIVISION
z tego co wiem to nie pasuje nie pasuje DziękowaćPS. Jak by ktoś do quattro szukał Gwintu to zapraszam.
-
B6 DIVISION
http://www.supersport24.de/images/katalog/gallery/SU80AU03.jpg Po tym zdjęciu z Quattro wygląda jak u mnie w ośce dlatego się zastanawiam co jest inaczej.
-
B6 DIVISION
Panowie czym się różni zawieszenie w quattro a fwd. Czy gwint z Quattro można założyć w FWD?