Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde nigdzie ni ma zderzaka S4:facepalm:
  2. Zaciągnięty ręczny:decayed:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie komplet Bose za 500zł nabyłem:banan:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1600zł myślę że jak ktoś potrzebuje to warto dać w końcu to nie jest jakiś TA technix czy FK
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena?
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Norek nie ma linka
  7. wykonalem dzis ten sam mod:decayed: Grubo rezacie Kurde ja też ide sobie dzisiaj coś urwać
  8. Te Recaro:slina:
  9. Dajcie Herbacie trochę spokoju chłopak maturę w piątek pisze a wy go tu stresujecie:decayed:
  10. Dlatego będą loga S4 i 2.7 BIT
  11. Jak widziałem że ty dodałeś ostatniego posta to wiedziałem że to napiszesz :polew:
  12. Zaraz się okaże że jednak to córka:decayed:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak w moim temacie masz wszystko opisane.
  14. Pomysł z pomarańczem mega też miałem podobny kiedyś ale zdecydowałem się na czerwień.
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba by do Reala podjechać ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed: no to gorszego jezyka nie mogles sobie wybrac Próbne każda na 95%+ zdana bo sie tam urodziłem mi nie chodzi o wyniki mi chodzi o to ze nie lubie niemieckiego bo niemiec dalej traktuje Polaka jak psa a szczególnie do 150km od granic PL. Jeżdziłem przez 5 lat i wiele nerwow mi popsuła niemiecka policja:wallbash: Ja tam jeszcze młody jestem ale spotkałem sie z paroma sytuacjami gdzie się z Polaków śmieją że złodzieje itd. wiele mógł bym opowiedziec ale to i tak niczego nie zmieni miejmy nadzieje PUMA ze jestes inny No co ty nie mam nic do polaków w sumie rodzice są z Polski więc też jestem Polakiem:wink:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed: no to gorszego jezyka nie mogles sobie wybrac Próbne każda na 95%+ zdana bo sie tam urodziłem mi nie chodzi o wyniki mi chodzi o to ze nie lubie niemieckiego bo niemiec dalej traktuje Polaka jak psa a szczególnie do 150km od granic PL. Jeżdziłem przez 5 lat i wiele nerwow mi popsuła niemiecka policja:wallbash: Ja tam jeszcze młody jestem ale spotkałem sie z paroma sytuacjami gdzie się z Polaków śmieją że złodzieje itd.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie tam nie ma Patryk ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- Sprawdzi mi jeszcze ktoś dokladnie nr lewej tylniej listwy S4 patrząc od tyłu samochodu. ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- Sprawdzi mi jeszcze ktoś dokladnie nr lewej tylniej listwy S4 patrząc od tyłu samochodu.
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed: no to gorszego jezyka nie mogles sobie wybrac Próbne każda na 95%+ zdana bo sie tam urodziłem
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak umiesz angielski to wyczytaj co tam pisze bo ja nie kumam xD http://www.audizine.com/forum/showthread.php/283901-Confused-S4-Rear-Strip
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno? Si Pewny nr z ETKI z najnowszymi bazami. W takim razie dziękować wyjdzie to troszkę taniej.
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno?---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Z seryjnego zderzaka czy tam z s-line jest inna niż w S4
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E9 807 443 B 2ZZ w Aso 413zł bez zniżek. Dlatego warto polować na kompletny zderzak na tył Mi się ufarciło i trafiłem cały z belką, pdc, instalacją i listwą Ostatnio HiRide zaplacił coś 250zł. Więc zdziwiony trochę jestem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.