Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Ja akurat szukam czarnej ale one sa albo właśnie takie jak relingi te srebrne albo czarne. Zapodajcie no jak ktoś ma nr części do czarnej.
-
B6 DIVISION
Dokładnie pod klapą co jest przymocowana do zderzaka bo według nr czesci co na forum znalazłem to 400zł w ASO gajos
-
B6 DIVISION
Ta co przy klapie jest jak otworzysz klapę to ją całą widać wtedy.
-
B6 DIVISION
Panowie ile ta listwa na zderzak z S4 kosztuje bo według Gajosa 400zł prawie :facepalm:chyba trochę za wiele:kwasny:
-
B6 DIVISION
Ja teraz będę miał 1/3 s-line i 2/3 s4 u siebie:decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie jeden dzień dokładne przeszukanie allegro i komplet listw za 1000zł kupiłem oczywiście gdzie nie gdzie musiałem się handlować.
-
B6 DIVISION
Co to za szerokość opony 185?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No nareszcie teraz się auta będą miały dobrze:decayed:
-
B6 DIVISION
Ile są warte listwy?
-
B6 DIVISION
No to lipa to 1700zł za komplet?
-
B6 DIVISION
od 3 miechów szukasz listw s4 grubo:)
-
B6 DIVISION
Do sprzedania zapomniałem dodać
-
B6 DIVISION
Panowie ma kto listwy s4 na drzwi?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ah te nasze kozy:kox:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie szuka ktoś zderzak s-line na tył. Będę miał do sprzedania z mojego auta jak by ktoś był chętny.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
:slina:
-
B6 DIVISION
Panowie kupię zderzak z S4 na tył ale najlepiej bez PDC.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mówiłem....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Najman dostanie gruby wpie***
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan te gumowe dywaniki:decayed:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
a to dobra firma?bo na forum kosmetyka aut koles raz pokazywał jak wyglądało auto po ''profesionalnej'' odnowie lakieru:facepalm:..gorzej jak przed zabiegiem Pokaż tego kolesia nie wierze że zrobił to umiejętnie jeżeli było gorzej- B6 DIVISION
no widzisz a ja nie mam tu nikogo blisko siebie który by mi to zrobił w b.dobrej cenie i z pelna profeska Jaki z tego morał Zapraszam na kosmetykaaut.pl- B6 DIVISION
To zbyt daleko jednak muszę mieć samemu dobre 3 dni żeby to było profesionalnie zrobione. - B6 DIVISION