Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
:naughty: Powiem ci szczerze że jak coś rezam w aucie to dużo rzeczy sprawdzam w etce więc ci sie przyda na pewno.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew::polew:
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
Pewnie że warto. O wiele lepszy wybór niż nowy FK czy TA technix
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ogarnij się co ty piszesz. Kompromitujesz się coraz bardziej przed innymi użytkownikami na forum.:facepalm:PS. Znajdź coś do czego się można doczepić bo jakoś nudno ostatnio w moim wątku.
-
B6 DIVISION
No chyba że jesteś niezwykły wtedy ci się bardzo przyda:grin:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja sie nie obrażam kolego ale nie pozwalaj sobie za dużo.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Następnym razem się zastanów zanim napiszesz tego typu głupią wypowiedz jak " najlepiej przykleję naklejkę z napisem PUMA jest za***isty":facepalm:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie ma sensu cokolwiek pisać kolega wszystko odbiera że chcemy mu dogryzać itd.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Moim zdaniem to możesz sobie i przykleić s4 s-line RS4 RS5 RS6 RS1289437128. Ty chyba nie rozumiesz tego co my piszemy. Robimy to dlatego żebyś wiochy nie robił a ty widocznie wszystko odbierasz po swojemu. Przemyśl 3x zanim coś napiszesz.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie wiem po co ci te znaczki s-line w B5 nie było s-line więc mega wiocha jak dla mnie. A co do naklejki "coś tam z glebą bitch" to pierw zrób glebe a potem naklejki:facepalm:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:facepalm:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Witam witam widze że kolega z olesna.
-
B6 DIVISION
Otwórz Aso:decayed: Etke już masz
-
B6 DIVISION
Pisałem do dwóch nie ma szans sprzedają całe tapicerki napisałem do tego typa może da rade załatwić wszystkie 4 za 35zł. http://allegro.pl/ory-oslona-blenda-glosnika-audi-a4-b6-b7-2001-07-i2283523697.html
-
B6 DIVISION
U gajosa 49zł z moim rabatem 10% wyjdzie mnie to 180zł więc i tak drogo może ktoś ma używki i chce sprzedać.
-
B6 DIVISION
A masz coś do zaoferowania?
-
B6 DIVISION
Napisałem do qwertego może on coś wymyśli jak nie to będę badać temat MCE z B7 ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ---------- Ma ktoś blendy z logo Bose do sprzedania? ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- Ma ktoś blendy z logo Bose do sprzedania?
-
Dokładka przód a4 b6
Ktoś to wkrętami przykręca z tego co pamiętam ale akurat nie w b6. Może na kleju do szyb uda ci się to zamocować.
-
Dokładka przód a4 b6
http://www.getem.pl/index.php?action=towar&id=488 proszę bardzo. Czasami na allegro są taniej za około 200zł. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
A na tym module co ktoś sprzedawał tutaj na forum można to zrobić?
-
B6 DIVISION
Tak mam czujnik z CLH oraz włącznik auto też mam. PS. Jak będziesz z powrotem to się rozejrzyj za tym zderzakiem
-
B6 DIVISION
Panowie kupiłem przełącznik DRL z B7 co zrobić żeby w B6 uruchomić światła dzienne.
-
B6 DIVISION
Polecam gewinde od Norki miałem możliwość się przewieść jego samochodem bardzo przyjemnie wybiera za tą kase warto ten gwint.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Około 3XXX
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Pod twoje 17" powinny podejść bo WRC też ma takie u siebie i te hamulce