Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :naughty: Powiem ci szczerze że jak coś rezam w aucie to dużo rzeczy sprawdzam w etce więc ci sie przyda na pewno.
  2. :polew::polew:
  3. Pewnie że warto. O wiele lepszy wybór niż nowy FK czy TA technix
  4. Ogarnij się co ty piszesz. Kompromitujesz się coraz bardziej przed innymi użytkownikami na forum.:facepalm:PS. Znajdź coś do czego się można doczepić bo jakoś nudno ostatnio w moim wątku.
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No chyba że jesteś niezwykły wtedy ci się bardzo przyda:grin:
  6. Ja sie nie obrażam kolego ale nie pozwalaj sobie za dużo.
  7. Następnym razem się zastanów zanim napiszesz tego typu głupią wypowiedz jak " najlepiej przykleję naklejkę z napisem PUMA jest za***isty":facepalm:
  8. Nie ma sensu cokolwiek pisać kolega wszystko odbiera że chcemy mu dogryzać itd.
  9. Moim zdaniem to możesz sobie i przykleić s4 s-line RS4 RS5 RS6 RS1289437128. Ty chyba nie rozumiesz tego co my piszemy. Robimy to dlatego żebyś wiochy nie robił a ty widocznie wszystko odbierasz po swojemu. Przemyśl 3x zanim coś napiszesz.
  10. Nie wiem po co ci te znaczki s-line w B5 nie było s-line więc mega wiocha jak dla mnie. A co do naklejki "coś tam z glebą bitch" to pierw zrób glebe a potem naklejki:facepalm:
  11. :facepalm:
  12. Witam witam widze że kolega z olesna.
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Otwórz Aso:decayed: Etke już masz
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisałem do dwóch nie ma szans sprzedają całe tapicerki napisałem do tego typa może da rade załatwić wszystkie 4 za 35zł. http://allegro.pl/ory-oslona-blenda-glosnika-audi-a4-b6-b7-2001-07-i2283523697.html
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U gajosa 49zł z moim rabatem 10% wyjdzie mnie to 180zł więc i tak drogo może ktoś ma używki i chce sprzedać.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz coś do zaoferowania?
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisałem do qwertego może on coś wymyśli jak nie to będę badać temat MCE z B7 ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ---------- Ma ktoś blendy z logo Bose do sprzedania? ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- Ma ktoś blendy z logo Bose do sprzedania?
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na draon2004 temat w Audi A4 B6
    Ktoś to wkrętami przykręca z tego co pamiętam ale akurat nie w b6. Może na kleju do szyb uda ci się to zamocować.
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na draon2004 temat w Audi A4 B6
    http://www.getem.pl/index.php?action=towar&id=488 proszę bardzo. Czasami na allegro są taniej za około 200zł. Pozdrawiam
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A na tym module co ktoś sprzedawał tutaj na forum można to zrobić?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak mam czujnik z CLH oraz włącznik auto też mam. PS. Jak będziesz z powrotem to się rozejrzyj za tym zderzakiem
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kupiłem przełącznik DRL z B7 co zrobić żeby w B6 uruchomić światła dzienne.
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Polecam gewinde od Norki miałem możliwość się przewieść jego samochodem bardzo przyjemnie wybiera za tą kase warto ten gwint.
  24. Pod twoje 17" powinny podejść bo WRC też ma takie u siebie i te hamulce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.