Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A co z tym gwintem co to jest w końcu za gewinde?
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
I gleba:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja moge mieć
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie orientujecie się może czy wywali błąd jak mam bixa i wyciągne tą h7 od długich?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak sie kochają że nie umieją bez siebie żyć
-
EGR Zaślepienie
Czyli jak mam program to nie będzie tego błędu. Bo w sumie program już przedtem był robiony.
-
EGR Zaślepienie
Masz kontrolkę na liczniku? Czy w Vagu dopiero masz jakieś błędy. Ja juz dobry miesiąc nie mam egra i żadnych błędów silnika oraz na liczniku i fisie.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To ci się udało z tym gwintem. Ciekawe co to za firma i jaki stan
-
[ALL B5] Audi S4
Dokładnie tylko jeszcze pokoloruje
-
B6 DIVISION
Ja też sie nie chciałem w to bawić kupiłem Bose i jak dla mnie gra spoko.
-
Warto zamienić tarcze z 280 na 288 w zwykłym AFN'ie?
280 nie były wentylowane.
-
[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
Co do opon to nie widzę sensu kupowania 235. Nie dość że auto już calkiem jest potem zamulone to jeszcze to gorzej wygląda. A co do ochrony felgi to wszyscy zaraz panikują. Jest pare zasad których się trzeba trzymać wtedy się uniknie przerysowanych rantów. Ja od 3 miechów śmigam na 224/40 i ryski nie zrobiłem więc da się.
-
B6 DIVISION
Kurde auto dopiero pod koniec miesiąca będzie gotowe:kwasny:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Powodzenia mnie się udało że nic nie było słychać w głośnikach.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wchodzi i nawet wychodzi:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bo właśnie u mnie był jakiś nowy kurier mówiła mama. Teraz tak myślałem może to ciebie tu wysłali
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A tylko na lublincu byłeś?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A gdzie ty sie tu do nas wybrałeś?
-
B6 DIVISION
Nie przejmuj sie tymon na twojego Ulepa bym też nie głosował:grin:
-
B6 DIVISION
Może ktoś trochę złomu potrzebuje:decayed: http://a4-klub.pl/showthread.php?234511-R%F3%BFne-cz%EA%B6ci-S-LINE-Zderzak-listwy-drzwiowe-i-progowe
-
B6 DIVISION
Ty, Pablo jest pare auto które nawet bardziej niż moje zasługują.
-
B6 DIVISION
O kurde czuje się zaszczycony :naughty: - Dodam ze w garażu jest pare gratów które trafią do samochodu. Z góry dziękuje za głosy:hi:
-
Pakiety z allegro kontra oryginał
Laminat:facepalm: Kolego lepiej za te pieniądze zadbaj o lakier kup felgę jakiś gwint i jestem przekonany że ci się bardziej spodoba twoje auto niż te body z laminatu:wink: