Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. a co nie czułeś ostatnio podgrzewanego siedzenia jak się kręciłeś na fotelu:decayed: ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- podgrzewanie materiałowe siedzenia to są tak potrzebne jak puszystej swetr w lato:decayed: Żeby mnie podgrilować trochę musiałeś auto pożyczyć Oj ja z ogrzewania dużo korzystam w zimę. to uważaj na korzonki, łatwo się załatwić Oczywiście korzystam z umiarem nie griluje sie przez 3 h a potem wychodzę na zimno:wink:
  2. Na szczęście:dance2: Przynajmniej zawsze mam czas:banan:
  3. a co nie czułeś ostatnio podgrzewanego siedzenia jak się kręciłeś na fotelu:decayed: ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- podgrzewanie materiałowe siedzenia to są tak potrzebne jak puszystej swetr w lato:decayed: Żeby mnie podgrilować trochę musiałeś auto pożyczyć Oj ja z ogrzewania dużo korzystam w zimę.
  4. A gdzie masz np. Podgrzewane siedzenia kolego? ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- ten od korbotroniku w tylnych drzwiach się odezwał Jeszcze se będziesz chciał pokręcić:grin:
  5. Ale wstyd nie ma tempomatu.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox: mądre słowa :banan: w 18" to koło nie wygląda :polew: Na waszych kozach to i 21" nie wygląda:grin::grin: Na forum to same kozaki, ale w rzeczywistości jest mniej różowo, jeździć po drogach a właściwie bezdrożach u nas to nikomu nie życzę. Tu nawet 16-tek szkoda. Mogę nawet obniżyć -50mm i dać 19-tki ale kto mnie później dźwigiem będzie z krawężników i studzienek ściągał ? Przydałby się allroad a nie gleba bo to nie jest DE. Zapraszam na nasze drogi tych "twardych" nie miętkich... http://images35.fotosik.pl/1396/3370f30fa01d91d9.jpg http://images49.fotosik.pl/1538/955285e42bfd8fd6.jpg Jak myślicie, jak długo bym pojeździł na glebie i co ile bym robił zawieszenie ? Jedyne sensowne rozwiązanie to SUV-a kupić. A ty myślisz że u nas nie ma takich dróg też. Są ale trzeba patrzeć na drogę i zwolnić jak widać że są dziury:wink:
  7. To my z Michałem jak wstaniemy po LM jutro to wieczorem możemy podjechać na MACA BAYERNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN BAYERNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taki jak relingi i gril powiedziałem mam nadzieje że coś dobrego wybiorą. ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox: mądre słowa :banan: w 18" to koło nie wygląda :polew: Na waszych kozach to i 21" nie wygląda:grin::grin:
  9. Z tobą można sie dobrze dogadać zawsze:decayed:
  10. Wszystko fajnie ale te progi:facepalm:
  11. Tak oczywiście. Ale osobiście nie polecam tego sprzętu jeździłem i nie byłem zadowolony dlatego nie chce pisać że super się jeździ.
  12. Z tym kierowaniem to jest bardzo różnie. W A4 B5 bardzo lekko chodziła i u mnie i u kumpla. A u mnie w B6 jest trochę ciężej ale u znajomego w B7 to już jest na prawdę ciężko.
  13. A ile masz $$ na gwint?
  14. To jest to samo co Ta Technix tylko pod inną nazwa ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- co masz na myśli pisząc o tanich podróbkach? masz jakieś konkretny przykład, bo jeśli chodzi ci o tańsze gwinty-to z tymi nakrętkami-nie mogę się zgodzić, miałem na Audi Racelanda i mam na Touranie JOM'a Blue line'a i jedyną rzeczą, na jaką mogę narzekać to w Racelald'zie-brak regulacji twardości, a w JOM'ie-za nisko, jak do Tourana... nakrętki-po przeczyszczeniu szczotką drucianą, z błota, a nie rdzy-odkręcałem nawet ręką Widocznie miałeś szczęscie albo nie jeździłeś na lepszym gwincie. Ja miałem okazje śmigać na TA Technix jest takie miękkie że jak zrobisz glebe to jest to aż niebezpieczne. Gwint miałem w pudełku i wpadł do mnie znajomy to sie zapytał co to jest za zabawka. Bo tak to szczerze powiedziawszy wygląda. Nie ma żadnego porównania do firmowego gwintu.
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja nieeee:decayed:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox: Ty to jesteś miękka pytka na tej twojej kozie nie Sebastian?
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem tego zdania jak marcin. Ciekawe jak to u mnie będzie wyglądać dopiero za tydzień w piątek będę widzieć auto więc muszę jeszcze czekać ale oczywiście dyfuzor zrobiłem w kolorze relingów bo mam czarne.
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A S4 Jest dopiero Mega. ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- No sam powiedz:decayed:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja wręcz przeciwnie uważam. Korzystam z RainX jako dodatek do wycieraczek. Odprowadza lepiej wodę z szyb co ułatwia jazdę w deszczu. A co do mgiełki nic takiego nie zauważyłem. Może po prostu źle aplikujecie ten środek na szybę. Ja zawsze pierw dobrze myje cała auto następnie szyby myję środkiem do szyb z megsa. Potem IPA a następnie w odstępie czasowym 2x aplikuje aplikatorem RainX oraz wycieram czystą mikrofibrą.
  20. Trochę inne koszta włożenia 2.0 TFSI
  21. To wszystko zależy od gwintu. Nie które mają od -4 nie które od -3 to jest wszystko zależne od firmy.
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.extremizer.pl/ems/ ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Wybiera sie ktoś panowie? ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Wybiera sie ktoś panowie?
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam firmową nawet w połączeniu z wycieraczkami jest to spoko opcja. ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OiqXG2eii6Y Od chłopaków z Batalionu:polew: ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OiqXG2eii6Y Od chłopaków z Batalionu:polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.