Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Odezwij się do mnie na PW jak dystanse wrócą to zrobię ci zdjęcia. Ewentualnie jak ktoś będzie zainteresowany takimi dystansami to można do mnie pisać na PW.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Taaa a o dziewczynach pomyśl. PS. Cały wieczór wczoraj z Kasią pisałem
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
12mm z H&R też pasuje
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
12mm podchodzi do b5 i b6 ja i Tomasz testowaliśmy a w tym momencie właśnie daliśmy do zrobienia dla nas 2 komplety na wymiar tych H&R
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Na tył minimum 12mm H&R
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
I tak nie lubią medalików :polew:
-
Alufelgi do mojej A4 B5 czy będą pasować? et50?
No dystanse byś musiał dać najlepiej 15mm z kołnierzem. Dostaniesz na allegro bez problemu
-
[ALL B6] Podniesienie zawieszenia o 1cm po obniżeniu
To było dawno temu. Teraz mam już gwint:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:facepalm: Piotrek trochę kultury na prawde były spoko. I były ładne. Szczególnie jedna:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie no Piotrek dziewczyny nie jednego z nas by o wiedzy na temat auta zagieły.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie ukrywam że trochę się zawstydziłem. Tak Kasiu to jestem ja:dancing:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja robię wszystko z kumplem przy aucie więc ci nie pomogę ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- Adam żałuj że cie nie było na spocie. Pierwszy raz na spocie były dziewczyny i to nie byle jakie. Po za tym kreski z laskami w aucie to jednak inna liga. Dzięki Sysek za kreske:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Przestań do mnie pisać Pumcia bo ja sobie coś wymyślę co ci się nie spodoba:grin: No to PUMBA:decayed: ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- szkoda paliwa:decayed: same słabe fury:naughty: PUMBA:polew::polew::polew::polew: Magic najlepsze jest to że włożyłeś 4x tyle co my w silnik a jedzie tylko 3 długości lepiej:grin::grin: W sumie racja 4x0.... bo ty nic nie wsadziłes:decayed: wsadziłem co wsadziłem... jak bede miał chwile czasu i kasy to dojde do ladu i skladu. FMIC BRD BQ i strojenie to dodatkowe 3 K, po sprzedaniu starych gratów Dążę do tego że 1.9 tdi w takiej budzie nigdy nie pojedzie a różnica nawet 5-6 długości nie ma żadnego znaczenia w jeździe na codzień. U nas większość robi auta żeby wyglądały moc jest na drugim albo i trzecim miejscu. ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- za***isty spot chłopaki dziękować:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Przestań do mnie pisać Pumcia bo ja sobie coś wymyślę co ci się nie spodoba:grin: No to PUMBA:decayed: ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- szkoda paliwa:decayed: same słabe fury:naughty: PUMBA:polew::polew::polew::polew: Magic najlepsze jest to że włożyłeś 4x tyle co my w silnik a jedzie tylko 3 długości lepiej:grin::grin:
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Po zmianie stabilizatora inne auto super sprawa:decayed:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dziękować. Podłączyłem trochę inaczej ale też działa bez problemu.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie ma szans Why-Me ja preferuje takich z długimi włosami:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Przestań do mnie pisać Pumcia bo ja sobie coś wymyślę co ci się nie spodoba:grin:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No coś źle poskładane.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Te auto genialnie wygląda jak jedzie po drodze. Felgi się ładnie mienią.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ja w B5 miałem z allegrowej alcantary to z czasem było fioletowo zamiast czarnego sufitu:thumbdown:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to panowie widzimy się jutro na macu o 17.00
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Toć ja stworzyłem pomysł na orange pipeczko No dobra... Meanwhile sufit poszedł w czarną alkantarę, fot nie ma bo padać zaczęło, jutro jak będzie ok pogoda to posprzątam i porobię foty, w sumie to szału nie robi bo jest dużo niedociągnięć ale jak na "back garden job" to nie ma tragedii Ja chciałem uniknąć jakich kolwiek niedociągnięć dlatego kupiłem ori czarny. Ale może nie ma źle zrób jutro foty
-
przekladka felg z b5
bez problemu możesz montować.