Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. A ja mam MClaren Silver:decayed:
  2. Jak białe B5 z przelotem to każdy wie czyje to :decayed:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    A będziesz coś modził. Ja max 200 mogę zrobić więc jak zrobisz grube mody to mnie objedziesz.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Why me. Pierw to auto musi jechać potem sobie możesz takie gadżety dołożyć
  5. A co niby u mnie świruje? Że żarówka postojowa coś styku nie ma?
  6. Ori BiXenon mam zmieniłem soczewki na soczewki z A6 C6 jedynie.
  7. Dzisiaj działał coś wariuje ostatnio. Mój XENON:naughty:
  8. Co za lans wieczorami w piątek na mieście:decayed:
  9. To co się durnowato śmiejesz:decayed::decayed:
  10. :polew: Ty sie śmiej a z początku nie byłeś pewien:facepalm:
  11. Tomasz dobrze że mnie posłuchałeś bose będzie o niebo lepiej grać niż ori a za taką kasę to może 2 dobre głośniki kupisz.
  12. Dobra DEV przekonałeś więc sprzedane dla Deva
  13. Ja biorę za 50zł na kosiarce już mam 1.6 przyklejone myślę że s4 będzie też fajnie wyglądać
  14. Codziennie z dumą patrzę na swoje auto o to się nie musisz martwić
  15. Te S4:facepalm:
  16. Mówiłem ci Dobranoc:decayed:
  17. Kumam o co Tobie chodzi:wink: , tylko dla osoby która nie wgłębia się w analizę lub nie oglądała meczu jest przeważnie lepsza ta która wygrała. A puchar to inna sprawa (najważniejsza dla nich liga) Dokładnie Tomek:drunk: Zrobiłem sobie drinka 50/50
  18. Nie nie miałeś racji z tym że zawsze lepsza drużyna wygra. A z tym że o wyniku się pamięta to masz oczywiście rację
  19. A jak jedna drużyna grała cały mecz lepiej i nie strzela bramy a druga ma jeden rożny i strzela to są lepsi? TAK bo wygrali (wykorzystali może i jedną szansę ale wykorzystali), w meczu liczy się wynik i to będzie w tabeli Widzisz że nie miałeś racji. Z tym akurat się zgadzam wygrali to jest ważne. Moje gratulację Bayern sie w Pucharze zemści.
  20. Dokładnie tego przecież nie piszę ale Tomek pisze że lepsza drużyna wygrała a ja sie z tym nie zgadzam po prostu.
  21. A jak jedna drużyna grała cały mecz lepiej i nie strzela bramy a druga ma jeden rożny i strzela to są lepsi?
  22. no chyba był gorszy skoro nie wykorzystał tyle sytuacji:wink:(forma jednego zawodnika przekłada się na całą drużynę), ważne że wygrali:decayed: ---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ---------- ale to zrobił nie tak jak robben, nie wspomnę o Gomezie (czy jak mu tam leci bo jakby nie pokazali jego w zbliżeniu to bym nie wiedział że grał) Poczytaj sobie co ty piszesz zanim zamieścisz wypowiedz co ma wykorzystywanie sytuacje do tego jak cała drużyna grała. Ile było meczów co Real grał lepiej a Barca bramy strzelała. Bayern grał tak samo dobrze jak Dortmund przegrał bo nie wykorzystał sytuacji a Dortmund wykorzystało. Proste! ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:11 ---------- No nic nowego. W tym sezonie oddał 100 szczałów. Gomez 56
  23. Tomasz oglądałeś 2 połowę między 50min do 65min i od 80 w górę to Dortmund piłki nie widziało. Bayern przegrał tylko i wyłącznie przez Robbena nie przez to że byli gorsi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.