Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to co panowie we wtorek spotujemy:decayed:
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
No to musisz to jakoś wyciąć inaczej nie da rady.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Ty masz jeszcze bardziej ułatwioną sprawe lutujesz do tych 2 przewodów przecież.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Wrzuć jakieś foty jak to wygląda u ciebie
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Ja sie też zastanawiam czy nie zrobić raz w sezonie bym poprawił. Jestem ciekawy jak po sezonie będzie wyglądać
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Ciekawe czy co się z lampami będzie teraz działo. Niektórzy piszą że przez polerowanie kloszów tracą jakąś warstwę ochronną i żółkną potem. Ale nie wiem ile w tym prawdy.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Potrzebuje orkiestry na wesele??
Taki żarcik weselny:polew::polew: Sry za off- Potrzebuje orkiestry na wesele??
Myslę że ZLAD będzie odpowiedni na to stanowisko. Ale sie upomnij o wokalistkę- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No dobra ale momentem nadrabiasz i nie wierzę że masz 180PS tylko bo na pewno jest więcej. B7 miało 280PS i co było to wszyscy wiedzieliśmy.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Reńka waży 1500kg- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Właśnie niech biała kogoś wciągnie znowu bo za moich czasów to ja tego auta w akcji nie widziałem jeszcze.- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
A co dopiero mnie- B6 DIVISION
Kurde ja nawet nie pamiętam jak to było. Tam są śrubki zobaczysz je jak obczaisz dokładnie ta tapicerkę.- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Moje B6 z prawie pustym bakiem waży 1550kg.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobrze że Madzia znów przegrywa bo po ostatnich wygranych czuł się jak STIG:grin:- Znaczenie ET Felgi
Ktoś na forum ma do sprzedania ori w dobrej kasie. Sry za Off- Jakie imię dla syna
Tymek Junior:decayed:- [B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Czekam na gwint i koło. Kupiłeś już czy się rozglądasz dopiero?- B6 DIVISION
Pokaż jakieś auta co się deklarują wpaść z innych for:decayed:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
I ta felga:slina:- B6 DIVISION
Ja również będę. Byłem 2 lata temu i było mega, w tamtym roku niestety nie dałem rady ale w tym muszę być No to ładnie jakoś na zdjęciach nie było za rewelacyjnych aut czy po prostu nie ma zdjęć.- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A jaki oburzony był na początku:polew:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:polew:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Było booom:kwasny: - Potrzebuje orkiestry na wesele??