Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie chętni pasuje wam ten wtorek po świętach wieczorem?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie do tego nowego kolegi. Do ciebie to sie na fejsie piszę. A ty wpadniesz sysek jak wrócisz na spota jakiegoś?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Napisałem ci PW. ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:28 ---------- Pewnie od Adasia.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Oooo czym sie wozisz może cie widziałem na mieście. Ja jestem codziennie może moje auto widziałeś.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Może wpadnę dziewczyny w niedzielę. Od kiedy będą spoty na zajeździe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A z kąd jesteś nie ma nas za wiele ale zawsze to lepiej niż wcale Tomasz,Adam i Michał pisać kiedy wam coś pasuje bo można by coś zorganizować
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy"
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer jeszcze 11 stron i zimowe mycie :naughty:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja też czekam mam nadzieje że jutro stuff będzie.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Podłączenie jest banalnie proste musisz roztopić tą listwę i masz 2 druty i potem sprawdzasz który to + a który masa i lutujesz do tego przewody.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzięki Magic będę się pilnował następnym razem w częstochowie :polew:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Arek jest określone ile musi zostać kołnierza żeby felga bezpiecznie sie na nim trzymała?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Hehe intuicja bo tam zawsze szybko latam sobie. Gdzie tam dokładnie mieszkasz?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Forum nonstop działa przyjacielu. Fajne macie zakręty zawsze sobie tam 100-120 lece w nich:naughty:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wystarczy jednemu wypaplać i wszyscy wiedzą :naughty:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zobaczymy jak siądzie, bo może będzie coś grubszego Ja wiem co będzie ale nie powiem:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to może w święta mnie by to mega pasowało. Co reszta śmietanki na to?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Moim zdaniem świecą dobrze jak odejdziesz z 10 od samochodu to nawet słabo świeci.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Dokładnie bo jak sie zrobiło tak jak u mnie to te przewody były takie poupychane. Warto trochę bliżej środka listwy przylutować.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Było trochę kombinacji, może przez to że klapa otwarta była ale doszliśmy do tego gdzie jest masa na tej listwie i założyliśmy w ciemno. Ledy zaświeciły ale był błąd i trzeba było dołożyć rezystor. U mnie działały przy otwartej klapie też. Więc dziwne. Stopiłes trochę wcześniej ta listwę?
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Powinno być ok. A jak tam śruby?
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Ja miałem założone ważne żeby leżała równo na kołnierzu i mocno dokręcasz śrubami.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie co wy na to żeby zrobić jakiegoś spota.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajnie telepie co nie?:decayed:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
tak jasne nadkole by się oparło o oponę przy skręcie Moja tak też już siedzi ;D 62cm ;D ---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:09 ---------- Mam coś dla ciebie Tomasz