Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Piotrek ja nie wiem co ty po jednym piwie z kumplami robisz
  2. Panowie Michał mówił że nas wszystkich na grilla zaprasza jak będzie cieplej :naughty:
  3. :polew: My sobie tutaj z Michałem piwko popijamy. Ale co do Adama to jak najszybciej po podobno chce obniża do 1BA ty i piwko (widziałeś różowego Konia na wawelu?) Piwo kolego piwo. A co w tym dziwnego.
  4. Magic jeszcze 40lat i ...
  5. Szkoda że twojej fury nie wrzuciłeś. Miał bym pewność że ostatni nie będę.
  6. Magic ja też nie rozumiem. Jak może tak straszna fota prowadzić
  7. Chyba żartujesz :decayed:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie był bym wdzięczny za głosy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236886.120
  9. Te logo nawet lekko krzywo przykleił hah
  10. No ten 3.0TFSI w S4 ma 333PS więc tam chyba też ale mogę się mylić.
  11. On nie ma czasem 333PS?
  12. Widać konkretny sprzęt bo piany bardzo dużo. PS. Hammer byłem dzisiaj w tym MrClenaer
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj nowe kosmetyki kupiłem do mojej kozy
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: Wez zabawki i wpadaj akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach Dobra tylko zapytaj żonę jakie zabawki preferuję :polew: :polew: synku :bicz3: :polew:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: Wez zabawki i wpadaj akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach Dobra tylko zapytaj żonę jakie zabawki preferuję :polew: :polew:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.
  18. Ale walka Mike'a z Lenoxem to było piękne widowisko. Ci ochroniarze przez środek ringu przed walką.
  19. RS4 B5 ma 1600kg wagi według wiki i 380PS 6100-7000 obr/min RS2 ma 1592kg wagi i 315 PS/6500rpm
  20. USA[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 11:19_________________________________________________ RS4 B5 w porownaniu ze zdrowym RS2 stoi w miejscu Ale o gustach sie nie dyskutuje Makki chodzi mi bardziej o walory estetyczne. Chodź nie wierzę żeby się RS2 prowadziło lepiej niż RS4 B5.
  21. Chisora sobie już wykopał grób
  22. Nowy FK na allegro jest za 1200zł a SUPERSPORT 2300zł więc to chyba mówi wszystko. Przekonałeś mnie biorę 2 komplety fk do tego modelu za 1200zł . Szukam już jakiś czas gwintu do b5q i mam pewne rozeznanie co do cen po pierwsze to nie widziałem jeszcze nigdy tej zawieszki (FK) na allegro są na ebay po 2100-2300zl http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fk-ak-street-i2105813971.html Tutaj masz FK za 1100zł do quattro pewnie będą trochę droższy dlatego napisałem 1200zł http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-supersport-audi-a4-b5-nowe-i2109792466.html A tutaj Supersport 2300zł
  23. RS4 B5 robi na mnie większe wrażenie
  24. Nowy FK na allegro jest za 1200zł a SUPERSPORT 2300zł więc to chyba mówi wszystko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.