Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek ja nie wiem co ty po jednym piwie z kumplami robisz
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie Michał mówił że nas wszystkich na grilla zaprasza jak będzie cieplej :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: My sobie tutaj z Michałem piwko popijamy. Ale co do Adama to jak najszybciej po podobno chce obniża do 1BA ty i piwko (widziałeś różowego Konia na wawelu?) Piwo kolego piwo. A co w tym dziwnego.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic jeszcze 40lat i ...
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Szkoda że twojej fury nie wrzuciłeś. Miał bym pewność że ostatni nie będę.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Magic ja też nie rozumiem. Jak może tak straszna fota prowadzić
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Chyba żartujesz :decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie był bym wdzięczny za głosy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236886.120
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Te logo nawet lekko krzywo przykleił hah
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No ten 3.0TFSI w S4 ma 333PS więc tam chyba też ale mogę się mylić.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
On nie ma czasem 333PS?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Widać konkretny sprzęt bo piany bardzo dużo. PS. Hammer byłem dzisiaj w tym MrClenaer
-
B6 DIVISION
Ja dzisiaj nowe kosmetyki kupiłem do mojej kozy
-
B6 DIVISION
Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: Wez zabawki i wpadaj akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach Dobra tylko zapytaj żonę jakie zabawki preferuję :polew: :polew: synku :bicz3: :polew:
-
B6 DIVISION
Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: Wez zabawki i wpadaj akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach Dobra tylko zapytaj żonę jakie zabawki preferuję :polew: :polew:
-
B6 DIVISION
Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witamy na pokładzie
-
B6 DIVISION
Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ale walka Mike'a z Lenoxem to było piękne widowisko. Ci ochroniarze przez środek ringu przed walką.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
RS4 B5 ma 1600kg wagi według wiki i 380PS 6100-7000 obr/min RS2 ma 1592kg wagi i 315 PS/6500rpm
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
USA[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 11:19_________________________________________________ RS4 B5 w porownaniu ze zdrowym RS2 stoi w miejscu Ale o gustach sie nie dyskutuje Makki chodzi mi bardziej o walory estetyczne. Chodź nie wierzę żeby się RS2 prowadziło lepiej niż RS4 B5.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Chisora sobie już wykopał grób
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane FK
Nowy FK na allegro jest za 1200zł a SUPERSPORT 2300zł więc to chyba mówi wszystko. Przekonałeś mnie biorę 2 komplety fk do tego modelu za 1200zł . Szukam już jakiś czas gwintu do b5q i mam pewne rozeznanie co do cen po pierwsze to nie widziałem jeszcze nigdy tej zawieszki (FK) na allegro są na ebay po 2100-2300zl http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fk-ak-street-i2105813971.html Tutaj masz FK za 1100zł do quattro pewnie będą trochę droższy dlatego napisałem 1200zł http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-supersport-audi-a4-b5-nowe-i2109792466.html A tutaj Supersport 2300zł
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
RS4 B5 robi na mnie większe wrażenie
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane FK
Nowy FK na allegro jest za 1200zł a SUPERSPORT 2300zł więc to chyba mówi wszystko.