Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
W sumie ciekawy wątek. Ile osób już ma założone w B6 kierownicę z B7 czy B8 a by się teraz okazało że nie działają tak jak powinny może się to nie ciekawie skończyć.
-
B6 DIVISION
Lichy z nim kontakt. Może ktoś ma gdzieś leżeć w domu.
-
B6 DIVISION
Pany macie kto naklejki EcuProject?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A co masz teraz na tyle?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie umiem hahahaha :polew:Tyyyyyy tyyylko tyyyy :polew: we śnie, we śnie, we śnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no zapalał, jutro nawet w ryj na spocie zalapie :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nawet Piotrek się do teledysku załapał :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak masz 345mm na przodzie to wypada zapodac 330mm na tył No może kiedyś bym dokupił 330 na tył. Ale to też nie wiadomo kiedy a jak wiadomo dostęp do 288 jest o wiele łatwiejszy więc mnie ciekawi co by było jak bym właśnie miał taką konfigurację że na przodzie 345 a na tyle 288
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie do 345 na przodzie na tyle może być 288 bo jak wiadomo to 300 w dobrej kasie kupić to rarytas.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przy twojej wadze od razu w dół jak kamień w studni myslalem ze czym ciezszy kamien i z wieksza predkoscia tym dalej leci a widziałeś zawodników Sumo na skokach nie bo za drogi mialby kombinezon
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pupa jakaś niech Cię rozgrzeje a nie kalesony Racja.. Widzisz Piotrek mogłeś jechać ze mną By cie Piotrek do bica przyciągnął ale by było ciepło zaraz
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie jak by ktoś się chciał zamienić sprężynami na tyl moje 1be na jakieś -40 do avanta to prosze pisac.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na mokrym przy -2C i oponach 175/65 trzeba przyznac ze co seria to seria Taki lać to ma mój znajomy w Puncie :naughty:No a swoja droga seria to seria nie tam jakieś mody. Kto to widział modzić w aucie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
0-100km/h w 4,4 sek szacun
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Znam takiego co sie nadział właśnie na tego typu osobnika. Ale był pod wpływem%%
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek miałeś sie nie chwalić dziewczyną a raczej... :polew:
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Miałem je w B5 ale do Bixów nie ma porównania. Ale jak na źarówki a nie żarniki świecą dość dobrze.
-
B6 DIVISION
No to czemu masz RHD i LHD ?
-
B6 DIVISION
Przecież one się będą różnić na 100% zobacz sobie jak ori wygląda w aucie ma z jednej strony plastik ze skosu (tylko z jednej) prawej albo lewej zależności od tego czy anglik czy nie
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Pamiętam twojego srebrnego sedana. Dlaczego zmiana na TDI?
-
Zwykłe A4 B6 tymona
:polew: :polew:
-
B6 DIVISION
Norka kiedy będziesz w PL musze się z tobą na tym gwincie przejechać bo to u mnie jeszcze sporna sprawa jest.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja chce ten film widzieć ;D
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
No właśnie fajnie razem z grilem wygląda