Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. W sumie ciekawy wątek. Ile osób już ma założone w B6 kierownicę z B7 czy B8 a by się teraz okazało że nie działają tak jak powinny może się to nie ciekawie skończyć.
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lichy z nim kontakt. Może ktoś ma gdzieś leżeć w domu.
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany macie kto naklejki EcuProject?
  4. A co masz teraz na tyle?
  5. Nie umiem hahahaha :polew:Tyyyyyy tyyylko tyyyy :polew: we śnie, we śnie, we śnie
  6. no zapalał, jutro nawet w ryj na spocie zalapie :polew:
  7. Nawet Piotrek się do teledysku załapał :polew:
  8. jak masz 345mm na przodzie to wypada zapodac 330mm na tył No może kiedyś bym dokupił 330 na tył. Ale to też nie wiadomo kiedy a jak wiadomo dostęp do 288 jest o wiele łatwiejszy więc mnie ciekawi co by było jak bym właśnie miał taką konfigurację że na przodzie 345 a na tyle 288
  9. Panowie do 345 na przodzie na tyle może być 288 bo jak wiadomo to 300 w dobrej kasie kupić to rarytas.
  10. przy twojej wadze od razu w dół jak kamień w studni myslalem ze czym ciezszy kamien i z wieksza predkoscia tym dalej leci a widziałeś zawodników Sumo na skokach nie bo za drogi mialby kombinezon
  11. pupa jakaś niech Cię rozgrzeje a nie kalesony Racja.. Widzisz Piotrek mogłeś jechać ze mną By cie Piotrek do bica przyciągnął ale by było ciepło zaraz
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mamy 288
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak by ktoś się chciał zamienić sprężynami na tyl moje 1be na jakieś -40 do avanta to prosze pisac.
  14. na mokrym przy -2C i oponach 175/65 trzeba przyznac ze co seria to seria Taki lać to ma mój znajomy w Puncie :naughty:No a swoja droga seria to seria nie tam jakieś mody. Kto to widział modzić w aucie.
  15. 0-100km/h w 4,4 sek szacun
  16. Znam takiego co sie nadział właśnie na tego typu osobnika. Ale był pod wpływem%%
  17. Piotrek miałeś sie nie chwalić dziewczyną a raczej... :polew:
  18. Miałem je w B5 ale do Bixów nie ma porównania. Ale jak na źarówki a nie żarniki świecą dość dobrze.
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to czemu masz RHD i LHD ?
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież one się będą różnić na 100% zobacz sobie jak ori wygląda w aucie ma z jednej strony plastik ze skosu (tylko z jednej) prawej albo lewej zależności od tego czy anglik czy nie
  21. Pamiętam twojego srebrnego sedana. Dlaczego zmiana na TDI?
  22. :polew: :polew:
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Norka kiedy będziesz w PL musze się z tobą na tym gwincie przejechać bo to u mnie jeszcze sporna sprawa jest.
  24. Ja chce ten film widzieć ;D
  25. No właśnie fajnie razem z grilem wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.