Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. na pewno? :mysli: :polew:
  2. Wyrezałem dzisiaj u siebie urwaną dolną osłonę silnika :decayed:
  3. Magic dodaj zdjęcia żeby było na aukcji widać więcej ludzi zobaczy.
  4. Powerbass L60C, leza u mnie ponad rok już jeszcze wygłuszenie drzwi, ale tego chyba nie zdąze ogarnać przez dzień, bo tylko tyle czasu mam na złożenie do kupy a ja myślę, że ogarniesz, bo ja wygłuszałem swego czasu wszystkie drzwi i od 9 do 19 mi to zajęło z przerwami na obiad i 4 kawki i dodatkowo zrobiłem podświetlenie klamek zwykłymi czerwonymi diodami [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________ a czemu nie...ciepły garaż i opalarka i da radę,też robiłem przez zimę przy -20 na dworze a +20 w garażu Robiłem opalarką w zime w starym aucie no i wszystko odeszło a ile męki przy tym było lepiej na spokojnie jak będzie ciepło.
  5. A komputer się od nowa włącza czy zostaje ci czarny ekran?
  6. no to napisz pytanko czy ma przednie amortyzatory gwintowane do B5/ ewentualne jego propozycje jakie spreżyny pasują do tych amortyzatorów, czy mozna założyć eibach -30 Jak będę w domu to napisze
  7. Kurw... Zapomniałem kowi jak wrócę ze szkoły to do niego napiszę.
  8. Nie wygłuszaj w zimę najlepiej jak blacha jest nagrzana wtedy lepiej łapią maty a tak może poodpadać
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tylko żałuje że nie jest ogrzewany. Można by było modzić w zimę w garażu a ciepło by było.
  10. Ja kupiłem FK do audi 10mm z centrowaniem ciekawe czy będą pasować.
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze że ja mam auto w garażu
  12. No jak to stłuczke parkingową przystało
  13. Ogarnę to moją polerką lajtowo
  14. Jak nie chcesz zawsze mogę się zamienić na moje seryjne. W końcu teraz taka moda jest na serie
  15. Fajne Koło 18" 19" ??? 11,5"
  16. Fajne Koło 18" 19" ???
  17. oriona na pelnym wtrysku :polew: Nawet mam zdjęcie z pewnych źródeł. Taki jest docelowy efekt tuningu :polew:
  18. I żeby jeszcze to wszystko pod Bose podłączyć
  19. Wszystkie śruby trzeba dokręcać pewnie . Też miałem kiedyś na punkcie Car Audio fioła ale chyba mi przeszło
  20. Szkoda że te RS4 to repliki nigdy nie wiadomo co sie z nimi stanie gdy spotkają dziurę
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  22. To podjadę moim padłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.