Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
na pewno? :mysli: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wyrezałem dzisiaj u siebie urwaną dolną osłonę silnika :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic dodaj zdjęcia żeby było na aukcji widać więcej ludzi zobaczy.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Powerbass L60C, leza u mnie ponad rok już jeszcze wygłuszenie drzwi, ale tego chyba nie zdąze ogarnać przez dzień, bo tylko tyle czasu mam na złożenie do kupy a ja myślę, że ogarniesz, bo ja wygłuszałem swego czasu wszystkie drzwi i od 9 do 19 mi to zajęło z przerwami na obiad i 4 kawki i dodatkowo zrobiłem podświetlenie klamek zwykłymi czerwonymi diodami [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________ a czemu nie...ciepły garaż i opalarka i da radę,też robiłem przez zimę przy -20 na dworze a +20 w garażu Robiłem opalarką w zime w starym aucie no i wszystko odeszło a ile męki przy tym było lepiej na spokojnie jak będzie ciepło.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A komputer się od nowa włącza czy zostaje ci czarny ekran?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to napisz pytanko czy ma przednie amortyzatory gwintowane do B5/ ewentualne jego propozycje jakie spreżyny pasują do tych amortyzatorów, czy mozna założyć eibach -30 Jak będę w domu to napisze
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kurw... Zapomniałem kowi jak wrócę ze szkoły to do niego napiszę.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie wygłuszaj w zimę najlepiej jak blacha jest nagrzana wtedy lepiej łapią maty a tak może poodpadać
-
B6 DIVISION
Ja tylko żałuje że nie jest ogrzewany. Można by było modzić w zimę w garażu a ciepło by było.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja kupiłem FK do audi 10mm z centrowaniem ciekawe czy będą pasować.
-
B6 DIVISION
Dobrze że ja mam auto w garażu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No jak to stłuczke parkingową przystało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ogarnę to moją polerką lajtowo
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Jak nie chcesz zawsze mogę się zamienić na moje seryjne. W końcu teraz taka moda jest na serie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajne Koło 18" 19" ??? 11,5"
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajne Koło 18" 19" ???
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oriona na pelnym wtrysku :polew: Nawet mam zdjęcie z pewnych źródeł. Taki jest docelowy efekt tuningu :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Escorta :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I żeby jeszcze to wszystko pod Bose podłączyć
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wszystkie śruby trzeba dokręcać pewnie . Też miałem kiedyś na punkcie Car Audio fioła ale chyba mi przeszło
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Szkoda że te RS4 to repliki nigdy nie wiadomo co sie z nimi stanie gdy spotkają dziurę
- B6 DIVISION
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To podjadę moim padłem